0 oy
195 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (71 puan) tarafından
29 haftalığım bugün bebek alışverişine cikcam ilk kez neler almam lazım yazıp yardımcı olur musunuz liste yapmak istiyorum tabi kafam karmakarışık oluyor ilk gebeliğim acemiyim yani şimdiden teşekkürler 

4 Cevaplar

0 oy
(223 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Hastane çıkış elbise zibinlar eldiven şapka battaniye 1numara bez alt açma örtüsü deteryanlar temizlemek için biberon emzik  biberon temizleme aparatı en önemli onlar diye düşünüyorum 
-Reklam-
0 oy
(2,856 puan) tarafından
Burdan parça parça yazılmasını bekleme. Nete yaz hazır listeler var ordan bak eksik kalmaz. 
(2,683 puan) tarafından
Kesinlikle cemrenin annesi haklı. Ben de internetten baktım. Evet bu gerekli olur diye eleye eleye aldım her şeyi. Bizimde sitede bir arkadaşım doğum yapıcak 5 hafta sonra geçen yine bir ton poşetlerle geliyor. İlk heves gösterdi bir çok şey almış. Hayvanlı filan ilk 4 ay anne haricinde kimseyi görmüyorlar zaten boşuna dikkatini çeker diye 3 ay giyeceği şeyleri almışsın diyemedim. Hepsi de yenidoğan almış hemen büyüyorlar aldığını bir iki hafta anca giyebilir dedim sadece.
(71 puan) tarafından
Ay güldüm yazdığına heves işte ben gittim aldım bugün her reyonu gezdim e bebek,e gittim zaten ne gerekiyorsa ordan aldım ama düşünüp de aldım
0 oy
(16,118 puan) tarafından
Ufak alma hepsini canm büyük büyük al çabuk büyüyorlar 
0 oy
(8,933 puan) tarafından
Zıbın 

Hastane çıkışı kıyafet çorap şapka eldiven battaniye ince kalin ağız mendili bez ıslak mendil alt açma örtüsü beşik yatak nevsesim biberon gerekebilir emzik olur bunları al hele devamı gelir kabacesya kalır bebek arabası puset beşik falan 

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 138 göst.
0 oy
9 cevap 162 göst.
0 oy
7 cevap 188 göst.

397,105 soru

11,877,219 cevap

35,993 kullanıcı

...