+1 oy
827 göst.
Diğer kategorisinde (7,170 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Dddffffddssxvgfdsscfffddd

30 Cevaplar

+2 oy
(6,129 puan) tarafından
Küçük olsalar neysede ama iki koca insan neden bu böyle bişey yapmışlar. 

Koca insanlar kendilerini alt kata kadar tutamamışlar mı
(7,170 puan) tarafından
Sorma ayıp yani
(2,273 puan) tarafından
Kız alta kadar tutmasa bile öyle mi bırakılır sifon fırça icat edilmiş temizle git
(6,129 puan) tarafından
Öyle de evin ordayken milletin emanet evinede dikkat etmek lazım
-Reklam-
+2 oy
(758 puan) tarafından
Ayy nefret ederim mutlaka laf arasında söylerim laf dokundururum tutamam kendimi. Eve gelen misafir çocukları da eşek kadarlar daha su dökmeyi bilmiyorlar. Deli oluyorum bende. Analarına söylesem ne söylemesem ne umurlarında değil . Evlerinde de öyleler çünkü 
(7,170 puan) tarafından
Yazıklar olsun ne diyeyim sussam olmuyor konuşsam olmuyor daha da anahtar vermem.
(758 puan) tarafından
Aynen isterlerse söylersin
+2 oy
(4,264 puan) tarafından
Anneniz tuvalet eğitimi mi veremedi neden pis bıraktınız birde yere yapmışsın diye  sorardım ama bana kalmaz eşim sorardı zaten :)  
(7,170 puan) tarafından
Eşim asla laf söylemez ben derim ama bu kez de kabul etmez. Biz görmedik yapmadık der üstüne kavga eder olay eder iftira atıyorsunuz diye
+1 oy
(14,910 puan) tarafından
Ben olsam bişey diyebilirmiyim bilmiyorum ama kocam kesin sorardı hesap. Yani bana bırakmazdı. Sizde sorun bakalım neden öyle yapmişlar. Evleri uzakta da değilmiş. İnsan 2 dakika tutup evinde yapar. Hadi yaptı diyelim neden o şekilde birakmişlar. 
(7,170 puan) tarafından
Şeytan diyor söyle ama suçlu ben çıkarım çok çirkef kendisi asla kabul etmez.
+1 oy
tarafından
Aklıma tek soru geliyor sular kesilmiş mi :) öyle bir bırakan bir insan ellerini de yikamiyodur.yada bilerek de yapılmış olabilir elinle aran nasil seni kıskanır mi
(7,170 puan) tarafından
Eltimle aram iyi sular kesik değil çünkü şifona basılmış dibinde kalmış etrafında ve yerde hatta yeri silmişler sözde lekeliydi.
+1 oy
(13,855 puan) tarafından
Acaba çocukları varsa girdiler onler mı yaptı tuvaletlerini Koca insanlar da göz göre gör bırakmaz herhalde 
(7,170 puan) tarafından
Çocukları yok keşke olsaydı gam yemezdim.
+1 oy
(6,276 puan) tarafından
Tovalet adabini eksik almisiniz heralde de
(7,170 puan) tarafından
Dicem de işte üstüne alınmaz ki asla kabul etmez kocasına da laf söyletmez.
+1 oy
(2,552 puan) tarafından
Utandirma diye bişey mi var giren çıkan belli sonuçta.eltine soyle sular mi kesildi burası berat halde benim midem almıyor temizlermisin de.cicek içinde valla kimseye anahtar verilmez sendede hata
(7,170 puan) tarafından
Birbirimizde anahtar var işi düşer ben girerim dağınık bir yer bile görsem toplarım öyle çıkarım. Ama eltimde böyle huy yok. Makineyi çalıştırmış mesela deterjanı bile öyle gelişi güzel koymuş ki arkasında ne varsa üstüne tıkmış bi düzeltmemiş zaten tövbe daha anahtarımi vermem.
(2,552 puan) tarafından
Benim anlamadığım yazlık sonuçta yani altlı ustluyse neden kendi tuvaletini kullanmıyor yada onun makinası yokmu senin makinanda ne işi var .birbirinize çok yüz vermişsiniz kalp kirarsiniz bir müddet sonra.
+1 oy
(1,642 puan) tarafından
Ben demesem bile eşim derdi kesin kesinlik böyle bir şeye katlanamam  ortak bahçemiz var oradaki tuvaleti biri pis bırakmış kim bilmiyorum eşim girdi temizledi ben elimi bile sürmem sonra ben kayınvalideme dedim o kadar hamile halimle temizlik yaptım biri batırmış artık kimse oğlun temizledi ben ellemedim dedim
(7,170 puan) tarafından
Eşim tatsızlık çıkmasın görmezden gel diyor napayım temizledim mecbur
+1 oy
tarafından
Aslinda sendede biraz hata var canım çiçeklerini sulaması için anahtar vermek yerine keşke çiçeklerini onların evine bıraksaydın daha önce böyle bisey oldu mu onlarla aran nasıl 
(7,170 puan) tarafından
Aramız iyi. Şimdi kalkıp desem eltime ben yapmadım der kocamda yapmaz der fotoğrafını çektim göstersem bile üstüne alınmaz inkar eder kocasına söyler küser trip atar falan filan.
+1 oy
(743 puan) tarafından
Ben olsam yekten sorarım kız tuvalete öylece *** sular mi kesildi diye. Acaba çocuklari falan mı yaptida acaba görmediler. 
(7,170 puan) tarafından
Çocukları yok. Şifona basılmış dibinde kalmış etrafında kalmış ve yerde vardı sanki silinmiş gibi yerde
(743 puan) tarafından
Ay kız kahkaha attım. Valla şöyle ben olsam derim yerler hep bo.kk. ay soylersrn bize de anlat nolur ne diyecek aşırı merak ettim
+1 oy
(924 puan) tarafından
çocuklarla birlikte geldilerse belki onlar yapmıştır. Haberleri olmamıştır. İki koca insanın yaptığına inanmak istemiyorum :) 
(7,170 puan) tarafından
Çocukları yok canım
+1 oy
(611 puan) tarafından
Video çeker atardım. Bu şekilde bırakmasaydın keşke diye :/ 
(7,170 puan) tarafından
Fotoğrafını çektim ama söylesem de göstersem de kabul etmez siz bırakmışsiniz böyleydi der.
(611 puan) tarafından
Çocuklari var mı? Aklı başında yetişkin biri böyle yapar mı ya bilemedim :(
(7,170 puan) tarafından
Çocuk yok
(611 puan) tarafından
Bilerek öyle bırakacak insanlar mı peki ?
(611 puan) tarafından
Yani işin aslı ne bilmeden bi şey demek de istemedim . Belki onlar değildir. Çiçek sulamaya gelirken yanında başka biri daha geldi ve öyle yaptı belki ? Yani göz görmediği için birsuru şey geliyor insanın aklına. Kimsenin günahını da almamak lazım.  Bi daha evine sen yokken birinin girmesine musade etme . Çiçeklerini onlara ver gelince geri al bence
(7,170 puan) tarafından
Bilerek değil ama dikkat etmez pek eltim.
(7,170 puan) tarafından
Yok canım evime onlarda başka kimse girmedi
 Kapımın önünde kamera var zaten.
0 oy
tarafından
Eşin laf solesin bnce....masus yapmışlardır kndi evleri yokmu sanki
(7,170 puan) tarafından
Masus yapmazlar da çok rahatlar işte. Zaten kendi evlerinde de kaç kez tuvaletlerini pis gördüm
0 oy
(9,531 puan) tarafından
direkt söyleyemezdim ma laf sokardım kesin 
(7,170 puan) tarafından
Laf sokacam evet
0 oy
(2,994 puan) tarafından
Biz koydeydik esimin kuzenleri gelmişti biri 18 yaşında diğerinde 4 yaşlarında flan di kardeşini tuvalete götürdü belli ki kız eğitimi yeni almış tuvalete sundokmeyi bilmiyor ablasida dokmemisti yarım saat snra arkasndan ben gittim öyle görünce sinir oldum geri geldim kıza dedim ki kardeisni tuvalete götürdün temizlememissin  temizlermisn kaynanam.niy oyl deidn ayıp bilmemiştir dedi bnde o oyl bırakıyor ayıp değil bn diyincemi ayıp oldu sen temizle ozaman dedn
(7,170 puan) tarafından
Ohh ağzına sağlık ne güzel demişsin.
(2,994 puan) tarafından
Ben hiç susamam böyle seyelrde
0 oy
(8,231 puan) tarafından
Kayın peder yapmıs bir kere öyle esıme temizletirdim 
(7,170 puan) tarafından
İyi yapmışsın. Keşke bir kere olsa bunların ki
0 oy
(2,449 puan) tarafından
İğrençç ya hayır birde alt katta oturuyorlarmış. Sanki bilerek yapmışlar gibi yani insan onu bırakırken utanmaz mi hiiç
(7,170 puan) tarafından
Utanmamis kendi evinde de böyle rahat zaten
0 oy
(3,655 puan) tarafından
Eltimin çok güzel bi laf çarpma yöntemi var. Gerçi böyle bi durumda o da dayanamazdı.

Mesela onlarla otururken ister yanınızda başka bi akraba olsun ister başkası. İsim vermeden şöyle şöyle yapıyorlar falan diye anlatıyor. Karşıdaki kendisinden bahsedildiğini hemen anlayamıyor o derece. Sen de fırsatını buldukça bikaç yerde o da varken söyle en azından için soğur. Bi daha da anahtar verme. Tuvaletinize girerken tuvalet eğitimi alan çocukları anlat. Tuvaleti temiz bırakıyorlarmış artık sağa sola bulaştırmıyorlarmış vs diye aniden başla anlatmaya:) 
(7,170 puan) tarafından
Bende laf sokacam zaten böyle duramam
0 oy
(1,780 puan) tarafından
Şakaya karışık sifonu çekmeyi mi unuttunuz derdim laf yerine giderdi bir daha da böyle bişey yapamazlardı :) nasıl alıştırırsan öyle gider 
(7,170 puan) tarafından
Yetişmiş ama tuvalet eğitimini tamamlayamamış insanlar var diye post paylaştım. Görürsem ona da lafım olacak

İlgili bir soru bulunamadı

397,499 soru

11,888,741 cevap

36,008 kullanıcı

...