+1 oy
837 göst.
Diğer kategorisinde (7,170 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Dddffffddssxvgfdsscfffddd

30 Cevaplar

0 oy
(393 puan) tarafından
Acaba eve çocukla geldiler, cocuk yaptı ve bunların haberleri olmama ihtimali var mı? 
Başka türlüsünü düşünemiyorum. K.opek bile pisleyince üzerini toprakla örtüyor. 
(7,170 puan) tarafından
Çocukları yok canım
-Reklam-
0 oy
(1,857 puan) tarafından
Ay benim kaynanamda öyle artık bıktım onun pisliğini temizlemekten nasıl bırakıyor anlamıyorum eşime diyeceğim o desin diyorum dikim varıp söyleyemedim 
(7,170 puan) tarafından
Direkt söyle hiç çekinme.
(1,857 puan) tarafından
Demem diyemem kız ben ne yapayım dersem kusecek
0 oy
(9,285 puan) tarafından
Canım can sıkıcı bir durum ama söyleme bence. Ben soylemeye arlanırdım cunku. Bizim eve de komsunun kızı gelirdi oglu felan bunlar yetişmiş cocuklar bklu bırakırlardı bı tuhaf olurdum ama hıc söylemedim. Bundan sonrası için dikkatlı ol 
(7,170 puan) tarafından
Ya canım eltim 2 aya yakın gelir bende kahvaltı yapardı ben erken uyanirdim çünkü o da tek kahvaltı yapmayı sevmezdi. Ve tuvalete giderdi hep lekeli bırakırdı hiç söylemedim ama bu kadarı fazla gerçekten. Ne yapacağımı bilmiyorum. İnsan özellikle başkasının evinde olunca ekstra dikkat etmeli.
0 oy
(2,195 puan) tarafından
Nasıl karekterde insanlar bilmiyorum ama bu üni de başıma geldi tertemiz yapıp okula gittim geldiğimde tuvalet *** içinde ve yerde bile vardı meğerse logar taşmış ondan kaynaklı olmuş olan bir durum 

Aklıma ilk böyle bişey olabileceği geldi belki tuvalet taşımıştır 

Belki de kaynın ya da eltin yapıp tikamistir ama ben olsam alttan sorardım yani öyle direkt soramazdim ama konsuurken laf arasında sıkıştirirdim
(7,170 puan) tarafından
Yok canım ya bu taşma falan değil eminim pis bırakılmış sıçramış çünkü yani bariz belli ne olduğu.
0 oy
(15,308 puan) tarafından
Benim kardeşim yapsa anneme buna yeniden tuvalet eğitimi ver derdim 
(7,170 puan) tarafından
Bende buna benzer bir laf paylaştım bir yerlerden lafı sokacam artık için içimi yiyor
0 oy
(7,410 puan) tarafından
Yerlere yapma alışkanlığınizin olduğunu bilseydim kum alıp koyardım de :)) tövbe ya deli mi ne millet
(7,170 puan) tarafından
Bak bu en güzel cevap olurdu :)
(7,410 puan) tarafından
Okuyunca aklıma başka bişey gelmedi iğrenç ya
0 oy
(1,023 puan) tarafından
Söyleme tabiki ne dicen kız tuvaleti boklu bırakmışsınız mi o onların ayıbı sen bisey deme Müslüman Müslümanın ayıbını örter 
(7,170 puan) tarafından
Bir kez olsa örter de bunlar birikiyor işte söyleyecek çok şey var
(1,023 puan) tarafından
Anladım canım
0 oy
(2,487 puan) tarafından
Fotoğrafını çekip ilgili kişiye atıp bu vaziyetten haberiniz var mı derdim 
(7,170 puan) tarafından
Çektim de iftira atıyorsun der asla kabul etmez.
0 oy
(1,594 puan) tarafından
Hadi klozette kalıntılar  kalmış onu anladık. Yere nasil sıccmayi  becermisler onu anlamadım. 

Biriniz tuvaleti kullanmış  suları kesikti öylece pislik içinde kalmış diyebilirsin. Ne var bunda sanki. Söyle  içinde kalmasin
(7,170 puan) tarafından
Bakalım bir şeyler dicem bi sinirim geçsin de
0 oy
(14,503 puan) tarafından
dedem yapardi ama unuturdu hep o aklima geldi bilincli yapsa kizardim da bilincsiz olan birseye insan kizamiyor yasliydi cunku :( 
(7,170 puan) tarafından
Evet yaşlı ya da çocuğa bende bir şey demem

İlgili bir soru bulunamadı

397,516 soru

11,889,415 cevap

36,009 kullanıcı

...