0 oy
197 göst.
Diğer kategorisinde (1,698 puan) tarafından
aklımda memlekete annemlerin yanında gitmek vardı gidersem bir ay falan dururum ama daha eşime söylemedim (söylesem de hayır demez) , neyse geçen görümcemlere gittik öyle konuşurken hep beraber tatile mi gitsek dediler öyle Antalyada falan havuzlu villa tutarız beraber eğleniriz falan(gorumcemle cok iyi anlaşıyoruz iyi vakit geçireceğimizden eminim) de 9 aylık kızım var nasıl olacak bilmiyorum,ve kızım kucaktan inmeyen bir bebek hem annemlere gidersem bir rahat ederim diye düşünüyorum ,dinlenmeye çok ihtiyacım var ama havuza denize girmeye de ihtiyacım var ya çok özledim hshsh ya çok kararsız kaldım

11 Cevaplar

+1 oy
(121,115 puan) tarafından
tatile kari koca gider o ne oyle gorumce onun kocasi ben sahsen bikimiyle gorumcenim kocasinin yaninda rahat etmem en sevmedigim sey şu villa tatilleri moda olali boyle bi kac aile gidiyo nasi rahat ediyolar anlamiyom
benim  fikrim esimin ailesimden biri olsun yada kendi ailemden biri ben bikiniyle rahat edemem
(1,698 puan) tarafından
ben de görümcem de kapalıyız ya bikini ile olmaz zaten
(1,698 puan) tarafından
ayy kapalı derken hem evin icinde de eşarp la durmam lazım,bu sıcaktaaaaa yokk kız kesinlikle kötü bir fikir:))
yani dolayli yoldan gitme demek istedim ama ☺️☺️
(1,698 puan) tarafından
doğruu ya haklısın
-Reklam-
0 oy
(455 puan) tarafından
Ya gurbetteysen aileni özlediysen uzun süredir görmüyorsan ailene git ve tekrar tatile gitmeniz imkânınız varsa maddi anlamda git ailene 

Ama benim böyle bi imkânım olursa tatil derdim çünkü balayına bile gidemedik hahahaha 
(1,698 puan) tarafından
evet gurbetteyim cok özledim ailemi, ama oraya gidersem tatile gitme imkanımız olmaz herhallde ya
0 oy
(65 puan) tarafından
Valla ben olsam memleket der susarım cocuguda salarim doğal dogal
(1,698 puan) tarafından
düşüncesi bile çok guzel:))
0 oy
(2,285 puan) tarafından
Tatile gitme imkanınız varsa tek gidin. Çocuk durmuyor diye eve tıkılıp kalıyoruz hepimiz. Bir ay ailenin yanında duracağına üç gün bile otele gitsen sana çok iyi gelir. Ayrıca villa tatili sıkıntı ya yemek bulaşık temizlik derken ne ara dinlenecen tatilin bir anlami kalmıyor. En iyisi otel herşey önüne geliyor 
(1,698 puan) tarafından
evet otel de mantıklı aslında
0 oy
(572 puan) tarafından
Önce tatile git donuste annenlere gidersin
(1,698 puan) tarafından
keşkeeee:)) ama aileme gidersem tatile gitme gibi bi imkanım olmaz herhalde
(572 puan) tarafından
Aileme git o zaman bence
0 oy
(2,449 puan) tarafından
Annemlerle tatile gitmek:)))
(1,698 puan) tarafından
en iyisii:)
0 oy
(17,507 puan) tarafından
İkisine birden gidemiyor musun
(1,698 puan) tarafından
yok canım öyle bir imkanım yok maalesef, benimkiler Türkiye'de değil hem benim hem kızımın gidiş geliş uçak biletleri falan ..baya masraf olur diye düşünüyorum
(17,507 puan) tarafından
Anladım. O zaman ailemi tercih ederdim ben
0 oy
(3,524 puan) tarafından
Eger ikisine birden gidebilirsen ilk tatile gider sonra 2 hafta da anneme gider tatilin yorgunlugunu atardim:)
(1,698 puan) tarafından
maalesef ikisi birden olmaz diye düşünüyorum
(3,524 puan) tarafından
Vallahi o zaman tatil derim :)
0 oy
(9,291 puan) tarafından
Biz kalabalık gidecektik hamıleyim su an ama tesettürden dolayı rahat edemem diye gitmedik. Eşim villa ayarlamıs kaş kalkan da cekirdek ailemiz oraya gidecegız hasema felan olmadan başım açık eziyet olmadan inşallah yapıcam tatilimi. Kapalı namahrem varken zor oluyor biraz ama bunu cekecek olan sensın canım. Oradan donuste geç ailene madem yakın mı yerler
(1,698 puan) tarafından
haklısın ya bende kapalıyım bu sıcakta sürekli eşarp ile durmam gerek..
yok canım yakın değil benimkiler Türkiye'de değil maalesef onlara gidersem bi ton masraf çıkar tatil iptal olur
(1,698 puan) tarafından
inşallah sağ salim alırsın kucağına canım
(9,291 puan) tarafından
Aa kıyamam en kısa sürede kavusursun insallah teşekkür ederim güzel dileklerin içinde
(1,698 puan) tarafından
amin canım inşallah ❤️
0 oy
(1,032 puan) tarafından
Tatile giderdim net
(1,698 puan) tarafından
ayy çok kararsızım yaa valla
0 oy
(9,000 puan) tarafından
Ben olsam bu sene memlekete gider seneye tatile giderim çocuk durmuyo diyosun orda huysuzlanirsa zaten gittiğinden bişey anlamican suya ayağını sokmadan gelme ihtimalin var o da 1 hafta en fazla 10 gün olsun hadi memleketr gitsen 1 ay dinlencen 
(1,698 puan) tarafından
işte o yüzden kafam karıştı bir ay rahat olacağım inşallah bi anda da havuza denize falan özledim kız
(9,000 puan) tarafından
Kız özlersin de 1 hafta gidip rezil olup gelmekte var çocuk dursa iyi olurda durmama ihtimali yüksek
(1,698 puan) tarafından
durmama ihtimali 99% :))
(9,000 puan) tarafından
O zaman 1 hafta gidip perişan olmaktansa 1 ay git dinlen derim ben seneye gidersin tatile

İlgili sorular

0 oy
18 cevap 384 göst.
0 oy
11 cevap 250 göst.
22 Temmuz 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
45 cevap 796 göst.
16 Haziran 2022 Tatil-Seyehat kategorisinde gulistaN18 (2,195 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 333 göst.
31 Ağustos 2020 Diğer kategorisinde Ftm1234 (281 puan) tarafından soruldu

397,704 soru

11,894,687 cevap

36,017 kullanıcı

...