0 oy
150 göst.
Diğer kategorisinde (153 puan) tarafından
Herkese açıklama yapmaktan yoruldum.İste niye gelmiyosun ,niye bı yere gitmiyorsun hep evdesin ,niye bizi çağırmıyosun oturmaya vs .Herkese bı açıklama yapmak zorundaymısım gibi hissediyorum.bu his yüzünden de birilerini görsem hemen stres yapıyorum sorguya cekecekler diye .Sanırım ogrencilik ve bekarlığimdan sonra böyle oldum.Ne zaman dışarı çıksam evde sorgu melekleri beni beklerdi.Halbuki markete gitmem bile onlar için büyük bir olaydı . Bilmiyorum bu hisle nasıl yaşanır.Hep cekiniğim .Kimseyle oturup iki cift laf yapasim gelmiyo.Baskalarini dinlerim o ayrı.Mesela yarın bebek mevlidi var gitmessem ayıp olur gibi geliyor.Gitsem de akrabalar olacak illaki niye gelmiyon ,cagirmiyon vs sorucaklar.

6 Cevaplar

0 oy
(4,250 puan) tarafından
Ben öyle uygun gördüm öyle istiyorum de geç neden uzun uzun açıklıyoraun ki 
(153 puan) tarafından
Ayıp olmasın diye resmen açıklama yapıyorum.Dediginiz kadar kolay mı bunu demek onu bilmiyorum
(4,250 puan) tarafından
Yaşın kaç bilmiyorum ama ben 25 den sonra böyle oldum ondan önce o ne der bu kırılmasın dediğim günlere acıyorum
(153 puan) tarafından
29 yaşındayım .Evlendim yine aynıyım .Çok evhamlıyım . Maalesef geçmişten bana iz kalan şeyler.Bi şekilde bende bu durumu aşmak istiyorum
-Reklam-
0 oy
(2,340 puan) tarafından
Terapi onerip kök ailede oluşan sorunu çözmeye çalışıyor uzmanlar. Genelde çocuklukta başlıyor ozdeger eksikliği. Kendi fikirlerini hisslerini öne koyman lazım. A kişi B kişi ben kadar önemli degil diye düşünmek gerekiyor. Kendi degerinin farkinda olup bu bakış açısıyla bakmaya baslayinca o kadar takmiyorsun başkalarını. Çağatay çakırın değer mi adlı kitabini tavsiye ediyorum tamda bu konu ile alakali.
(153 puan) tarafından
Teşekkür ederim almak isterim.Umarim faydalı olur
(2,340 puan) tarafından
Bende baya işe yaradı, nette yorumlarini gör birde :)
(153 puan) tarafından
Çok sevindim.Tamam bakiyim yorumlar daha önemli benim icin
0 oy
(197 puan) tarafından
Ancak kendi işlerim vs oluyor de nasıl akşam oluyor anlamıyorum zamanım olmuyor filan de çokta bunalirsan öyle uygun görüyorum de herkesin kendi sorunu var bı de milletle mi ugrascaz boşver kız çok umursma millet memnun olmz biseyden 
(153 puan) tarafından
Soğudum ya valla elimde olsa başka şehre taşınmak isterim .Oh kimseye açıklama yapma derdi yok .ama dediğiniz gibi de hemen akşam oluyo .1 buçuk yaşında bebeğim var onunlayken zaman nasıl geciyo anlamıyorum
(197 puan) tarafından
Benim de 1 buçuk yaşında kziim var ve milletten uzak olmak gibisi yok herkesten uzağım kafam rahat
(197 puan) tarafından
Aradıklarında bile açmak istemiyorum açıklama da yapmıyorum artık
0 oy
(8,409 puan) tarafından
Bunu hepimiz yaşıyoruz ya gorusmedigimiz kişilerle karşılaşınca illaki böyle şeyler soruluyo müsait olamıyorum çocukla zamanım olmuyo bitti bence git değişiklik oldun kendini eve kapattikca bu durum daha ileri boyuta çıkar 
(153 puan) tarafından
Yani yalanım da yok hemen aksam oluyo evi toplamaya bile yetisemiyorum bebeğim daha küçük yemek yemiyor ona ayrı üzülüyorum.gunum mutfakta geciyo
(8,409 puan) tarafından
Canım bende senin gibiydim bekarken herkes calisiyodu evde tek başına sam şeytani gibiydim ama komşuya bile gondermezlerdi evlendim pandemi girdi o bitti çevreyi tanimiyorum zaten arkadaşım yok akrabalarla gorusmuyorum hiç kimsem yoktu baktım ben iyi değilim yani ev hapisane gibi eşimde çok korumacidir Allah razı olsun hep iyi niyetinden herkesden çekinir ama baktı bunaliyorum zamanla açıldım biraz o dışarı çıkardı biraz konu komşu kapıda bacada gördükçe konuştular derken şuan komsularimla çok iyiyim bizde eve gelip gitme pek yok ama ben akşam üzeri ikindi namazını kıldıktan sonra diyim cocugun karnını doyuruyotum aşağı bi iniyorum beni gören komşular tek tek cikiyolar cocugun uyku saatine kadar disardayim valla Allah razı olsun çocuğun mamasını bile getir yedirelim diyolar eşimde bişey demiyo evlendim diye aileme de söz hakkı vermedim sende aç kendini böyle ömür gecmiyo valla bak aynı seyleri yaşadığı. İçin soyluyorum ortamlara gir mevluk düğün bayram gün oturmalar cocugu al parka çık ordan annelerle tanisirsin zamanla aç kendini
0 oy
(4,546 puan) tarafından
Yahu he de geç uygun olmuyorum evde olmayı seviyorum de ben misal çocuklar rahat durmuyor evde daha rahatım gelmek isteyene kapım açık her daim özel davet beklemeyin gelesin varsa çık gel diyorum bitiyor millete ne
0 oy
(14,081 puan) tarafından
Canım öyle istedi de gül:)

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 82 göst.
0 oy
11 cevap 153 göst.
14 Kasım 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 254 göst.
18 Şubat 2021 Diğer kategorisinde Eliffffadaaaa (6 puan) tarafından soruldu