0 oy
939 göst.
Aile kategorisinde (92 puan) tarafından
7 gun once dogum yaptim.esim isleri nedneiyle sadece oglen evde oluyor ve geceleri rve gelemiyor bende annemle kaliyorum az once eve geldi ve banyoya girdi bende arkasindan kendisine havlu cikarmaya gittim odada telefonu sarja takmisti.icimden bi ses telefona bak dedi telefonu actim wp girdim ve yabanci bi nunarayla konustugunu gordum kiz turk bile degil kiz maj atmis turkce konusmus o da ayni sekilde yanitlamis sohbet ilerlemis kendisi msjlastiklari icin asiri mutlu oldugunu iyi geldigini ihtiyaci oldugunu her gun konusmak istedigini yazmis ayrica cok guzel bi kiz oldugunu falan dile getirmis erkeklerin boyle guzel bi kizi rahatsiz edebilecegini falan da yazmis bunlari yazan benim esim benim 7 senelk 2 cocugumun babasi olan esim.ve kendisi o sirada banyodan bana seslendi bisey istedi veedogim esnada yux ifademi bakti noldu dedi yok bisey dedim sonra telefonumu mu karistirdin dedi evet dedim sana bunlari odetcem dedim Annem evde oldugu icin uzatamadim sessizce odada kendisine bunu bana nasil yaptigini sordum uste cikmaya calisti nasil telefonu karistirirsin falan dedi ardindan karistiracagini bildigim icin msjlari okuyasin diye bilerek sarja taktim dedi.ve su an evde degil agzima geleni msjla saydim hala bana diyo ki sen hep teli karistiyorsun hep bana guvenmiyosun gidicem uburdan gibi seyler zirvaliyor ona guvenmememden dolayi.bu arada bunu 4 sene once de yapmisti o yuzden  teli karistirdim ne zaman  icime suphe dusse boyle bisey oluyo sutum bile zor geliyo simdi ben napicam annem evde ona blli edemiyorum ruh hlim cokkotu 

30 Cevaplar

+14 oy
(11,657 puan) tarafından
S.ktrsin gitsin gidecekmiş. Sanıyorlar ki kadınlar bunları ellerinde çiçekle bekliyor. Boklu k.çlarını anca karıları toplar haberleri yok. Allahından bulsun
-Reklam-
+4 oy
(5,436 puan) tarafından
4 sene önce yaptığını yapacaksın canım. Görmeyip yoluna devam edeceksin. Boşanacak olsan o zaman, bebek yokken boşanırdın. Şimdi de boşanmayacaksın. Ama nolur sana tavsiyem telefonunu ya da başka bir şeyi karıştırma
(8,717 puan) tarafından
İnan içimdekileri yazmışsın benden sana arti
(2,260 puan) tarafından
++ kesinlikle yapman gereken tek şey budur . Mutlaka dikkate al bu yorumu ve faaliyete geçir canım. Su testisi su yolunda kirilir . Elbet başına sağlam bir bela gelir . Zaten arsız güçlü olunca , haklı suçlu olurmuş . Sen kendini yiyip bitirme ,  Allah bırakmasın yanına .
+2 oy
(10,350 puan) tarafından
Ahh güzel kardeşim bunu daha önce yapmış zaten ne diye 2.cocuk verdin bu pisliğe sanada cocugada yazık değil mi... şimdi ne yapmayı düşünüyorsun bosanacak misin ailen arkanda mi
(496 puan) tarafından
Tam ben bu yorumu yazaktım. Büyük konuşmak istemem. Allah kimseye yaşatmasın ama 2. Çocuk olmaz bunlardan
(179 puan) tarafından
Belki kaza belki kadının durumu yok belki korunamıyor belki esi olacak adam para vermiyor hap yok igne yok gibi gibi şeyler işte
(10,350 puan) tarafından
Sağlık ocağı ücretsiz spiral takıyor ayrıca devlet hastanesine gidilip yaş akdi müsaitse tupler baglatilabilir çözüm her zaman vardır mağara devrinde yaşamıyoruz
(179 puan) tarafından
Sağlık ocağı hap bile vermiyor normal devlet hastanesi spiral takmıyor dışarıdan alıp gitmen gerek ve mecbur kalmadığın surece sezaryen yasak kendi isteginle asla bağlamıyor
(10,350 puan) tarafından
İller arası farkediyor mu bilmiyorum burda sağlık ocakları ücretsiz takıyor spirali kendi veriyor tupleri bağlanmak için ille sezeryana gerek yok normal doğum sonrası yada o sırada bile bağlanıyor tabi yaş akdi kuralı var
+2 oy
(465 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Sıktır et gitsin şerefsizi ne susuyorsun söyle herkese  o utansın  sen değil susma 
+1 oy
(1,230 puan) tarafından
Napıcaksın annenle beraber gidiceksin seni aldatmış belkide yattı onunla ne bekliyorsun bırak nafaka tazminat maddi manevi aç eşşek gibi vericek 
(1,230 puan) tarafından
Mesajların resmini çek ayrıca bir daha görürsen iyi gibi davran delilin olsun bir daha konuş ve ses kaydınada al dinlet sana nafaka vericek şartlarınıda koş sese alırken ben lohusayım daha yeni doğum yaptım de baya suçlu olsun
+1 oy
(1,331 puan) tarafından
Lohusa ve aldatılmak kelimesini duyunca irkildim zaten senin en hassas dönemin üzerine düşülmesi gereken üzülmemesi gereken sensin eşin e birşey diyemiyorum Allah ıslah etsin bu durumda ne denilir bilmiyorum en iyi kararı sen veirrisin ikinci defa aynı şeyi yapan bir adama tekrar şans vermezdim ben 
(1,331 puan) tarafından
He birde bı yolunu bul mesajları kaydet keşke resmini cekseydin
+1 oy
(86 puan) tarafından
Kısacası kocan narsist asla yaptığı suçu kabul etmez , üstüne seni suçlar, boyleleriyle asla evlilik yürümez senin düşüncene üzülmene bile takmazlar . Sadece yapar yapar seni suçlar . Sende seni aldattigina dair ne bulursan kirp telefonundan çek ilerde birgün bosanirsan , tazminat garantin olsun .  Çünkü erkek milleti bin bir türlü yemin eder seni suclar
+1 oy
(2,021 puan) tarafından
Ayy ne kadar yüzsüz bir adam ,birde bana güvenmiyorsun diyor, senin gibi ş.erefsizin neyine  güvenilsin
+1 oy
(1,880 puan) tarafından
Boşanmamıssın daha önce gördüğünde canım. Şimdiden boşanmazsın gibime geliyor ki seni anlamaya çalışıyorum yeni doğum yapmışsın şimdi çat boşanma kararı almak kolay olmaz mutlaka. 1 kere göz ardı etmissin böyle durumu. İçine şüphe düşüncede hep haklı çıkıyormuşsun. E arkadaşım niye telefonu hala karıştırıyosun bırak bakma ne halt yiyosa yesin sen görünce bişey değişmiyo bari görme yani. Ne diye şu hassas dönemde kendine bunu yapıyorsun. Biseyler görmekten korkuyorsan bakma 
0 oy
(14,698 puan) tarafından
Yani aldatması çokta sürpriz olmamış aldatan adamı affedip tekrar çocuk yapmışsın o da kaybetme terk edilme korkusu olmadığı için silme veya şifre koyma gereği bile duymadan ayan beyan aldatıyor işte 
0 oy
(1,194 puan) tarafından
Boşanmıycaksan hesap sormıycaksan  evı terk etmiycek sen keşke gördüğü nu hiç belli etmeseydın. 
(92 puan) tarafından
Belli etmezdim ama o an soka ugradim elim ayagima dolandi ve anladi.
0 oy
(8,683 puan) tarafından
Niye belli etmiyodun ki bi kere yapmış affetmissin ikinciyi yapmış bence herkes duymalı 
0 oy
(28,275 puan) tarafından

Diyecek çok şey. Var ağzımı bozmak istemiyorum Allah ıslah etsin 

0 oy
(636 puan) tarafından

Şeref.ze bak hele yağ gibi üste çıkmaya çalışıyor neymiş bana güvenmiyormuş muşsun ver yolu ona gitsin yaa seni enayi yerine sokmaya çalışmış herif :angry:

0 oy
(860 puan) tarafından
İşte belli edeceksin bı yaygara koparacaksin üste falan cikamiycak köpek olacak.
0 oy
(7,090 puan) tarafından
Peki sonuç? Tekrar affedecek misin?
0 oy
(15,880 puan) tarafından
Rabbım yardımcın olsun inşallah ne denir bilmiyorum aslında diyecek çok şey var ama işte 
0 oy
(2,013 puan) tarafından
Benim böyle şeylere tahammülüm yok malesef bende yazışma yakaladım bulusmuslar yazışmaları okudum 

boşadım geçtim 

9 ay oldu boşanalı hiç pişman değilim 

Bir kere yapınca affedince arkası geliyor malesef 
0 oy
(93 puan) tarafından
Allah belalarını versin ya. sadık olmak bu kadar zor mu.. bir evliliğin temelinin sarsılması sadakatsizlik, güvensizlik ve saygı, sevgi yoksunluğundan dolayı oluyor. 
0 oy
(8,680 puan) tarafından
ay hem suçlu hem güçlü. savunmaya da bak karıştıracağını biliyordum. pes. 

İlgili sorular

+1 oy
33 cevap 958 göst.
16 Haziran 2024 Aile kategorisinde iremyerlikaya (22 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 189 göst.
24 Eylül 2022 Aile kategorisinde cancemre (17 puan) tarafından soruldu
+1 oy
11 cevap 810 göst.
24 Eylül 2022 Aile kategorisinde cancemre (17 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 450 göst.