0 oy
262 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Kızlar ilk aydan hamile kalan var mı bende çok istiyorum bekliyorum bakalım adet günümün geçmesini yumurtlama gününü takip ediyorum ama dayanamıyorum siz kaçınca ayda hamile kaldınız 

10 Cevaplar

+1 oy
(8,680 puan) tarafından

olabilir ama şart değil. kendini şartlandırırsan hayal kırıklığına uğrarsın. 1 seneye kadar olmama ihtimali var. her ay hamile kalma şansı bir önceki aya göre daha fazla olur

erken gebelik testi yapma. kimyasal gebelik yaşarsan bunu farkedip kahrolursun, gerek yok. 

gebelikçin stressiz bir vücuda ihtiyacın var. 

tabii ki günleri takip et ama çocuk yapmak için sevişilmez, bu bir görev gibi olur sizi mutlu etmez. gerçekten birbirinizi istediğiniz için sevişin. aşkla yapın bebeğinizi :)

benim 4.ayda olmuştu ve ilk ay olmadı diye çok üzülmüştüm ama boşuna üzmüşüm kendimi 

(10,351 puan) tarafından
Kusura bakma 4. paragrafa kahkaha attım:))))
(8,680 puan) tarafından
ama doğru :))
(10,351 puan) tarafından
Fazlasiyla :)))
-Reklam-
0 oy
(523 puan) tarafından
Ne acelen var ilk ayda hamıle oldum evliliğin gezmenın tadını alamadan hamılelık geçirdim. Rabbım hayırlı zamanda nasip etsin
tarafından
1 senedir evliyim korunmasız ilişkinin ilk ayı
(523 puan) tarafından
Anladım canım. Rabbim tez zamanda nasip eder inşallah
0 oy
(14,698 puan) tarafından
Evliliğin oturması daha mantıklı değil mi ? Akışına bırakırsan olur 
tarafından
1 senedir evliyim korunmasız ilişkinin ilk ayı
0 oy
(10,351 puan) tarafından
Bak güzel kardeşim burda Bi çok kişi sana aynı şeyi söyleyecek ilk aydan sakın hamile kalma evliliğin ilk yılı birbirini tanima yılıdır alışkanlıklar huy suy öğrenme suresidir eğer bi sorun varsa mutlaka ilk yılda ortaya çıkıyor ve o sorun ortaya çıkarsa çocuğun olmadığı için rahatlıkla rest çekip basıp gidebilirsin ama çocuğun olunca maalesef elin kolun bağlanıyor( tabi ailen arkanda değilse ve elinde meslegin yoksa ) bu sefer cocuk için Bi çok şeye katlanmak zorunda kalıyorsun ve hayat hem sana hem bebeğine zindan oluyor cocugunla gecirecegin en güzel zamanlar zehir zıkkım oluyor yaşım geçiyor etraf şunu bunu der vs gibi saçma sapan düşüncelere kapılıp gaza gelme bak burda bile o kadar çok post var ki daha yeni evlisin henüz neyin ne olduğu belli değil umarım esin mükemmel erkek tanımına uygundur ama ya degilse çünkü aynı evin içine girince hicbisey nisanliliktaki gibi laylaylom değil aklını başına al ve 1 yıl bekle tabi bu benim tavsiyem gene karar senin
tarafından
Evlilikte 1 senem oldu korunmasız ilişkinin ilk ayından bahsediyorum
(10,351 puan) tarafından
Yazdığın posttan evliliğin ilk aynı anlamı cikiyor ;) korunmasız ilişkinin ilk ayından hamile kalabilirsinde kalmayabilirsinde fakat ilk öncelik kendini strese sokmamak ve sürekli acaba hamile kaldım mı kalacak miyim diye kafanı takman 1 yıla kadar korunmasız ilişkide hamilelik olmuyorsa o zaman esin ve sen doktora gidip mutlaka uzman yardımı almanız gerekiyor
tarafından
Yok değil öyle olsa evleliliğin ilk aynı yazardım :) teşekkür ediyorum
0 oy
(1,430 puan) tarafından
Ne aceleniz var anlamıyorum önce bir evliliğin tadını çıkar evlenince değişen bir sürü insan var huyunu suyunu bir tanı belki senelerdir tanıdığın biri ile evlendin ama aynı evin içine girmeden hiç bir şekilde anlamazsın huyunu suyunu . Önce 1 2 sene geçsin ondan sonra düşünürsün 
tarafından
1 sene oldu zaten korunmasız ilişkinin ilk ayı
(1,430 puan) tarafından
Valla biraz daha bekleyin aceleniz yok evliliğin tadını çıkarın
tarafından
Yorumunuz için teşekkür ederim ama ne zaman çocuk yapayım diye sormadım :)
(1,430 puan) tarafından
Biz de fikir amaçlı yazdık zaten hamile kalman için tüyo vermek istemedim
tarafından
Bende fikrinizi merak etmedim :)
0 oy
(1,627 puan) tarafından
Ben gittiğim ilk ayın sonu hamile kaldım 4,5 yıldır evliyim 3 çocuk anasiyim darısı sana inşallah 
(28,275 puan) tarafından
Kız masAllah 4.5 yil evli olup nasi üç bebe anası oluyon kafam yandi
(1,627 puan) tarafından
Vllh cnm hiç sorma bikac günde bir ağlama krizlerine giriyom geldiğim gibi hamile kaldım biri 3 ay snr 4 yaşına biri 2 yaşında biride 3 aylık
(28,275 puan) tarafından
Ay MasAllah Rabbim kolaylık versin
0 oy
(1,194 puan) tarafından
İlk oğlumda 4. Ay oldu ıkıncısı 14.ay oldu
0 oy
(15,880 puan) tarafından
Stres yapma canm rahat ol bol bol dua et 
0 oy
(1,878 puan) tarafından
Vallaha 3 senedir nasip olmadı olanlara başarılar dilerim
0 oy
(296 puan) tarafından
Sana tavsiyem hamile kalmadan önce vitaminlerine başla kadın doğum doktoruna görün ve çocuk istiyorsan adetinin önündeki 10 gün ve adetinin sonraki 10 günü güzel değerlendir 2 günde bir belinin altında yastık ile birlikte olun ben o yastık koca karı işi derdim hep ama nasip ya öyle oldu 
tarafından
Folik asit omega başladım

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 87 göst.
30 Mayıs 2024 Aile kategorisinde Zeynepagd (413 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 143 göst.
14 Aralık 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Elifgaye (73 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 201 göst.
10 Ekim 2023 Diğer kategorisinde fatos18 (1,331 puan) tarafından soruldu
0 oy
23 cevap 430 göst.
29 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Grc13 (0 puan) tarafından soruldu

393,762 soru

11,775,430 cevap

35,794 kullanıcı

...