0 oy
129 göst.
önce Diğer kategorisinde (98 puan) tarafından
Kızlar robot süpürge almayı düşünüyoruz marka ne önerirsiniz en iyi hangisi olur 13 aylık kızım var hergun suprge tutamıyorum onu herzmn çalıştırmak istiyorum da silen ve süpüren hangi marka kullanıyorsunuz nail memnunmusunuz annemin var homend o da mamnun da Xiaomi mi alsam başka bisy mi çok kararsizimm güzel fikirlerinize ihtiyaçim varrr

8 Cevaplar

+1 oy
önce (1,485 puan) tarafından
Roborock Q7 max memnunum canım 
önce (1,464 puan) tarafından
Bende bunu önerecektim adını unutmuştum bende yok ama herkes bunu çok övüyor :) dyson alanlarda bin pişman çok ses çıkarıyormuş
önce (14,027 puan) tarafından
Kesinlikle
önce (1,485 puan) tarafından
Evet memnunum keske halida mopu icine cekse ama icine cekende cok fark vardi fiyat acısından zaten mop bez yani ayri ayri 6 tane aldim ben
önce (98 puan) tarafından
Teşekkür ederim bu markayı da duymuştum hemen arastiriyorum güzel yorumlarınız için teşekkür ederim tekrardan kızlarrr:))
önce (1,464 puan) tarafından
Rica ederiz ❤️
-Reklam-
0 oy
önce (519 puan) tarafından
Philips 7000 serisi istasyonlu tavsiye ederim
Teşekkür ederim canımm bakacağım hemenn
önce (519 puan) tarafından
Yani günde 3 kere ev silip sürekli temizlik yapan ben robot süpürge geldiği günden 20 gün sonra ben yaptım sen düşün ya benim gibi yapmaz ama onun rahatlığı yetti bana sana da şimdiden hayırlı olsun canım
0 oy
önce (133 puan) tarafından

Yui s7 öneririm. Kız kardeşim de kullanıyor. P da çok memnun. Yorumlarını inceleyebilirsiniz. :)

Teşekkür ederim canım bakayım hemen bii
0 oy
önce (9,061 puan) tarafından
Şimdiden hayırlı olsun 
Yaa çok teşekkür ederim uzun zmndir istiyordum bu günlere nasipmis
0 oy
önce (896 puan) tarafından
Roborox güzel yada Philips alabilirsin biraz daha uygun olsun diyorsan arçelik markasının da  var kullanlar memnun
Teşekkür ederim canım bakacağım hemen önerdiklerine:)
0 oy
önce (5,555 puan) tarafından
Arçelik toz istasyonlu kullanıyorum elim ayağım oldu postum duruyor bakabilirsin
0 oy
önce (11 puan) tarafından
Boykot ürünleri alma canım buna cin malına dahil olmak üzere 
0 oy
önce (915 puan) tarafından
Roborock QR Evo kullanıyorum çok memnunum

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 54 göst.
13 Haziran 2024 Alışveriş-Hediye kategorisinde Bsena (3 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 85 göst.
4 Mart 2024 Alışveriş-Hediye kategorisinde Prensim ve prensesim (252 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 105 göst.
0 oy
3 cevap 81 göst.
13 Ocak 2024 Alışveriş-Hediye kategorisinde Fatma1112 (301 puan) tarafından soruldu

386,448 soru

11,553,712 cevap

35,233 kullanıcı

...