0 oy
124 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (3 puan) tarafından
Arkadaşlar geçen cumartesi korunmasız ilişki sonrası ertesi günü hapı kullandım 1saat içinde. Adetimin bugün gelmesi lazım ama gelmedi test yaptım negatif çıktı ama içim halen rahat degil yani 1hafta önce kadar oldu ilişki hemen testte cikarmiki sonuç? Ondan dolayı Emin olamadim çok korkuyorum 2tane oğlum var. 

Sizce hap etkili olurmu?

Birkaç gündür belimde ağrı var giguslerimde hassasiyet sanki süt oluyo gibi bilmiyorum bunlar psikolojik mi yoksa hamilelik belirtileri mi yoksa adetim mi gelicek lütfen bsy soyleyin:(((

3 Cevaplar

0 oy
(825 puan) tarafından
Hormonları değiştiriyo o hap ondandır bende daha önce içmiştim normal şuan yaşadığınız
(3 puan) tarafından
Peki adet gecikmesi yaşadınız mı kaç gün geciktirir?
Bu belirtileri şimdi yaşamam normalmi 1hafta önce kullanmıştim hapi
(825 puan) tarafından
Hap düzeni bozduğu için olacağınız gün olmadınız ondan o ağrılar aslında gelecek regl ama olamıyosunuz ilaçtan dolayı ondan yani beni kaç gün geciktirdi hatırlamıyorum ama mahvetti hatırlıyorum yanma hissi ve sonrasında düzen bozukluğu karnımda şişlik açım ama yemek yemiş gibi şişlik sinir hali hepsini yapmıştı sağolsun :)
(3 puan) tarafından
Bna bunları yapsinda yeterki gelsin. Gelip gidip bakıyorum geldimi die kanamam. İçimin rahatlaması lazim yarin belki kadın doğuma giderim ultrason da baktirip icim rahatlasa daha iyi olucak yoksa içimde supheyle birkaç gün daha beklersem kriz gecircem
(825 puan) tarafından
İçin nasıl rahat edecekse öyle yap tabi canım
-Reklam-
0 oy
(39 puan) tarafından
Kiz ben de içtim ertes di markası 2. Ye hamileyim şuan 12 haftalik
(3 puan) tarafından
Gerçekten mi ya:?( Bn Ella kullandim inşallah bsy olmaz çok korkuyorum
(39 puan) tarafından
O haplar gecikme yan etkisi zaten oda olabilir ella çok kullanan duydum . Kolay kolay hamile kalmıyorsun onda . Bide 1 saat içinde icmissn hemen icmissin kiz bse olmaz
(3 puan) tarafından
İnşallah ya. Kaç gündür sıkıntıdan ne yemek yiyebiliyorum nede uyuya biliyorum böyle giderse yarın hastaneye gidip baktircam ultrason da. İçim rahatlasun test yaptim negatif çıktı. Hamilelik olsaydı 8 günde belli olurmuyduki terstte
(39 puan) tarafından
Olmaz gliba canım. Bktinmi hala adet olmadnmi
(3 puan) tarafından
Çok şükür dün oldum adetimi. Hap işe yaradı:)
0 oy
tarafından

Ben o hapı kullandığım zaman 10 gün gecıkmıştı hormonlarla aşırı oynuyor korkma :) 

(3 puan) tarafından
10 güne kadar bn kalpten giderim her dk düşünüyorum hamile miyim die. Ya snce 8 gunde hamilelik testi olurmu bn yaptım negatif cikti
tarafından
Ooo olur tabi kız erken gebelik yaptıysan eğer silik pembe çıkardı

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 418 göst.
31 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde Tugcemila (50 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 35 göst.
24 Ağustos 2024 Diğer kategorisinde Seker_.33 (2,982 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 99 göst.
8 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Heliin6561 (90 puan) tarafından soruldu