+1 oy
839 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızlar kuzenim kayseride oturuyo durum paylaşmış evinin balkonundan dışarısı kalabalık toplanmış bağırma sesleri var 8 yaşındaki bir çocuğa suriyeli bir

Şeref, siz tecavüz etmiş yazıyor mesaj attım daha dönmedi bana bu doğrumu acaba Allah im sen koru evlatlarımızi

19 Cevaplar

0 oy
tarafından

En İyi Cevap
Kızlar detayları öğrendim kuzenimden Suriyeli bir ** 5 6 yaşlarındaki bir kız çocuğunu caminin tuvaletine götürüp tecavüz etmiş ordada başka biri görmüş video ya almış sonra linç etmişler polisler falan sabaha kadar müdahale etmişler evleri dükkanları arabaları ateşe verilmiş heryer savaş alanı gibi diyor kuzenim 

Bide diyor balkona bi suruyeli çıkmış arabama dokunanı mahvederim gibi tehditler yağdırmis oda dersini almış ordaki kalabalıktan 

Allah belalarını versin defolup gitsinler artık bu pislikler 

Ortalık daha çok karışmasın diye çocukta suriyeli demişler ama yalan çocuk Türk muş gerçi ne farkeder Türk Kürt suriyeli çocuk heryerde çocuktur çocuklar olayların en masum tarafi 
(5,385 puan) tarafından
Allah ıslah etsin ya idam etsinler böylelerini kim olursa olsunlar gebersinler. Rabbim evlatlarimizi iyi insanlarla karşılaştırsın
(1,207 puan) tarafından
Kırşehir,  nevsehir, niğde ve yozgattan takviye ekip çağrıldı.  Bugün gündüz sakın ama gece çevre illerden insanlar gelip yakmaya devam edeceklerini bilgisini vermişler.
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Ne yazık ki doğru ayrıca çocuk suriyeli değil Türk tecavüz eden suriyeli o.... çocukları geberisece soysuz köpekler
+1 oy
(2,546 puan) tarafından
Türk yada Suriyeli çocuk olduğu farketmez o da bir çocuk.
(2,223 puan) tarafından
Kız Suriyeli türk çocuğuna tecavüz etmiş kim olduğu elbette fark etmez adamların işgali altındayız resmen herkes çok gergin bu konuda
(2,546 puan) tarafından
Hayır yorumlarda tek tek cevap vermek istemedim .genel konustum diyorlar ki Suriyeli cocua değil Türk çocuk diyorlar ona sinirleniyorum.evet ülkemiz de mülteci istemiyoruz ama çocuklarina lafım asla yook onların hicbir günahı yok masum
(2,223 puan) tarafından
Ha evet anladım canım orayı okumadım ben haklısın
+1 oy
(15,999 puan) tarafından
İdam cezası olsaydı gotleri yemezdi bunu yapmaya nede olsa hapis yatarız mantığı adi şerefsizl.r. idam edilmeli çocuğa uzanan eller kesilmeli
+1 oy
(5,372 puan) tarafından
Çok değil 2 tanesinin keseceksin malum yerini bakalım bir daha yanaşıyormu çocuklara şereffsizler 
0 oy
tarafından
Bunları göndermediler ülkeden ya ne olmasını bekliyorlar daha yapmadıkları halt kalmadı pisliklerin yaşadıgım ülkeden utanır oldum devletimiz çok suçlu çokk 
0 oy
tarafından
Evet canım doğru. Maalesef doğru . 8 değil 5 yaşındaymış birde tepkiler olmasın diye çocukta Suriyeli falan diyorlarmış ama Türkmüş yeter artık kim dur diyecek bunlara kim gönderecek bu pislikleri ülkeden 
0 oy
(9,463 puan) tarafından
Ortalık karışmış gece kayseride, millet ayağa kalkmış. valilik açıklama yapmış. milletin canına tak etti artık
0 oy
(10,829 puan) tarafından
Ya bu devlet niye görüyorda susuyor ya anlamıyorum hâlâ niye göndermiyorlar 
tarafından
En ufak Suç işleyenleri gönderiyor ama yetmez abi yetmez sağım solum önüm arkam çaprazım her yer Suriyeli. Yeter misafirlikleri kaç sene oldu savaş bitti
(1,829 puan) tarafından
Gondermiyorlarsa bı zahmet almasinlarda keşke başkalarının canını yakacaklarina onları ülkeye alanların canını yaksalar ya o zmn anlarlar
(1,577 puan) tarafından
Bir kapidan gonderiyorlar baska kapidan giriyorlar cok kolay malesef bizim ülkemize girmek geri gonderme merkezleri dolu orda paşa gibi bakiliyolar
0 oy
(395 puan) tarafından
Kizlar ben daha yeni gördüm bu haberi yurtdisinda yaşıyorum 

Lütfen çocuklarınıza dikkat edin lütfen turkiye çok kötü olaylarla gundeme geldikce bizim burda icimiz parçalanıyor gerçekten bizim canimiz turkiyemiz Boyle degildi taki bu yaratiklar gelene kadar insanliktan nasibini alamamış malukatlar ........ Kopsun insallah kendisine aynisini yapsinlar o gireceği delikte insallahhhhhhh
0 oy
(2,895 puan) tarafından
Evet kayserideyim esim butun gece bu konudan dolayı ugrasiyorlardi eşim polis. Tecavüz edilen kişi suriyeli türk değil ortada yalan haber dolaşıp duruyor. Ama bunun önemi yok zaten bütün mahalle yandı daha fazla olaylı ülke olmadan önlem alınması gerek sapik sapiktir ama mülteci sorunu da ortada..
(468 puan) tarafından
Link vad mi görmedim
(2,895 puan) tarafından
Şrfsiz halsiyetsz köpek yw
(468 puan) tarafından
******** zavallı kız son durum ne kız iyimi oldu diyorlar ama yalan heralde
(1,207 puan) tarafından
Çocuğu koruma altına almışlar.  Videoyu çeken ispatlamak için çekip sonra hemen müdahale etmiş galiba.
0 oy
(781 puan) tarafından
Devlet önlem almayıp bunları doldurdukça ülkeye bu olaylar daha çok olur .mahallelinin tepkisi oldukça yerinde olmuş ayrıca .Adaleti devlet saglamazsa halk kendince sağlıyor işte 
0 oy
(1,693 puan) tarafından
Bizim ülkemizdeki pislikler yetersizmiş gibi afgandan suriyelisine dünyanın en berbat kültürlerinde yetişmiş insanları doldurdular. Dün istifa diye slogan atılıyordu halkın istekleri bu kadar görmezden gelinirse Allah korusun ortalık daha çok karışabilir. Dünyanın hiçbir yerinde hiçbir ülke bu kadar çok mülteciyi barındıramaz. Artık en ufak olaylar bile bir kıvılcımı ateşleyecek
(2,895 puan) tarafından
Evet aynen öyle artık birşeylere dur denmesse
0 oy
(3,764 puan) tarafından
Allah onları bildiği gibi yapsın inşallah bir defolup gitmediler 
0 oy
(1,829 puan) tarafından
Böyle şeyler duydukça canım sıkılmaya başladı iyice ne desekte boş kim kendi ülkesindeki vatandaşı dinler ki Türkiye de
0 oy
(9,320 puan) tarafından

Diyecek bişey bulamıyorum :'(

0 oy
tarafından
Çok iyi olmuş misafirlik uzadı 
0 oy
(2,910 puan) tarafından
Ülkemden s. Etmeleri için daha neyi bekliyorlar acabaaaa 
0 oy
(563 puan) tarafından
Allah belalarını versin oylelerini önünü kesip boynuna asip halk tarafından taslanarak öldürülmesi lazım allahim yaaa artık çocuğumu nasıl okula parka vs biyere göndericem diye  hep insanın içinde bı korku olacak 

İlgili sorular

0 oy
17 cevap 292 göst.
6 Aralık 2022 Diğer kategorisinde 3prensannesi (1,509 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 97 göst.
26 Mart 2024 Diğer kategorisinde Zzzzzz (1,651 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 787 göst.
26 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 236 göst.