0 oy
62 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (708 puan) tarafından
Gündüz çişini 2 yasindayken öğrendik ama bi kac gece o zamanlar ugrastim altina yapiyodu ve ustunfe kuruyodu bende bez taktim ve şuan 3 yaşında 1 aydır falan biraktirmak için uğraşıyorum yattiktan 2 3 saat sonra uyandiriyorum uyanmiyor sürükleyerek götürüyorum zorla yaptırıyorum ama o uykulu olduğu icin fark etmiyor hala atina yapıyor hic bi degisiklik olmadi bi aydor hatta bu aralar cis için uyandirinca çok ağlıyor uyanmak istemiyor napmam gerekiyor nasıl aliscak hic altina yapmasin demiyorum yapsin ama yaptiktan sonra bari fark etsin rahatsız olsun Allah aşkına fikir verin

1 cevap

0 oy
(7,142 puan) tarafından
Ben gece o uyuduktan sonra bez takıyorum 

En azından tam anlamıyla tutmayı öğrenene kadar 
(708 puan) tarafından
Kaç yaşında sizinki ve nr kadar süredir ogretmeye calisiyosuniz
(7,142 puan) tarafından
Mayısta basladim ilk başladığımda hersey çok güzeldi kakasını vs söylüyordu tuvalette yapiyordu sonra 15.gunde falan Tokata yolculuk yapmam gerekti otobüsle.12.13 saat toplam 2.3 gün bez geri bağladım.sonra çıkardım ama tokatta geldikten sonra eziyet oldu 10 gün boyunca hep üstüne yaptı ama hep .8.9 saat tutuyordu inatlasip
Sonra bez bağladım olmuyordu yıprandım
Sonra geri çıkardım şuan tekrardan 1 aydır yapıyoruz çişi hallettik gece bez bağlıyorum ama bezi genelde boş kalkıyor
Amaa kakayı hala cozemedik onu hala üstüne yapıyor bakalım nolcak
(708 puan) tarafından
Bizim hic gece kuru kalkmiyor ki valla illallah ettim her gece çarşaf ust bas degismekyej
-Reklam-

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 166 göst.
18 Ekim 2022 Diğer kategorisinde bglm_ftma (6,122 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 252 göst.
0 oy
3 cevap 43 göst.
3 gün önce Aile kategorisinde duygu5524 (89 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 54 göst.