0 oy
1,063 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Uyanın artık Türkiye :( 

image

27 Cevaplar

+24 oy
tarafından
seçilmiş

En İyi Cevap
Bi devlet ülkesini ancak bu kadar rezil edip milletini ancak bu kadar ayaklar altına alır ama herkes hakettigini yaşar 
(1,360 puan) tarafından
Kesinlikle katiliyorum
(393 puan) tarafından
Besle kargayı, oysun gözünü.
tarafından
Herkes hakettigini yaşıyor artık hicbiseye üzülmüyorum zamaninda herkes tepkisini gösterecekti bunların 6 7 yaşındaki veletleri okullarda çete halinde yetişkin pisliklerinden ne görürlerse onu uyguluyorlar
(9,658 puan) tarafından
daha iyi günlerimiz bunlar. ucuz işçi diye hala suriyeli çalıştıran, evlerini kiraya verenler. onları Avrupaya salmamamız için Avrupadan para alanlar, bunlat değişmedikçe daha çok ararız bugünlerimizi
-Reklam-
+7 oy
(7,607 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Şeref, sizler  geberse ler hepsi adi yaratıklar 
tarafından
Amiiin soyları kurusun bütün hainlerin
(4,702 puan) tarafından
Ne güzel sövdün kız burdan ben rahatladım
(7,607 puan) tarafından
Aminnn aminn idilim

Teşekkür ederim canım❤ az bile bu soysuzlara
(28,506 puan) tarafından
Sovelim.ama sınırlı şekilde kullandığın kelime hoş olmamış ondan dolayı düzenlemek zorunda kaldım.
+2 oy
(5,302 puan) tarafından
Bana irkci vicdansiz diyenleri bekliyorum. Ulkemde ne arap ne suriyeli ne flistin ne de afgan istiyorum kendi ulkelerinde ne yasasalar yasasin bizim meselemiz degil vatandaslik verilmesi bastan hata diyince topa tutmuslardi beni ayni kisilerin yorumlarini bekliyorum
(5,302 puan) tarafından
Ben urfadayim ayda bir antepe gidiyorum ve bizim TURK kizi olan 9yasindaki bir kizla onlarin kizlarina bakinca herşey meydana cikiyor canim. Sahsen ben ulkemde asla istemiyorum adim basi suriyeli pazarda bile denk geliyorum adam suriyeliyse poseti birakiyorum kendi vatandasimdan aliyorum. Kendi cocugumu bile onlarin cocuklariyla oynatmiyorm sapla saman olayi cok farkli. Dis guclerin oyunumu bu simdi :)
tarafından
Vallahi çocuk çocuktur.
(5,302 puan) tarafından
Parkta bile ayyy bu cocukmu dedigimiz kac tane cocuk oluyor karşimizdakini ***** yerine koymayalim lutfen
tarafından
Gayette çocuklar ben de gidiyorum parka ama azman gibi adamların parkta durmasını kabullenemiyorum
(601 puan) tarafından
@Meleksss Sonuna kadar katılıyorum. Bende istemiyorum!
+2 oy
(4,702 puan) tarafından

image

Tam bunu okuduktan sonra posta denk gelmem
tarafından
İstedikleri oluyor zaten .
(4,702 puan) tarafından
Valla dahada ülkede isteyen var ise  herke evine 10 çocuklu bir aile alsında totolarını görelim
+1 oy
tarafından

Gereğinden fazla merhamet, Vatana ihanettir :(

tarafından
Çok aciz durumdayız
+1 oy
(19,830 puan) tarafından
Herşey bAştakilerin suçu sessiz kalıyo küçük bi olay diyo kayserideki olaya halen neyin peşinde ben anlamıyorum bu nasıl bi adam ne zaman incek o tahtından
tarafından
Adamlar şuan bayraklarımızı yıkıyorlar ona bile sessizler
(19,830 puan) tarafından
Allah sessiz kalanların belasını versin
0 oy
tarafından
Hiç iyi günler de değiliz Allâh sonumuzu hayr etsin her an abuk subuk şeyler oluyor 
tarafından
Çok berbatız çok
0 oy
(14,939 puan) tarafından
Vatansız hainlere kucak açtı bu ülke. Kendi ülkesini satan şeref yoksunlari bizim ülkemize neler yapmazki. Maalesef hükümet kendi eliyle teslim etti vatanımızı bu soysuzlara. Her türlü suçu rahatça işliyorlar. Bizi ilk sirtimizdan vuracak olan onlar olacakti zaten. Bunu biz CAHİL (!) Halk bilirken devlet bilmiyor mu. Yoksa herşey bilinçli mi yapıldı. 
tarafından
Gördüklerine bile inanmıyorlar provakotörlük yapılıyor diyorlar bu kadarlar
0 oy
(2,198 puan) tarafından
Hayvanlar desem hayvanlara yazık *** kuruları gücünüz Türk'e yetiyor demi savaş zamanı yataklarınız da sizi tecavüz edenlere niye ses etmediniz
tarafından
Hala onları koruyorlar
(2,198 puan) tarafından
Korurlar esas yandaşları o bayrak yırtanlar şimdiye vurulması gerekirdi ben dünki kayseri de ki olaydan sonra kendime gelemedim hala elime silah alıp kafalarını koaprasım var
tarafından
Evet vurulmaları gerekiyordu ama hala hareket yok dünkü olay da da 65 kişiyi göz altına almışlar kendi milletine değer vermeyen bir yönetim
(2,198 puan) tarafından
Türkler kimki onlar için Araplar daha üstün
0 oy
(5,426 puan) tarafından
Besle kargayı oysun gözünü. ... S....ler
tarafından
Bana ver hakkını nolur :D
(5,426 puan) tarafından
Öyle birşey olsa verirdim :)) ama Türk vatandaşı olduğum için dayimlarin davet yollaması gerekiyo şuan :)
tarafından
Ben Almanya da olmayı isterdim ama dili çok zor geliyor o yüzden öğrenebileceğimi düşünmüyorum ama İngilizceme tam güveniyorum  :D hakkımızda hayırlısı olsun
(5,426 puan) tarafından
Öğrenirsin canim. Amin zor günler bizi bekliyo
tarafından
Öyle balım öyle
0 oy
(9,078 puan) tarafından
Acaba hala neyi bekliyo devlet 
tarafından
Türklerin soyunun tükenmesini
(9,078 puan) tarafından
Yani aklımız ermiyo bizim büyük bi oyun donuyo ama hadi hayırlısı ekonomi çöktü ortalık savaş alanına döndü darbe oldu hepsi bi oyunun parçası belliki
tarafından
Hedef zaten biziz bebeğim
(9,078 puan) tarafından
Ya bilmiyorum ben kimsenin günahını almak istemiyorum sadece çocuğum için çok endişeliyim ya
0 oy
(6,597 puan) tarafından
"Bugün göz yumduklarımız, yarın bize göz açtırmayacak olanlardır."

Uygur atasözü 
tarafından
Heryerde Türk bayraklarını delik deşik etmişler soysuzlar :(
(6,597 puan) tarafından
Madem böyle potansiyelleri vardı kendi toprakları için niye savaşmayıp kaçmışlar. Ay deli oluyorum dünden beri gerçekten yeter artık gitsinler
tarafından
Şuan da bütün girişlerdeki bayraklarımızı yakıp bıçaklıyorlar herkes tepkisini göstersin
0 oy
(8,900 puan) tarafından
İnan sevindim şimdi linclenecem ama inşaAllah durmazlar ki bu ülke uyanıp hepsini sınır dışı ederde bizdr rahat ederiz bıktık bunlardan 
tarafından
Nedense benimde içimden bu geçti . İnşallah daha fazla bayrak yakarlar. Küfür ederler. Eylemlere devam ederler
0 oy
(1,627 puan) tarafından
Keşke serefiszler kaçıp Türkiye'ye gelmeden önce kendi vatanları içinde savaşsayfilar cidden anlamıyorum devlet kendi milletini savunmuyor Erdoğan çıkıp diyor araba eşya zarar verilmez pki kendi milletinin geleceğin çocuğuna tecavüz edene ne denmeli o eşya geri gelir ama o çocuk ne halde o çocuk ne olacak Allah bunları bildiği gibi yapsın millet kendi çocuğunu dışarıya çıkarmaya korkuyor
0 oy
(2,557 puan) tarafından
Bu basta oturanlarin onlari bu ulkeye alip ulkenin icine edenlerinde allah belasini versin yatipta geberemesin insallah mahvettiler guzelim ulkemi
0 oy
(2,557 puan) tarafından
Bunlarin hepsini bi yere topliycan tepesini 1 bomba atican ancak bu paklar bunu suriyede kac askerimiz sehit oldu onlarin yurdunu yuvasjni kuratrcaz die bunun icin miydi haram zikkim olsun yedikleri ictikleri
0 oy
(3,542 puan) tarafından
Türk Bayrağı, Türk Milleti ,Türkiye Cumhuriyeti ,Türk Devleti 
dediğimiz zaman rahatsiz olanların eseri ,bugün yaşadıklarımız.

Bu ırkçılık demek değil, milliyetçilik.(Bugün yaşanılan milliyetçilikden bahsetmiyorum ) Devletimizin kurucusu Mustafa Kemal'in bizlere mirası olan devlet ilkelerimizdeki milliyetçilikden bahsediyorum..
0 oy
(700 puan) tarafından
Valla söylenecek çok şey varda kimse anlamaz. Bizim türk erkekleri de suriyelilerle evleniyor.Kimsede buna dur demiyor böyle böyle çoğalıyorlar 
0 oy
(667 puan) tarafından
Modum düştü ya gerçekten zar zor kendime geliyorum hemen bir olay oluyor bir karar cikarip bunlari ücretsiz kapi disina biraksak olmuyor mu ya evde kalkip bisey yapasim gelmiyor bu nasil bir rezilliktir ya yazik degil mi benim ülkeme yaşayacak hal birakmadilar diyecek kotu bir soz bulamiyorum ne desem hep az kaliyor 
0 oy
(4,246 puan) tarafından
Arkadaslar kotu yorum yapmayin 3 arti hakkim var

Yahu bunlarin ulkesinde savas bitmmedi mi? Niye hâla burdalar

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 170 göst.
23 Ekim 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde Tugce12. (636 puan) tarafından soruldu
+1 oy
9 cevap 257 göst.
5 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Esin1993 (1,464 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 515 göst.
7 Şubat 2023 Diğer kategorisinde 2oğlanannesi (3,274 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 311 göst.
14 Ocak 2023 Aile kategorisinde Miss.namaless (1,468 puan) tarafından soruldu

398,154 soru

11,906,931 cevap

36,036 kullanıcı