+1 oy
265 göst.
Kültür-Sanat kategorisinde (19 puan) tarafından
Bir konuşma programında kadının evlilik üzerindeki tavsiyelerini dinliyordum size 5 kuralım var diyerek anlatıyordu kurallardan biri de evliliği sakın ebeveynliğe satmayın dedi onu anlamadım bu cümle ne demek

6 Cevaplar

+12 oy
(15,383 puan) tarafından
Anneliğe babalığa kendinizi çok kaptırıp eş olduğunuzu unutmayın diyor bence. Çocuğunu eşin yerine koyup eşe ilgisizleşen çok insan var kendini sadece anne olarak görüp eş olmayi ihmal eden var bence bunu kasdetmiş 
(19 puan) tarafından
Bence de çok mantıklı geldi kesin bundan bahsediyor
(4,860 puan) tarafından
Artım size :) Eşinizin annesi olmayın bir de bazı kadınlar anne olduktan sonra cinsel hayat onlar için görev haline geliyor. Ben anneyim ben fantazi yapamam ayıp diyerek cinsel heyecandan kendini tamamen soyutluyor.
-Reklam-
0 oy
(28,503 puan) tarafından

Yani evliliğinizi koruyun anne baba olsanizda ben onu anladım 

0 oy
(9,632 puan) tarafından
anne baba olunca, eş olduğunu unutma diyor
0 oy
(2,116 puan) tarafından

İlk çocuğum da evliliği tam satıyordum hop kendime geldim . Eşimin yanında anne değil eş oluyorum. Bazen bir yerlerde bu tarz ögutlere denk gelmek iyi oluyor. Dişil enerjimi alır kafamda taşırım :D

(2,909 puan) tarafından
:D  bebelerle dişil enerji azalıyor :)p
0 oy
(2,829 puan) tarafından
 Bu tarz kisisel gelisim gibi zirvalara pek kulak asmiyorum hayat ve iliskiler matematik formulu gibi yerine yerlestirince hep yuzde yuz ayni sonuc vermiyor 

5 maddede sunu yap 

Yok tuzlanin kokmayin 

Yok mahrem bolgenize lavanta yagi surun

Yok suslenin puslenin

Yok dogru iliskinin 10 formuiu

Hayat bu kadar basit mi ya milyon cesit varyasyonu turlu cesit her iliskinin farkli dinamigi var au formulu yaz yerine yerlestik dogru sonuc diye bisey yok 

Herkesin sansli sanssoz oldugu imtihan olup sinandgi seyler var 

Ayrica bir insan kolay kolay degismez en genel gecer formul bu illa iliskiyle iligili birsey formulize edilecekse her yere uyan calisan bana gore en gecerli sey bu 

Kendim bile farkinda olup sikayetci oldugum hiylarimi degistiremiyorum
(19 puan) tarafından
Ne güzel anlatmışsınız. Kendi adıma konuşuyum bazen çok karakterli karakterimin oturduğunu düşünüp gaza geliyorum bazen her duyduğumu uygulamaya çalışıyorum özeniyorum karakterimi değiştirmeye çalışıyorum oysaki beni ben yapan şeyler aslında rutinimde olan ve plansız davrandığım şeyler ama bir türlü şu her duyduğuma gördüğüme işittiğime imrenme huyumdan vazgeçemedim çok etkileniyorum her şeyden
(2,829 puan) tarafından
Ne guzel farkindaliginiz olusmus cogu kisi baskalarina bakmaktan kendini taniyamamis sprgulamadan gocup gitmis cok insan var
Ben kimim sorusuyla ilgilenmeye baslamak baskalariyla  daha az ilgilenmeye sevkeder
Once insan kendini tanimali
Inan cogu kisi neyi neden yaptigini kendi de bilmiyo sistem carkinin dislisi olmus dusunmeden tuketmeye sosyal medyada varolmaya calisiyor
0 oy
(1,362 puan) tarafından

Yani ben bu :silly: benim gibi olmayın :D çocuk oldu adamı unuttum 1 yıldır :woot: 

İlgili sorular

+1 oy
20 cevap 731 göst.
12 Ekim 2021 Kültür-Sanat kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
31 cevap 793 göst.
30 Haziran 2020 Kültür-Sanat kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 51 göst.
0 oy
12 cevap 538 göst.
19 Eylül 2024 Aile kategorisinde Aşık û maşuk.. (2,087 puan) tarafından soruldu