0 oy
240 göst.
Diğer kategorisinde (633 puan) tarafından

Taşındımm bunlar beni bekliyor yardıma koşun 

image

5 Cevaplar

+1 oy
(8,409 puan) tarafından
Ay en sevdiğim şey ev taşımak olabilir eski evi düzenli düzenli toplamak bos evi temizlemek yeni eve yerleşmek düzenli düzenli ince ince temizlik yapmak mis mis kolay gelsin 
(633 puan) tarafından
Ayy bacım hayra aç ağzını bak bende ayniydim 6 ayda ikinci kere tasiniyorum inan yok yani mental olarak resmen çöküntü.
(8,409 puan) tarafından
Ay yok Allah korusun oğlum çok küçük perişan olur resmen kaynanam yardıma diye gelir burnumdan getirir severim ama yok yok şimdi değil kurulu düzeni daha çok seviyorum
-Reklam-
0 oy
(2,977 puan) tarafından
Ben gelirsem zararli çıkarız durmayan iki bebem var☺❤
(633 puan) tarafından
Ayy 15 aylık bebeyle ev topla ev temizle şimdi yerleştir bir Allah'ın kulu yok yardım etsin :((
(2,977 puan) tarafından
Benimde 4  yaş ve 1 aylik bebem var anam agladi 1 aydır Allah kolaylik versin ben temizlik boya badana tadilat isini 9 aylik hamileyken yaptim zorlandım ama değdi vallahi
(633 puan) tarafından
Hahaha - değdi vallahi :))) yemin ederim 7 buçuk hamileyken evin tüm duvarlarını ellle önce detarjanli sonra sade suyla falan siliyordum şuan hiç o dermanım yokk . Ev ve taşınmak deyince kusasim geliyor. Ama ben 6 ayda ikinci kere tasiniyorum ve ikisinde sıfır daire inşaat pisliği malum ;)
(2,977 puan) tarafından
Zor kuzum Allah ev nasip etsinde bidaha taşınma inşallah esya tasimak cok zor bizim odalar degisti o bile bizi cok aşırı yordu Allah kolaylik versin hemen bitsin inşallah ❤
(633 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim kuzucum Aminn
(2,977 puan) tarafından
Rica ederim canooo
0 oy
(1,019 puan) tarafından
8 ay oldu taşınalı hiçç gözüm kesmiyor bacım Allah yardımcın olsun
(633 puan) tarafından
6 ay önce taşındım şimdi tekrar kusasim geliyor inan ki mecalim yok. Diğer eve tasinirken yardiriyordum resmen :)
(1,019 puan) tarafından
Kız niye ne oldu ki bacım
(633 puan) tarafından
Ev küçüktu dedim şöyle güzel büyük bir eve tasinalim eşim kırmadı istediğim evi tuttu. Aşk yaşadığım evin tavanı 4 ay sonra çöktü hatta burda post acmistim. Önce mutfak sonra oturma odası. Bide 12. Katta oturuyorduk dedim bir deprem olsa yerle bir olur. Allah korusun belki yani saglam bir bina değil. Şimdi hiç istemediğim bir semtte istemediğim bir ev tuttum :( seri üzgünüm
(1,019 puan) tarafından
Herşey güzel olur inşallah canım inan ki depremi yaşamış biri olarak sağlam bi ev herşeye değer
(633 puan) tarafından
Ayy çok haklısın valla. Kafamıza düşecek diye artık manyak olduk. Hele 3 gün eve giremedim. Sonra dökülen yeeleri falan komple kazidilar sadece kazınan yerleri kullandik digerl yerleri kapattım. Oturma odasında yerde yatıp kalktık inan ev bulununcaya kadar.
0 oy
(9,504 puan) tarafından
Abooowww 3 hafta önceki halim aklıma geldi depresyona girdim gene taşınmak yerleşmek çok zor Allah kolaylık versin
(633 puan) tarafından
Ayy valla kiracı olmak cok zor. 6 ay içinde ikinciye tasiniyorum. Dedim bu ev yikilana kadar çıkmam artık.
(9,504 puan) tarafından
Kiracı olmakta tasinmakta çok zor
(633 puan) tarafından
Kesinlikle Allah'ım herkese ama herkeseee 1 tane ev nasip etsin.
(9,504 puan) tarafından
Amin cnm insallah
0 oy
(2,639 puan) tarafından
Allah kolaylık versin canim 
(633 puan) tarafından
Ayy çok teşekkür ederim güzelimm

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 201 göst.
0 oy
16 cevap 789 göst.