+1 oy
420 göst.
Aile kategorisinde (560 puan) tarafından
Ailecek hiç gitmedik şimdiye kadar çocuklar küçük biri biz girerken ilgilensin hemde o da denize girsin diye bu sene tek gidelim aile olarak 4 kişi dedik günü birlik gidiyoruz genelde yakın olduğu için geçen gittiğimizde kayınvalidem denize bir girdi çıkmadı en son anne bende biraz gireyim sen eşyaların yanında vs dur dedim de öyle cıktı o zaman 4 kişi ailecek girebildik şimdi onu götürmeyi hiç istemiyorum siz olsanız götürür müsünüz

13 Cevaplar

+1 oy
(1,427 puan) tarafından
Kimseye güvenerek iş yapmayın yolda kalırsınız 
-Reklam-
+1 oy
(2,079 puan) tarafından
Kimseyi götüremem kusura bakmasın
0 oy
(9,557 puan) tarafından
ben de bu ikilemdeyim, kayınvalidem yardımcıdır bak Allah var ama kalabalık tatili sevmiyorum. bir de sıkıntılı zamanlardan geçmişler maddi oşarak o yüzden dışarıda bir yemek istesek ne geeek var diypr ama tatile girmişiz bir keyif yapmayalım mı? tamam biz de para saçmıyoruz ortalığa ama az çok hesap yapıp ona göre gidiyoruz. ypksa gerçektem gitsek kızla durur, eder ama ne bileyim yalnız olmak daha iyi bence. bu kendi annem için de geçerli
(560 puan) tarafından
Doğru diyorsun bakalım ilk kez denemek istiyorum güzel olacağını düşünüyorum
0 oy
(18 puan) tarafından
Çocukla tatil zor ama en güzeli çekirdek aile gitmek bence
(560 puan) tarafından
Aslında doğru diyorsun peki denize girerken eşyaları nasıl koruyorsunuz biz arabada mı bıraksak dedik
(18 puan) tarafından
Önemli eşyalar tlf anahtar cüzdan oluyor zaten onu da plaj çantasına koyuyoruz üstüne de havlulari koyuyoruz denize girdiğimizde de gözümüz mutlaka eşyalarda oluyor
Bebegim 8 aylik o doğmadan önce de öyle yapiyorduk şimdi de ayni :) karışan eden yok her şey gönlünüzce oluyor
(16,162 puan) tarafından
Arabada telefon falan bırakmayın sıcaktan patlama durumu falan olur tehlikeli olur
0 oy
(1,715 puan) tarafından
Ben gitmiyorum. Annem zaten sevmez. Bir sürü insan yarı çıplak ben onları görmek istemiyorum der gitmez. Kayinvalidem de eşi olmadan hicbir yere adım atmaz. Ben de kayınpederimin yanında rahat hareket edmem denize rahat rahat giremem. O yüzden çekirdek ailemizle gidiyoruz denize hep.
0 oy
(3,092 puan) tarafından
Hayır götürmem tek giderim 
0 oy
(121,104 puan) tarafından
senin yerinde olsam gitmem
0 oy
(14,513 puan) tarafından
ay yok vallaha ikisiyle de gitmem esim cocuklarim yeter ha gorumcelerimle gittik ama onlar da sagolsunlar bana yardimci oldular bekarlar bide gidersem onlarla yoksa esim cocugum ywter 
0 oy
(1,565 puan) tarafından
O güneşin altına kimse çocuğuna bakmak için gelmek istemez tabiki en iyisi kimseyi almadan gitmek biz öyle yapıyoruz eşim ilgilenir hep kizimla
0 oy
(2,552 puan) tarafından
Ayrı ayrı girersiniz eşinizle yada yasitiniz yokmu kardes filan .büyüklerle tatil aman aman bana tatil değil stres basar
0 oy
(2,543 puan) tarafından
Gitmem tatile herzaman gidilmiyor sonucta cocuklarda oyle yerde rahat degiller ben cocuk goturmem ya kaynanam yada annem bakar
0 oy
(57 puan) tarafından
Kesnlkle tek giderim 
0 oy
tarafından
Ben kayınvalidemi götürüyorum ama o sizinki gibi değil siz girin ben bakarım diyor 1 tane ztn çocuğum zorlanmıyor ben çıkıyorum ona birazda sen gir diyorum sırayla:)

İlgili sorular

0 oy
20 cevap 485 göst.
1 Eylül 2020 Diğer kategorisinde Yonca00 (671 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 329 göst.
0 oy
16 cevap 207 göst.
4 Haziran 2024 Diğer kategorisinde Asabii (378 puan) tarafından soruldu
0 oy
23 cevap 560 göst.

397,671 soru