0 oy
249 göst.
Diğer kategorisinde (973 puan) tarafından
Herkese hayırlı iyi geceler 

Balkona çamaşır asmak için demir taktırmam gerek bunu kim yapar nereden bulacağım bilgisi olan varsa yardımcı olursa sevinirim. Çok teşekkür ediyorum şimdiden 

8 Cevaplar

0 oy
(9,658 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap

image

hazır satılıyor sen kendin bile takabilirsin, kaynaklı bir şekilde yaptıracaksan demirciye sor

(9,658 puan) tarafından
evet her yerde bulursun bundan rahat bir şekilde de takarsın
(973 puan) tarafından
Sağolasın çok makbule geçti vallahi
(973 puan) tarafından
Çamaşır astıkça sana dua edeceğim kardeşim
(9,658 puan) tarafından
sen sağol canım :)
(5,426 puan) tarafından
Bunlar iyi oluyo benim balkon demiri kare tipi olandan aldım 6 senedir kullanıyorum
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Satılıyor bir milyoncularda. Aparatı var. 
(973 puan) tarafından
Takılacağı delik açık zaten sadece demir takilacak oraya ama demiri nasıl sağlamlarım onu bilemedim ama yarın gidip soracağım Tahtakale var bir sürü olur değil mi
0 oy
(2,195 puan) tarafından
Postun yukarı çıksın canım güzel soru düşündüm ama ben bulamadım kaynakçı olabilir mi ki acaba 
(973 puan) tarafından
Ancak kaynakçı olur heralde canım onu da kimse yapmaya gelmez küçük iş diye yarın Tahtakaleye bakiyim bi hazırı varmış sanırım
(844 puan) tarafından
Nie canm bizmkini hangi eve taşınmak eşim alıp takıyor kendisi vidaları var bide ince bı demiri var onla sıkyor bitiyor ipler çurdükçe yeniliyor yada kablo tarzında ipse yipraniysa degişyor
(973 puan) tarafından
Bak bunu hiç duymamıştım işte ben normal demiri duvara kaynatıyolarlar ya sadece öyle var sanıyordum bu vidalıyı hiç bilmiyordum çok teşekkür ederim hemen bunu bulup alacağım çok sağol
0 oy
(1,638 puan) tarafından
Trabzon'da pimapenciler yapıyor 
(973 puan) tarafından
Keşke Trabzon'da olsaydım o zaman. Burada küçük iş diye gelmiyorlar böyle şeylere malesef
(1,638 puan) tarafından
:)))) n nazlı ustalar bilsen böyle dua etmezdin
(973 puan) tarafından
Halimize çok şükür diyelim ozmn :D
(1,638 puan) tarafından
Aynen :)
0 oy
(322 puan) tarafından
Bizim bi balkona hazır aldık kendimiz tajtık bir milyoncudan diğerine görümcemin eşi demir bulup kaynak yaptı
(973 puan) tarafından
Evet canım şimdi öğrendim çok teşekkür ediyorum hazırını bulup alacağım ben yok saniyordum hazırı. Çok sağolasın
0 oy
(1,195 puan) tarafından
Canım ben de hazır kullanıyorum ama ağır böyle ya da çok çamaşır serdiğinde o takılan yerlerden esneme yapıyor Çok da sağlıklı olmuyor diğerini de demircilere yaptırabilirsin ömürlük oluyor
(973 puan) tarafından
Anladım çok teşekkür ederim burada demirciye sordum küçük iş olduğu için gelemiyorlarmış
0 oy
(15,396 puan) tarafından
Bizde bu kendin takabileceğin tarzda olandan vardı kiraladığımız evde kullandık kendi evimde hazır kaynaklı olanı var onu da söküp depoya kaldırdım 
(973 puan) tarafından
Anladım çok teşekkür ederim
0 oy
tarafından
Biz kiracıyız kendimiz aldık yazın 200 tlydi eşim hemen yaptı iki tane vida sadece sıkacak 
(973 puan) tarafından
Evet canım bende hazırını alıp taktım bugün
tarafından
Özellikle çarşaf için çok kullanışlı

İlgili sorular

+1 oy
9 cevap 116 göst.
31 Ağustos 2024 Diğer kategorisinde Gulc (27 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 85 göst.
0 oy
12 cevap 182 göst.