0 oy
80 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (2,866 puan) tarafından
İç yanaklar çok fena yara uykusundan kalktı ağlıyor kremi var iyilestiriyorum ama gene basa sariyoruz kendisi sayesinde 

4 Cevaplar

0 oy
(948 puan) tarafından
 yemek yerken ve hızlı konuşurken ben yapıyorum bunu 
(2,866 puan) tarafından
Benim oğlum hiç bisey yokken yapıyor of of nasıl baş edecem
(948 puan) tarafından
İnan caresini bilmiyorum hızlı konuşmuyorum sadece ağzımın içi hep yara muhakkak bir tarafı fakat dişçiye giderseniz sorabilirsin bana da gittiğim dişçi söylemişti çünkü dişlerin ucu kesin bu yaralar nasıl oluyor diye bende anlatmıştım sanırım törpüleme gibi birşeyden bahsetmişti çocuktum pek hatırlamıyorum sonra da gitmedim zaten
-Reklam-
0 oy
(1,569 puan) tarafından
Benim kızımda 1.5 yaşındayken yapmıştı bir kaç defa. Kanatmisti sen düşün. Kızdım bir kaç defa yalan yok. Bir daha yapmadı. 
(1,569 puan) tarafından
Benim kızım azı dişlerini çıkardığında yapmıştı muhtemelen kasindigi için. Acaba seninki psikolojik olabilir mi? Belki icsellestirdigi bir şey vardır. Senin fark etmediğin. Yeni kardeşi olmuştur yada çok istediği bir şeyi almamışsınızdır. Yada gördüğü bir şeye çok heveslenmistir size söylememiştir. Akran zorbalığına maruz kalmıştır belki.
(2,866 puan) tarafından
Hayatım evde 18 yaşında ablası 14 yaşında abisi kendisi bide bacısı var 4 yaşında bacisiyla hiç geçinemiyor
(1,569 puan) tarafından
Acaba kardeşine sinirinden yapıyor olabilir mi?
(2,866 puan) tarafından
Oğlum aşırı sinirli bir çocuk en ufak şeyde çok bağırıyor bacısına
(1,569 puan) tarafından
Bir pedagoga götür ımkanin varsa. Belki siniri de geçer böylelikle. Sinirini alamayıp stresten iç yanaklarını ısırıyor olabilir.
0 oy
(9,204 puan) tarafından
Bende de alışkanlık yaparım hep
0 oy
(3,396 puan) tarafından
Bağlantısı var mi bilmiyorum ama bende küçükken hatta ortaokul ilkokul dahil yaptığımı hatırlıyorum.Ve genelde bademciklerim sisecegi hasta olacağım zamanlar içgüdüsel olarak yaptığımı hatırlıyorum.

Şimdi alakasız olarak bazen stresli olup birseyler düşündüğümde o hareketi yaptığımı dişlerimle ağız içinde ısırdığı hala fark ediyorum ama yetişkin olarak duruyorum tabi yaraya çevirmeden.Hastada olmuyorum 

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 70 göst.
0 oy
4 cevap 159 göst.
31 Ağustos 2023 Aile kategorisinde Gizemlibiri21 (160 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 47 göst.
14 Ağustos 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Minnos61 (123 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 100 göst.
13 Şubat 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Fatmakayram (178 puan) tarafından soruldu

393,733 soru

11,774,653 cevap

35,791 kullanıcı

...