0 oy
165 göst.
Diğer kategorisinde (103 puan) tarafından
Kızlar 3 yıl oldu evleneli 5 yıldır da eşimle beraberim aklım onda falan değil ama nerdeyse ayda bir veya 2 ayda bir sürekli eski konuştuğumu görüyorum rüyamda neden acaba ya 

6 Cevaplar

0 oy
(777 puan) tarafından
Allah Allah, acaba ayrılırken her şey net değil miydi? Yani içinde kalan söylemek istediklerin mı var acaba
-Reklam-
0 oy
(16,376 puan) tarafından
Kafana taktikca daha çok görürsün. Rüya bu. Her gün değişik şeyler görüp duruyoruz. Normal de geç 
0 oy
(1,614 puan) tarafından
Ay bunu bende yasiyorm cok degisik anlamlandiramiyorumda.unutmama gibi bi dudumda soz konusj dehil ama neden boyle bilmiyorm.
0 oy
(7,752 puan) tarafından
bazen oluyor çok takılma. özellikle zamanında çok üzüldüysen normal 
0 oy
(282 puan) tarafından

Ayy aynı şeyi yaşıyorum. Eşime ihanet ediyorum gibi hissediyorum vicdanım rahat değil :'( biz de 3 yıllık evliyiz. Ondan önce 5 senelik bir ilişkim vardı aldatmayla son buldu. Ne zaman görsem ağlardım büyük bir yığın bıraktı içimde belki de ondan bilmiyorum ama ben de aynı senin gibiyim. Rüyalarıma giriyor yasak ilişki yaşıyoruz. Bir de o yeni evlendi eski Bi arkadaşımla. O hep Bi değişik hissettirdi beni. Garip.. 

(490 puan) tarafından
Ayy arkadaşınla mi evli ister istemez görüşüyorsunuzdur şimdi. Bende benzer durum içindeyim bende 3 yıl konuştum sonra onun duyguları net değil diye ayrıldık eşimin halasına damat geldi ister istemez görüyorum ve rüyama giriyor :(
(282 puan) tarafından
Yani evet görüşme değil de görüyorum illaki. Garip ya. Sevgi yok nefret dahi ediyorum görünce tiksiniyorum ama yok arkadaş
(490 puan) tarafından
Biz görüşmeye mecbur kalıyoruz ister istemez akraba olduğu için ben eminim duygum bitti ama o hala bı şey hissediyor farkındayım çok bakıyor ve inan başıma bı laf getirecek kocamla arami bozacak diye ödüm kopuyor
0 oy
(571 puan) tarafından
Normaldir canım. Saniyelik bi olayda aklına gelse bile rüyana girer. Sen özlemedin sanırsın unuttum sanırsın ama bi geçmişin var sonuçta. 

İlgili sorular

0 oy
27 cevap 2,060 göst.
24 Eylül 2020 Diğer kategorisinde Papatyaaa96 (2 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 74 göst.
28 Ocak 2021 Aile kategorisinde Leyla042 (1,276 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 47 göst.
28 Ocak 2021 Aile kategorisinde Leyla042 (1,276 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 34 göst.