0 oy
268 göst.
Diğer kategorisinde (29 puan) tarafından
İlk hamileliğimde vardı göbek deliğinden kasığa kadar ve doğumdan birkaç hafta sonra kayboldu 2. Hamileliğim 32+6 olduk çizgi hiç yok 2 ay önce hafif belirir gibi oldu sonra o da kayboldu bu normal mi? Bilgisi olan yardımcı olabilir mi lütfen

10 Cevaplar

+1 oy
(5,343 puan) tarafından

ki yardimlik bi durum yokki. olmasin nolcak farz degilya:)

-Reklam-
0 oy
(683 puan) tarafından
Normaldir bence çok mühim birşey degil
0 oy
(2,720 puan) tarafından
Normal canım. Neden normal olmasın. Ben de hiç çizgi olmadı. Her hamile bir değil, her hamilelikte bir değil sonuçta. Başkasında olur sende olmaz, ilk gebeliğinde olur ikincisinde olmaz. Bir sorun değil.
0 oy
(1,207 puan) tarafından
Bende oldu ve daha koyu geçmedi 2. doğumdan sonrada duruyor. Olmadığı daha iyi bence sevinmelisin. :)
0 oy
(68 puan) tarafından
Normaldir cinsiyetleri ne bizim burada cinsiyet belirliyor derler o çizgi 
(29 puan) tarafından
İlki de kız şimdi ki de kız:)
0 oy
(2,955 puan) tarafından
İki hamilelegimde öyle biz çizgi olmadı canm sagliklida doğum yaptim
0 oy
(4,260 puan) tarafından
Bu çizginin hamilelikle bir ilgisi yok ki. Benim hamilelikten önce de vardı rengi çok açıktı sadece, hamilelikte koyulaştı. 
0 oy
(1,481 puan) tarafından
Bunu bir yerde cinsiyet yorumu olarak görmüştüm ama detayını hatırlamıyorum, hoş inanmiyorum da o ayrı mesele ama görünce yazmadan edemedim ☺️☺️
0 oy
(793 puan) tarafından
Benim 3. Gebeliğim hiç olması yine yok 37 haftalık olduk.
0 oy
(149 puan) tarafından
1 cocuk kiz o çizgi vardı kararma falan geçti 

2 erkek hiç çıkmadı kararma da olmadı 

3 erkek yine o çizgi cikti kararma az oldu 22 gün oldu doğum yapalı yatisi geçti bilr açıldı rengi 

Hani desek cinsiyetle ilgili kızda da oldu erkek te de

Geçiyor onu söyleyebilirim ama geçmediğini soyleyen akrabamız da var tabi ten rengiyle de ilgili esmerlerde çok gecmiyormus
(29 puan) tarafından
Ben beyaz tenliyim ilkinde oldu doğumdan birkaç hafta sonra tamemen kayboldu sanki hiç yokmuş gibi şu anda

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 139 göst.
22 Mayıs 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Visalilal (117 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 59 göst.
0 oy
2 cevap 158 göst.
0 oy
5 cevap 243 göst.
7 Eylül 2024 Diğer kategorisinde fatos18 (1,400 puan) tarafından soruldu

399,761 soru

11,957,765 cevap

36,124 kullanıcı

...