0 oy
231 göst.
Kültür-Sanat kategorisinde (209 puan) tarafından

Gundemle alakali neler düşünüyorsunuz arkadaşlar sosyal medyasi olanlar lutfen paylasim yapsin ulkenin kadinlari konustukca cocuklari rahat edecek 

image

6 Cevaplar

+3 oy
(4,672 puan) tarafından
Geçti borun pazarı adamlar köklerini saldı bir 50 yıl sonra vatandaşlık verileni dahi atmazsak adamlar bizim nüfüsümüzün 3 katına çıkmış olacak 

Zannediyormuyuz ki onlar bize din kardeşi muamelesi yapacak ?
(209 puan) tarafından
Tarih boyunca onlar hiçbir zaman bizi ümmetten gormediler ne yazik ki gormeyecekler. Aynen öyle kendi topraklarımızda asimile olucaz resmen
-Reklam-
+1 oy
(15,880 puan) tarafından
Ülkelerine gitsinler bende bunu istiyorum ama dun ınternette işinden evine dönerken bacağından bıçaklanan Suriyeli adama da üzüldüm yani ne suçu var o adamın o sanki tecavüz etmiş. Bu olaylar bitsin büyümesin ve Ülkelerine dönsünler ama suçu olmayanların canı yanmasın 
tarafından
Böyle şahsi haberler canımı sıkıyor ya
(6,267 puan) tarafından
En doğru yaklaşımlardan bı tanesi
tarafından
Bende çok üzüldüm ona ya
(209 puan) tarafından
Tabi biz insan olarak kadin olarak duygusal dusunebiliyoruz tabi ama devletlerin merhameti kendi halkina olmali. Fazla merhamet vatana ihanettir..
(15,880 puan) tarafından
Tabiki de devletin merhameti önce kendi  halkına olmalı buna katılıyorum. Ama devletimiz hala göndermeyi düşünmüyor
+1 oy
(2,444 puan) tarafından
Gitsinler bu kadar misafirlik yeter. Ama böyle olmaz sakince gönderilmeleri lazım, hepsinin 4 den fazla çocuğu var ileride yönteminde söz sahibi bile olurlar. Yoklukla kurulan ülkemiz bunlara altın tepside sunuluyor....
(209 puan) tarafından
Ne güzel soyledin yoklukla zorlukla ilmek ilmek atalarimizin bize biraktigi vatani biz altin tepsiyle sunduk hala merhamet ediyolar
(2,444 puan) tarafından
Fazla merhamet iyi değil hâlâ anlamayan bir kesim var ..
0 oy
(36 puan) tarafından
Tek sebebi ....
0 oy
tarafından
Sonumuz Gazze gibi olmazsa iyidir 
0 oy
(1,004 puan) tarafından
defolup gitsnler valla ne küçüğüne ne büyüğüne asla acımıyorum.Parazit gibiler bu kdr leş bi milley olamaz.Her türlü pislik var.kadını da aynı erkepi de.Bunları ülkeye alanda hata yalnız, inşallah mitngler devam eder eylemlr olurda geldikleri gib giderler

İlgili sorular

+2 oy
16 cevap 269 göst.
0 oy
4 cevap 232 göst.
9 Mart 2024 Aile kategorisinde 3erkek annesi (102 puan) tarafından soruldu
0 oy
23 cevap 277 göst.
17 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde Simsek21 (1,519 puan) tarafından soruldu
+1 oy
47 cevap 844 göst.
15 Şubat 2022 Aile kategorisinde Defneee.. (294 puan) tarafından soruldu