0 oy
277 göst.
Yemek-Tarifler kategorisinde (2,195 puan) tarafından
Ben çeyizimde mor birtane almıştım 4 sene önce yeni modeldi ama çok yavaş yapıyordu az alıyordu fişi takarken patladı ve attim bir seneye yakındır tava da yapiyorum eşim seviyor diye sık da yaparım ama Ocak etraf batıyor yeni ürün almaya gönlüm var kızartma tenceresi alsın kapağını kapatınca yumuşak oluyor mu patates ler diğer seçenek normal fritoz oda hangi marka iyi bilmiyorum annem aksu kullanıyordu memnundu yada airfry mi alsam siz nasıl yapıyorsunuz

14 Cevaplar

+1 oy
(1,111 puan) tarafından
Airfryerde yapıyorum memnunum 
-Reklam-
+1 oy
(1,904 puan) tarafından
CVS markasının sanayi tipi fritözü var bende 5 dk da hazır. Çok memnunum. Küçük de bir şey ama balkonda tutuyorum dumanı yüzünden. Aspiratörüm bozuk olmasaydı altında da kullanırdım.
(2,195 puan) tarafından
Bir bakayım bende nedense airfry istemiyorum normal olandan alacağım
+1 oy
(8,680 puan) tarafından
airfryerım var ama onda yapmıyorum, güzel olmuyor çünkü. emaye tencerem var onda yapıyorum 
+1 oy
(1,388 puan) tarafından
Airfrey de yapıyorum canım 
+1 oy
(8,108 puan) tarafından
Granik tencerem var ayrı kızarmalar için kulandigim onunla yapiyom 
+1 oy
(4,220 puan) tarafından
Genelde kizartma tenceresinde bazen airfreyde ruh halime gore degisir :)
+1 oy
(553 puan) tarafından
Airfryerim var benim onda yapıyorum ama kızgın yağda seviyorsa eşiniz normal fritöz almalısınız. Fakirin dikdörtgen küçük fritözleri var harika birşey veya arzumun da aynı modeli var tavsiye ederim 
+1 oy
(1,207 puan) tarafından
https://ty.gl/xwlvwz00a4

Tavanında yağı iyice kızdırıp atıyorum nar gibi oluyor. 
(2,195 puan) tarafından
Görseli de güzel olsun istiyorum
(1,207 puan) tarafından
Çirkin mi kiz ?
(2,195 puan) tarafından
Bizde köyde bundan kullanıyorduk canım kulpu ısınıyor kapağı ısınıyor tellesen çiziliyor ondan dedim :)
+1 oy
(149 puan) tarafından
Bende yıllardır conti marka fritoz kullanıyorum ben o kadar çok yağ koymam 2,5 tek seferlik için çok 

Tava gibi kullanıyorum tanı yağı daha fazla sepetini kullanmam gayet iyi sonuç temuz iş aspiratör altında kullanıyorum birkaç kullanımda yıkıyorum yani sadece sebze kızarsam bir iki kullanımda et kızarsam her kullanımda temizliği biraz zor domol ile kolay oluyor ha bozulsa airfrey alirim
+1 oy
(2,021 puan) tarafından
Benim annem küçük tüp aldı kızartma veya koku yapan şeyleri damda yapıyor 
+1 oy
(3,548 puan) tarafından
Balkonda kızartma mutfağım var orda yapiyorum
+1 oy
(209 puan) tarafından
Fırında. Patates kabak vs kizartacak gibi dilimleyip uzerine zeytinyağı fışkırtiyorum azcik tuz ayni kizartma gibi oluyo hem ortalik batmiyo kokmuyo hem başında dikilmiyosun hem saglikli
(209 puan) tarafından
Yumurtalı ekmeği bile öyle yapıyorum cok güzel oluyo
+1 oy
(164 puan) tarafından
Airfry'de yada fırında yapiyorum ,fırında hem sağlıklı hem de güzel oluyor denemeni tavsiye ederim,
+1 oy
(389 puan) tarafından
Tefal fritöz kullanıyorum gayet güzel kullanışlı. Çokta alıyor içine canım 

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 439 göst.
5 Eylül 2020 Diğer kategorisinde Guuness (758 puan) tarafından soruldu

393,748 soru

11,775,184 cevap

35,793 kullanıcı

...