0 oy
99 göst.
Güzellik-Bakım kategorisinde (1,121 puan) tarafından
Arkadaşlar benim saçım çok elektriklenen kabaran bir saç banyo yapıp taradıktan yarım saat sonra birbirine dolanıyor açıkta bıraksam toplasam da aynı şekilde bu yüzden her banyo yaptığında ve bu saçımı tararken topak topak saçlarım dökülmeye başladı ayriyetten saçımı kolay açmak için İpek markasının saç kremini kullandım kepek yaptı galiba ben bu saçımı elektriklenmesini kabarmasını kopmasını nasıl önleyeceğimi bilmiyorum eskiden çocukken saçımı dümdüzdü annem bir kere bitlendiğim için saçıma kendi evde kesti o günden beri saçım kıvırcık elektriklenen bir hal aldı artık perukla gezmek istiyorum o derece

6 Cevaplar

0 oy
(444 puan) tarafından
Duşta iyi bir marka saç kremi kullan

Duştan sonra saç açıcı sprey kullan sonra tara 

TAramadan sonra da saç yağları var onları kullan 

Azalır 

Elsevenin saç  yağları ve pantene nin elektriklenme önleyen saç yağları var onlardan kullan 
-Reklam-
0 oy
(10,355 puan) tarafından

Saç güzelleştiriyor krem var onu kullan saç kremi kullanmaya gerek kalmayacak hem saçların yumuşacık olcak hem dolasma sorunu almayacak hem kabarma ortadan kalkacak

image

0 oy
(1,904 puan) tarafından
Saçlarını duştayken tara, havluyla değil tişört gibi pamuklu bir şeyle kurut, ıslakken bioblasın argan Yağlı keratinli Saç spreyi var kolay taramak için yumuşacık yapıyor. Sonra da kuruyana kadar başörtüsü gibi ince bir bezle üstünü ört merak etme ıslak Saç kokmaz.
0 oy
(8,684 puan) tarafından
şekillendirici sğr, yağ kullan
0 oy
(2,530 puan) tarafından
Hangi saç kremini kullanırsan kullan ama saç diplerine sürülmez canim kepek yapar tabi ve dökülür saçların.once bı saçlarını kestir kiriklarini aldır .morforse mor olan var saç bakım spreyi yıllardır kullanıyorum bu markayı memnunum hem güzel kokuyor hem kolay taraniuir yumuşacık yapıyor kabarmayi önlüyor.ayriyeten saç maskeleri kullan.tuzsuz şampuan kullan.
0 oy
(52 puan) tarafından
Bitkisel home life saç keratini mükemmell

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 94 göst.
7 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde Esila han (145 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 61 göst.
14 Mayıs 2023 Güzellik-Bakım kategorisinde Elifffk (18 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 64 göst.