0 oy
389 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Dışarısı aşırı tozlu market manav için çıkayım dedim bir haftadır çıkmıyorum çocuğum hasta olduğu için anam her yer her market vızır vızır kara sinek dolu her şey pahalı diye tezgahlarda çürümüş  sinekler uçuşuyor

12 Cevaplar

+2 oy
(10,350 puan) tarafından
Maalesef burdada çok var yeni tasindigim icin henüz sineklik yaptiramadim cocugumu hep yedi namussuzlar
tarafından
Cibiliyetsizler
-Reklam-
0 oy
(120,490 puan) tarafından
hava buz gibi cofuklara 2 kat giydirdim gene
tarafından
Anam viyyy
(410 puan) tarafından
Neresi ora
belcika gent
(410 puan) tarafından
Bende seni her gördüğümde soruyorum nerdesin diye geçende sormuştum ya :) fark etmedim adını :D
☺️☺️olsun
0 oy
(4,904 puan) tarafından
Kapı pencerede sineklik olmasına rağmen odaya doluyorlar ya birde yakan var o daha beter 
tarafından
Yok eve gelmiyor da dışarısı çıkılacak gibi değil iğrenç toz rüzgar pis
(4,904 puan) tarafından
Tozdan ve sıcaktan hiç bahsetmiyorum
(1,620 puan) tarafından
O sinek ısırması çok kötü bı şey ya
0 oy
(13,241 puan) tarafından
Öyle böyle değil üç tane sivrisinek öldürücü ışıklı olan şeylerden koyduk terasa ama kaynıyor şimdi eve kaçtık biz de
0 oy
(15,880 puan) tarafından
Burda her sene ilaçlama olurdu bu sene tık yok o yüzden çok fazla var hele arılar daha çok 
0 oy
(8,680 puan) tarafından
yan apartmanım, lojmandı. 3 sene oldu boşaltılalı. 3 senedir boş ve bu sene bodrum katını su basmış, deli gibi hem sivri sinek var hem kara sinek. o kadar dil döktükten sonra belediye geldi suyu çekti, ilaçladı azaldı şükür ama öyle boş kaldıkça hep sinek derdimiz olacak
0 oy
(13,732 puan) tarafından
Bursa da çok var hem sivri hem kara sinek Kütahya dayız şükür yok burada 
0 oy
(19,272 puan) tarafından
Evet yaa bide ***** ***** uçuyo konuyo gözümüzü çıkarcak 
0 oy
(1,102 puan) tarafından
Heryer sinek lik telle kapalı ama evin içinde oğul gibi mübarek
0 oy
(8,683 puan) tarafından
Valla dışarıyı bilmiyorum glulum de biraz önce balkonda kuran okuyayim dedim 3 tane sinek tebelles oldular brnimm oglsnda korkuyo onlarda ay ay anne bijjjjjj diye gösterdi durdu burnumdan geldi içeri zor gurdim 
0 oy
(4,220 puan) tarafından
Evin icine 3 tane girmis koyde coktu ama bizim mahalle surekli ilaclaniyor 2 camimda sineklik yok ordan girdi buyuk ihtimalle
0 oy
(420 puan) tarafından
Bizim burda da çok balkonda hiç bir şekilde oturamiyoruz pencerelerde sineklik olmasına rağmen içerisi doluyor . Bide sabahları uyumamiza izin vermiyorlar sabah oturdum yatağın içinde sineklik elimde vurdum durdum .

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 196 göst.
20 Temmuz 2024 Aile kategorisinde Visalilal (116 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 88 göst.
17 Nisan 2022 Diğer kategorisinde Hillll (606 puan) tarafından soruldu
+1 oy
13 cevap 616 göst.
1 Temmuz 2024 Diğer kategorisinde Sinem_A (105 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 145 göst.
9 Mayıs 2024 Alışveriş-Hediye kategorisinde Pakize333 (1,688 puan) tarafından soruldu

393,749 soru

11,775,195 cevap

35,793 kullanıcı

...