0 oy
585 göst.
önce Diğer kategorisinde (4,960 puan) tarafından
Esimin is arkadasi gorusmusler gecen günden dun de anlasmislar bugun icin 7.730 gibi geleceklerdi hala gelmediler sinirlendim esim bisey olmaz diyor Allah icin sabahtir ugrasiyorum tuzlu kurabiye su boregi arpa sehriyeli salata profitorol yaptim 8gibj aradik eve gecip biseyler yiyip gelcem dedi bu terbiyesizlik degilmi ben mi abartiyorum cay demleneli kac ssaat oldu

14 Cevaplar

0 oy
önce (3,613 puan) tarafından
Belli bı saat söylediler ve o saatte gelmediyseler bence saygısızlık benim en nefret ettiğim şey bu geleceksen gel herkes seni 50 saat beklemek zorunda değil misafir geleceği zaman ister istemez zaten yoruluyor hazırlık yapıyorsun bi de keyyfini beklemek yorucu oluyor gerçekten sırf bu yüzden bı arkadaşı davet etmiyorum artık bana birazdan gelirim dedikten ortalama 3 saat sonra geliyor hep e benimde işim gücüm var tüm günümü onu beklemekle geçirmek zorunda degilim
önce (365 puan) tarafından
Saat kaç olmuş gelmesin artık çocukların uyku saati.
önce (4,960 puan) tarafından
Hala oturuyorlar
Bizde bu saatte yatılır de laf arasında :)
Cocugu aldim odaya uyutmaya geldim :)
Anlamıştır umarım.
-Reklam-
0 oy
önce (362 puan) tarafından
En sinir olduğum şey hastalık cenaze yoksa gıdecegın yere saatınde git insanlar gamsız 
Vallaha oyle canim ya suanda sinirden kuplere bindim
0 oy
önce (18,388 puan) tarafından
Belki bişey olmuştur aslında haklısın ama yinede anlayış göster
Hic bisey olmamis kadin yorgunmus uyumus
0 oy
önce (14,376 puan) tarafından

Cay ver gönder yiyecekleri de bana yolla haketmiyor onlar :D

Zikkim yesinler diycem de yemediler bisey vallaha gonderiyim
0 oy
önce (3,834 puan) tarafından
Beklemeyi ve bekletilmeyi hiç sevmem karşımda ki öyle olsun isterim bu saate misafirlik olmaz belli ki görgü kuralarindan haberi yok 
Vallaha oyle ua sinir oldm
0 oy
önce (1,129 puan) tarafından
Eşin arasın söylesin bu saatten sonra gelmeyin çocukların uykusu geldi biz de yatıcaz diye. 
9 ceyrekte geldiler kadin hic bisey yemedi sinir oldum ugrastigimla kaldim
0 oy
önce (923 puan) tarafından
Sen zaten bir dünya yiyecek yapmışsın neden eve uğrayıp atıştıracaklar  bir daha ona göre hazırlık yap uğraşmaya değmez demekki
Valla oyleymis kuzum ya sinie oldum
0 oy
önce (841 puan) tarafından
hadi 8 de gelsnler gene gecikirler bir şdy olur ama saat 9 geçmesi de yani ayıp olmuş cidden bi de o kdr uğraşmışsın ben misafirlilte çamur olsa yerim yemedem tırtıklsr gene sağını dolunu yerim karşıdskine bir yerde saygıdır bu emek var sonuçta.bi daha çağırma bari
Haftaya bize gelin dedi soz vermeyelim kismet dedim kadinin yuzu dustu yok gitmem de gelmesinlerde
0 oy
önce (2,034 puan) tarafından
Bende hiç sevmiyorum böyle şeyleri ya hele ortada bir emek varsa çok sinir bozucuu
Ya cocuguma yazik park istedi goturmedim bile
0 oy
önce (88 puan) tarafından
Bayramda eşimin arkadaşı da geleceğiz dedi öğleden sonra bekledik gelmediler. Sonra bir iki saate geleceğiz diye mesaj attı yine bekledik 3-4saat en son eşim gelmiyor musunuz diye yazdı o da haber vermeyi unuttum abi eşim rahatsızlandi diye bir şeyler uydurdu. 

Gerçekten insanlar çok değişik. Ağızlarından çıkan lafın arkasında durmuyorlar hiç 
Vallaha bogmak istedim bi ara
0 oy
önce (385 puan) tarafından
Kız senin misafir yine gelmiş ben bi kere bekarken 2 tane arkadaşım yarın sana gelicez dedi. Biri uzaktan gelmişti bana da uğramak istemiş. Bir sürü kek börek menü hazırladım ve saçma sapan bir bahane uydurup gelmedi.Sonradan öğrendim ki ev arkadaşım hemşire diye gelmemiş corona bulaşırmışmış. 
Ayyyyy bogazlardim onu heralde
0 oy
önce (10,061 puan) tarafından
Bende sevmem misafir beklemeyi ya geleceksen gel arkadaş geç vakte kalma yani 
Yeni gittiler daha gorusmem zateb
0 oy
önce (371 puan) tarafından
Sende kabul etme bı dahakine 
Yok laf arasinda haftaya gelin dediler ksmet dedim kadinin yuzu dustu ilk ve sondu
Hiç sevmem öyle şeyi benim de bı arkadaşım var eşiyle beraber görüşürüz 4 li olarak hep bana geliyordu hiç sen gel demiyor kahvaltı yemek kahve dışarı çıkarız adamı hiç ödeyelim demez kadınla biz iş yerinde arkadaştık o çıktı ordan öyle eşleri de tanıştırdık bizde 1 tane cocuk onda da 3 çocuk gittik mi her yere onlarla bir gelirdi bana da getirirdi onun en büyüğü 8 yaşında  en son hatta eve geldiler çocuklar kızımın odasını talan etti etkinlik dolabı var ordaki boyalari simli yapıştırıcı vs ne varsa batirmislar kadın hiç kızmadı dedim eşime çağırma bı daha onlarin evine 1 kere gittik onlar 10 oluyor geliyor neymiş çalışıyormuş kadın 3 çocuk varmış kira da oturuyormuş her muhabbette öyle derler ben çalışıyorum dedim eşime bızde kirada kıt kanaat geciniyoruz insanı ***** yerine koyuyor bunlar dedim
O gün bugündür aramaz bile beni gelelim diye yada siz gelin diye
0 oy
önce (717 puan) tarafından
Çok ayıp bence size yapılan saygısızlık. Vaktinde gidemezsen bile ararsın sebebini söylersin yorumları okudum da kadın yorgun uyumuş demişsin yemklerinden de yememiş bence eşi zir ikna etti karısını oraya getirmek için. Baksana hiç niyeti yokmuş gelmeye. Aslında haftaya gelin dediklerinde kabul edeceksiniz gitmeyeceksiniz bekledikleriyke kalacakladır iyi olurdu 
Salaklik bende masal duruyor dedim ilk ben çağırıym ustumden kalksin dedim demez olaydim esim de gidince dedi kafa beyin birakmadilar die. Esi soylemis kac kere gelin gidelim esler tanissin diye hic gormedik birbirimizi ama ayip ettiler ya basim agriyor sinirden neyse yaptiklarim cocuklarin hakkiymis yarin cocuklara veririm onlar yer seviyorlar zaten gecen bayram yapip dagitmistim hoslarina gitmisti
önce (717 puan) tarafından
Aynen boşver hiç takma görmüş oldun ne olduklarını herkes kendine yakışanı yapar
Aynen oyle valla
önce (3 puan) tarafından
Kesnlkle en mantıklı yorum. Eşi de getirmek için zor ikna etmiştir. Yoksa   bi yere gideceğini bile bile uyumazdı.  Bildiğin saati ertelrmiş ki eşi belki vazgeçer. Artık mecbur kalıp gelince de de yememiş. Hoş değil gercekten

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 53 göst.
4 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Shrtrn (44 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 384 göst.
0 oy
10 cevap 510 göst.
28 Haziran 2021 Diğer kategorisinde Gentle Avenger (3,769 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 396 göst.
23 Mayıs 2021 Aile kategorisinde kubraugur (2,529 puan) tarafından soruldu

386,752 soru

11,561,742 cevap

35,249 kullanıcı

...