+1 oy
592 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (103 puan) tarafından
Spora gitmek istiyor sadece erkekler varmış yani bende biliyorum kadın erkek ayrı içimden girmesini istemiyorum 

31 Cevaplar

+10 oy
(743 puan) tarafından

Spora gitmek istiyorsa izin istemez haber verir. Keza bende aynı şekilde....

Neden istemiyorsun onu anlamadım spora gidince ne olabilir ki ?
(5,476 puan) tarafından
++++++
(15,356 puan) tarafından
Aklımdaki tahmin kas yapar yakışıklı olur o zaman bütün kizlar sineğe üşüşen şeker gibi kocasının peşine düşer
(5,476 puan) tarafından
Ya herkes kucak açmış bekliyodu zaten :D
(5,243 puan) tarafından
ben yalvariyorum git git az bi kaliplan enlen diye cop adam gibisin diyorum adam kicini kaldirip gtmeye usenio. gecen ark aradi spor salonunda havuzdaymis goruntulu aradi neguzel git iste diyorum hem apor olur hem vakit gecirirsin. spor yap kas kazan az biraz enlen diye yalvariyorum adama
(5,243 puan) tarafından
kas yapmaya cok nane var bence spor salonundaki kadinlara bakar esi diye korkuyor yada kadinlar esini ayartir diye korkuo.  kicindan ter akio insanin pancar gibi oluo
surati o halde hicbir erkegin bana bakacagini zannetmem. bende elaleme yavsayacak olsam spor salonu sart degil markette bile ona buna is atarim ozaman herkes kocasini kitlesin eve. spor salonunda  senden benden cekiniliyorsa kadinlar eslerini kiskaniyorsa yani yapacak olsam heryerde yaparim
(4,113 puan) tarafından
+++++++++ haklı yorum.
(4,113 puan) tarafından
Sporu neden kas yapmak veya hava atmak olarak görüyor bu millet anlamıyorum. Spor sağlıktır ya, spora gidilmesini istemeyecek zihniyetin erkek doktora karısını götürmeyenden farkı yok benim gözümde. Hastalıklı kıskançlık yüzünden sağlığına müdahale edilmez insanın.
(2,693 puan) tarafından
Şu yoruma + bırakıp çıkıyoruz. Parmaklarına sağlık bacım.
(5,243 puan) tarafından
yani hem saglik hem duzgun fizikli olur hadi. erkek . illa baskasina begendirmek icin degil ben kendime ve esime guzel gozukeyim esim kendine ve bana bakimli gozuksun. bide mental terapi insan stres atio. kafasindaki sorunlar psikljisi duzeliyor spirla rahatlama gibi bisey
(10,723 puan) tarafından
Keşke benim eşim de gitse biraz sosyalleşir kendi için bişeyler yapmış olur en azından işe gidiyor işten eve geliyor sosyalleşsin çok isterim çünkü diğer türlü beni bunaltıyor :D
(15,356 puan) tarafından
Erkeklere özel salona bile koymuyormuş ya o yüzden öyle yorum yaptım casperiye. Yoksa sadece erkeklere özel spor salonuna bile göndermeyecek kadar hastalıklı bir kıskançlık türünü benim aklım almıyor
-Reklam-
+3 oy
(926 puan) tarafından
Eşimde yazılmayı düşünüyor. İzin falan istemedi :) Saçma buluyorum böyle kıskançlıkları
+3 oy
(5,476 puan) tarafından
Yıllardır düzenli olarak spora gider zaten. Ayrıca kadın erkek de ayeı falan değil. Güven çok önemli. Hem karşındaki insana hem kendine. Bir de izin almak nedir ya. Eşim benim çocuğum değil ki benden izin alsın
+3 oy
(810 puan) tarafından
Ben eşim spora gitsin diye zorluyorum sende gitse izin verir misiniz diyorsun?

Erkeklerin üzerine o kadar da düşmeyin. Spor salonunda 2 tane taytlı kadına düşecek erkek için de ömrünü çürütmene gerek yok. 

Bu arada eğer belediyeye ait sosyal tesis değilse sadece erkeklere seans verilmez karma olur. Bu ayrıcalık genelde kadınlara yapılıyor. Yine de günah almak istemem. 
+2 oy
(12,026 puan) tarafından
Vallahi her gün daha çok şaşırıyorum ben. Adamları bağlayın işten gelince madem. İzin ne be hem. Siz bu şekilde bir hayata neden hem kendinizi hem onu mahkum ediyorsunuz. Size bu normal geliyorsa inanın hiç değil. Şahıslar kendilerini iyi hissedecekleri aktiviteleri kendileri belirler. Ahlak dışı bir şey değil sanırım(!) Spor yapmak. Eşim yıllardır salona gidiyor zira
+1 oy
(102 puan) tarafından
Ben yıllardır pilates yapıyorum hamilelik döneminde özel hoca ile çalıştım yani spora gitmesinde ne sakinca olabilir ki şimdi desem ben salona yazılacağım asla yok demez
+1 oy
(15,356 puan) tarafından
Yetişkin birey olduğu için benden izin istemez 
+1 oy
(915 puan) tarafından
Evet eşim gidiyor neden gitmesin beni de teşvik ediyor bende haftada 2-3 kez havuza gidiyorum
+1 oy
(1,962 puan) tarafından
Sevinirim bile. Gitsin tabi
+1 oy
(2,121 puan) tarafından
İzin vermek ne ya ? İlkokul çocuğu mu bu . 
+1 oy
(19,828 puan) tarafından
Yok ya ben göndermem evde yapsın sporu
+1 oy
(9,294 puan) tarafından
Böyle bir hakkınız olduğunu sanmıyorum. Elbette gidebilir. 
+1 oy
tarafından

image

isterseniz bunu da kullanabilirsiniz. 
+1 oy
(1,809 puan) tarafından
Herkes ben gönderirim ederim VS yazmış herkesin görünüşü kendine ama erkek erkeğe olmadı daha iyi mesela eşimde erkekler var sadece dese bende spora gönderirim ama kadınlar da varsa göndermem bu bir kesin yani. 
0 oy
(456 puan) tarafından
Niye isteniyosun ki gidince hemen kas yapamaz zaten en az 1 yıl yapması lazım kolay kolay kasışmaz hele baklava üçgen vucüd zooor herkes ona bakacağını mı sanıyon bacım gitsin yav
0 oy
(541 puan) tarafından
Cok abartiyosunuz gercekten yani aynisi size yapilsa esim beni kisitliyor kiskaniyor ayrilcam galiba dersiniz biraz guvenij eşinize yapacak olan senin dibinde de olsa yapar saglik için spor sart 
0 oy
(3,128 puan) tarafından
Ben gidiyorum eşim gitmiyor şu an. Ama o da gitmek istiyor , gidebilir benden izin almaz haber verir. Bende izin almadım haber verdim çünkü. 
0 oy
(1,100 puan) tarafından
Gitmek de gitmemek de kendi tercihi. Kadınlar olsa bile ben eşime güveniyorum. 
0 oy
(2,713 puan) tarafından
Ben dedim ben gideceksem sende gidebilirsin beni yollamiyor o yüzden bende yollamiyorum b n gitmek istiyordum kilo vermek için 
0 oy
(6,588 puan) tarafından
Benim eşimde düzenli gider üstelik kadın erkek ayrı da değil. Bizim ilişkide öyle izin al ver durumları yok. nerde olduğumuzu muhakkak haber veririz birbirimize, bence güven çok önemli her iki taraf içinde. Bazı şeyleri çok fazla kafaya takıyorsunuz sanki.

İlgili sorular

0 oy
54 cevap 635 göst.
30 Mart 2023 Aile kategorisinde Kartanesi1 (142 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 503 göst.
16 Mart 2023 Aile kategorisinde Nisan KC (4,097 puan) tarafından soruldu
0 oy
29 cevap 409 göst.
19 Ocak 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 370 göst.