0 oy
120 göst.
Diğer kategorisinde (6 puan) tarafından
Merhaba arkadaşlar bir tane oğlum var bir kızım olsun çok istiyordum geçen hafta doktor %80 %90 kız dedi 5 gün sonra gittim erkek dedi sizin de başınıza böyle birşey geldi mi ikisinide veren Allah tabiki şikayetim yok ama kiz olmasini isterdim ♥️sizce tekrar değişir mi 

6 Cevaplar

0 oy
(11,588 puan) tarafından
Yani daha haftasi erken bence 16dan sonra daha netlesir. Doktor net gorememistir
-Reklam-
0 oy
(3,645 puan) tarafından
12+5 tahmin icin cok cok erken bi zaman ve yanilma payi yuksek. En net 16dan sonra anlasiliyo. Benimde ilk cocuguma 13. Haftada kiza benziyo demisti doktor, 17de erkek dedi ve erkek dogdu. Erkekte genelde cok yanilma payi olmuyo. Ikinci oglumu da 14. Hafta ogrendik ama o net sekilde gostermisti daha doktoe demeden ben anlamistim.
(6 puan) tarafından
Bende ilk çocuğumu 11haftalikken öğrendim erkek olduğunu değişiyor yine aynı doktordu ama yanılmış demeki
0 oy
(604 puan) tarafından
Bazı erkek bebeklerin yumurtalıkları geç düşüyor olabilir ondan ultrasonda doktor kız gibi görüyor. Benim kızımda, kız diyorum ama 2 hafta sonra kesin cinsiyet söylerim bazı erkeklerin yumurtalıkları geç düşüyor dedi. Belki sizinde öyledir. Sağlıcakla alın kucağınıza 
(6 puan) tarafından
Teşekkür ederim rabbim herkesin gönlüne göre versin
0 oy
(5,459 puan) tarafından
Çok erken canım daha 16 yi bekle bence. Sağlıcakla kucağına alırsın inşallah.
(6 puan) tarafından
İnşallah canım teşekkür ederim
0 oy
(46 puan) tarafından
Benim kıza 12 de erkek dedi hatta 16 ya kadar da erkek dedi 24 te %90 dedi
(6 puan) tarafından
Sonuç erkek mi
(46 puan) tarafından
Kız o kısmı yazmamışım:) %90 kız dedi
(6 puan) tarafından
Ne güzel :) rabbim tüm olmayanlara iki duyguyu da tatirsin inşallah canım
0 oy
(115 puan) tarafından
Canım bana 18 haftalıkken %90 kız dendi bir oğlum var benimde ve ben artık değişmez bence diye ufak tefek şeyler almıştım heveslenip. 25.haftamda kesin erkek dedi :) suan 34 haftalığım. maalesef yanılma payı çok yüksek o haftalarda daha erken canım 
(6 puan) tarafından
Sağlıcakla büyütmeyi nasip etsin inşallah Allah doğru söylüyorsunuz Allah büyük
...