0 oy
306 göst.
Diğer kategorisinde (610 puan) tarafından
Bebeğim 5 aylık kucağa alıştı ya kimsede beni uyarmadı bu konuda canıma okuyor surekli kucakta gezmek istiyo yatırınca kıyameti kopariyo artık tüketti beni napacam ben ya şuan bile kucağımda gezdirirken yazıyorum:(((

8 Cevaplar

+1 oy
(2,484 puan) tarafından

Ne guzel sen keşke uyarsalardi diyosun 

Bazi arkadaslar uyarildigi halde kizip sinirleniyolar
Neyse canim bundan sonra onu oyalicak seyler bul onu yalniz kalmya alistir cunku buyudukce daha zor artik ek fidayada baslicak doneme gelmis zaten insallah duzelir
(610 puan) tarafından
Valla keşke uyarsalardı çok yıpratıyor insanı aynen büyüdükçe ağırlaşıyor bide :(
-Reklam-
+1 oy
(2,047 puan) tarafından
Kucaga alışma diye bişey yok şuan o bebek sana muhtac, benim kızmda o oylarda öyleydi snra oyun oynamaya basladı emeklemeyi öğrendi geziyo kendi ona oyalayacak seyler bul, konusunca sıkılıyorum yazmıssın arkadasa asağıda bi yoruma, e bu cocukla konusmazsan gülüşmezsen dil gelişimi nasıl olacak nasıl öğrencek? 
(84 puan) tarafından
Kesinlikle katılıyorum, şurda 3 5 yıl sonra gel kucağımda dur desen durmaz
(2,047 puan) tarafından
Şuan 10 aylık koynuma yatırmaya çalışıyorum da yere inmeye çalışıyo canım arayacağız bu günleri zor belki ama bardağa dolu tarafndan bakmak lazım gececek bu gnler
0 oy
(2,172 puan) tarafından
Yattigi yerden otursan konussan gulsen yinede agliyomu 
(610 puan) tarafından
Ondan da ben sıkılıyorm canım
0 oy
(4,540 puan) tarafından
Allah kolaylık versin benim ki alışmadı Allah dan
(610 puan) tarafından
Bilincsizlik çok kötü:(
0 oy
(4,668 puan) tarafından
Kucağa alışmayı bilemiyorum da 5. ayda bebekler memeye ve anne kucağına çok düşkün oluyorlar. Sanırım kaybetme duygusuyla böyle baş edebiliyorlar. 
(610 puan) tarafından
Kaybetme duygusu derken ??
0 oy
(2,159 puan) tarafından

Kız ne güzel ben o günlerin hayaliyle yaşıyorum. 

Allahım bana da nasip eder işallah 

Varsın kollarım ağrısın ama hep kucağımda olsun evladım. Hamileyim ben ama öyle onun doğacağı zamanı hayal ediyorum. 

Ben abartıyorum biraz ama olsun :D

Heralde bebek benden sıkılır aşırı ilgiden öyle düşünüyorum 

(610 puan) tarafından
insan dokunmaya kıyamıyor ki çok narin hassas hatta biz kıyamıyoruz sevmeye ama gözümüzün önünde başkaları çok güzel kıyıyor://
(2,159 puan) tarafından
Canm millete   öptürüp muncıklatma yazık.
Bnim annem biz küçükken milletle kavga edermiş hiç öptürtüp sevdirtmezmiş :)
(610 puan) tarafından
Küsüyorlar adını kıskanca çıkarıyorlar neler neler diyorlar ://
(2,159 puan) tarafından
Diyen desin. Söz konusu çocuğumsa evel Allah bende sapasağlam çocuğumun yanındaysam  kimselere yedirtmem çocuğumu Allahın izniyle. Küçücük daha o milletin keyfi için mi doğurdun sen onu. Çeviriver yüzünü canım.
(610 puan) tarafından
Ah ah ben neler cektim hatta cocugum neler cekti daha 15 gunlukken simdi kendime cok kızıyorum :( Watsap kullanıyor musun canım ? Arada dertlesiriz:)))
0 oy
tarafından
Valla bnmki bı aylik uyanık yatarak durmuyo kucakta duruyo alışmış sanırım yada surekli slliycan pusette yoksa oda agliyo skyo kendini
0 oy
tarafından
canim istedigin kadar alistirmicam de alisiyorlar

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 160 göst.
16 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde 0852 (726 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 61 göst.
0 oy
3 cevap 96 göst.
18 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Hanifekilic (24 puan) tarafından soruldu