0 oy
157 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (1,865 puan) tarafından
Kızlar dün sabah oglumun ateşi vardı aldık doktor gittik muayne etti üst solunum yolu enfeksiyonu dedi tam çıkıcaz havale geçirrdi kucagımda doktor hemen müdahale etti ama ben o anı unutamıyorum 1 günde hastanede kaldık dün saat 2 den beri hiç ateşi olmadı eve geldik ben korkudan gözümü çocuktan ayırmıyorum elimde ateş ölçerle dolanıyorum eşim işte korkumu ona anlatamıyorum ben en ufak hapsursa oturup aglıyorum gece zorla 2 saat uyuttu eşim beni dedi çok ürküyorsun diye kaldırdı simdi vücudum öyle agırıyor ki ayakta duramıyorum kafayı yedim gören bu deli ateş ölçerle ne yapıyor der piskolojim bozuldu düzelmek istiyorum dün sabahtan beri içtigim 2 bardak çay yarım kek 

3 Cevaplar

0 oy
(1,651 puan) tarafından
Çok iyi anlıyorum seni şuan benimde oğlum 1 ay önce düştü bilinci gitti geldi o an aklımın ucundan çıkmıyor deli gibi peşindeyim tüm kapılar kapalı ben nereye gidersem orada.  Gece uyuyamadım 1 hafta kötü rüyalar görüyordum uyuduğumda çok etkilendim ve korktum . İçini ferah tut sen.  Ateşi yoksa korkma ama maalesef bu çocuk her hastalandiginda panik atak gecireceksin sanırım baya korkmussun . 
(1,865 puan) tarafından
Eve tam kucagımda geçirdi ilk birde ya bende öyle uyurken nefesini dinliyorum elimde degil ama eşimde kızıyo bana
-Reklam-
0 oy
(9,658 puan) tarafından
canım sakin kalman lazım. o durumu görmek çok üzücü. hiçbir şey gelmiyor elinden. ben de yeğenimi öyle görmüştüm ilk elim ayağıma dolanmıştı. 

doktorun yanında olması bir nebze iyi hemen müdahale etmiş, nörolojiye gitmeniz lazım. eğer epilepsi değilse büyüyünce geçer.

sen sakin kalacaksın, iyi olacaksın ki çocuğuna iyi bakasın. temassız ateş ölçerin varsa onu at ya kulaktan ölçer ya da koltuk altından ölçen ateş ölçer al
(1,865 puan) tarafından
Randevu aldık çocuk doktoruna o nörolojiye açacakmış gidicez en azından içimiz rahat edrr doktoru dedi hasar yoktur ama sizin içiniz rahat etsin
(9,658 puan) tarafından
evet aklınızda şüphe kalmaz. inşallah bir daha yaşamazsınız
(1,865 puan) tarafından
İnsallahh
0 oy
(318 puan) tarafından
Canım yapma gözünü seveyim anlıyorum kollarında havale geçirdi dolven ve pedifen tarzı ateş dusuruculeri 4-6 saatte bir kullan o zamanda çocuğuna birsey oldumu havaleden dolayi
(1,865 puan) tarafından
Antibiotik verdi doktoru dünden beri ateşi 37.2 37.1 37 en yüksek
(318 puan) tarafından
Canım benim sakin ol düşer daha da insanın başına neler geliyor ne yapalım Allah beterinden saklasin
(1,865 puan) tarafından
Amin sagolasın

İlgili sorular

0 oy
29 cevap 454 göst.
19 Eylül 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 254 göst.
20 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Ecem44 (309 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 73 göst.
7 Haziran 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Kadriye 35 (59 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 424 göst.
20 Mart 2023 Diğer kategorisinde Asiiii (1,440 puan) tarafından soruldu

398,154 soru

11,906,954 cevap

36,036 kullanıcı

...