0 oy
52 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (225 puan) tarafından
Arkadaşlar merhaba geçen ay catlatma yaptırdım olmadı bu ay tekrar denedim yine olmadı.  maalesef ikisinde de tek yumurta büyümüştü. zaten evlendigimizden beri hiç korunmuyoruz,  eşimde problem de yok.   çok üzülüyorum olmayacak sanırım . Olmadıkça kafama takmaya başladım.  Sormak istediğim de aşılamaya ne zaman geçilir ve devlette asilama yapılıyor mu ücreti var mı . Acı oluyor mu birde onu merak ediyorum sagolun şimdiden:(

2 Cevaplar

0 oy
(4 puan) tarafından
Merhabalar öncelikle stresten uzak durmanız gerekiyor ve her ilişkiye girdiğiniz zaman işte bu sefer çocuk oldu mu olacak mı diye düşünürseniz zaten olmuyor ben devlette 2 yıl evli olmak zorunluluğunun olduğunu biliyorum artı bir de ilaç parasını siz karşılıyorsunuz o kadar ben özelde yaptırmıştım adetliyken gidiyorsunuz kontrolünüz sağlanıyor rahim duvarınızı falan ölçülüyor sonra hap ya da iğne veriyor doktor ben iğne kullanmıştım göbekten yaparak iğne bittikten sonra yumurta takibine başlıyorsunuz artık belli bir olgunluğa ulaştıktan sonra çatlatma iğnesi yapılıyor bir gün sonra da eşinizle birlikte gidiyorsunuz eşiniz sperm veriyor onlar ayrıştırıp yaklaşık 4-5 saat sonra da size transfer ediyorlar ağrı sızlı olmuyor sadece idrar torbası biraz şişirirlerken hani sürekli idrar varmış hissi oluyor o kadar sonrasında da zaten test gününüzü bekliyorsunuz benim ilk aşılamam da doktor o kadar umutsuzdu ki eşimde de problem vardı bende de pcos ve ters rahim vardı transfer esnasında bile yan taraftaki doktora hocam bunlara tüp bebek yapılması gerekiyor ama aşılamayı bir deneyelim dedi doktor bile ümitsizken Allah nasip etti ilkinde tuttu olacağı varsa nasibiniz de varsa zaten bir şekilde olur siz stresten uzak durun stres her şeyi etkiliyor
(225 puan) tarafından
Ya ne güzel sizin adınıza çok sevindim Allah razı olsun çok güzel anlatmissiniz.  Ben de bir gidip bilgi alayım madem ona göre özel veya devlet tercih edelim . Tek anlamadığım idrar kesesi sisiriliyor derken neden yapılıyor bu işlem  acaba hiç duymamistim
-Reklam-
0 oy
(28,144 puan) tarafından

Oluruna bırak stres yapma stres olmamasının en büyük sebebi . sağlıklı hayırlı evlatlar nasip etsin Rabbim

(225 puan) tarafından
Amin Allah razı olsun

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 73 göst.
4 Haziran 2024 Diğer kategorisinde Gizem121 (63 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 211 göst.
0 oy
2 cevap 79 göst.
2 Mart 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Gunes1997 (3,272 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 157 göst.
16 Eylül 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Minel (81 puan) tarafından soruldu

389,285 soru

11,638,824 cevap

35,432 kullanıcı

...