0 oy
118 göst.
Diğer kategorisinde (13 puan) tarafından
Merhaba kızlar ben yaklaşık 5 buçuk ay önce bebegimi kaybetim erken doğum nedeniyle 10gun yasayiyabildi o günden beri her pazartesi kızıma giderdim taki hamile olduğumu ogrene kadar işte gitme düşük olur gibi gibi dün gece kabus gördüm uyandım kalktim yasin suresini dinledim üstüne yatım rüya gördüm ben bilmeden mezarlığa gitmişim bende dedimki dur burdan cikim ben nasıl buraya geldim düşük yaparım sonra dedimki hem doğum yapim bebeğimle birlikte geliriz ablasını ziyarete ordan bir ses kim sana dedi düşük yapican da gelmiyon şimdi tereddüteyim sizce gitmeli miyim...

5 Cevaplar

+1 oy
(1,315 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Geçmiş olsun, başınız sağolsun. Rüyanızı hangi vakit gördüğünüz çok önemli, uykunun ilk evrelerinde görmüşseniz bilinçaltıdır. Zaten insan kendisini bilir, bazıları bilinçaltı rüyaları çok görür. Siz de öyle misiniz, değil misiniz, bilirsiniz.

Eğer sabah namazında gördüyseniz ve abdestliyseniz o zaman sahih olma durumu var.

Eğer bilinçaltıysa insanları dinlemeyin, size çok etkileri var. Şu anda da gebesiniz zaten eksilere düştü hormonlar. O yüzden hisleriniz, duygularınız tamamen karmaşık. Böyle rüyalar görmeniz normal.

Eğer sahihse (ki sanmıyorum) o zaman rüyada bir sıkıntı yok, korkmayın. Size söylenen söz de çok doğru, mezarlığa gitmekle düşük yapmak arasında hiçbir bağ yok. Korkmayın. Rahatlıkla gidebilirsiniz. Ancak fazla durup kendinizi manen yormayın, mezarlıklar manevi olarak ağır olabiliyor, her türden insan bulundurduğu için.
(13 puan) tarafından
Tşk ederim
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Alaska anlıyor rüya yorumundan 
(13 puan) tarafından
O kim canim
0 oy
(4 puan) tarafından
Allah acınızı hafifletsin bu acıyı yaşamış biri olarak size tavsiyem çok fazla etkilendiğiniz ve etkisinden çıkamadığınız bir süreçtesiniz Allah yine size erkenden nasip etmiş ben 2 yıl bekledim tekrar hamile kalabilmek için ve o kadar sancılı bir süreçti ki dediğiniz gibi sanki bebeğim doğmuş ağlıyormuş gibi sıçrayarak uyandım yeri geldi evin içinde sanki bebeğim varmış gibi seslendim ismiyle falan dediğim gibi zor bir süreçti yardım alarak atlattım etkilenmeniz normal hamile kadının mezarlıklara girmesine hiçbir sakınca yok yavrunuz sizi orada bekler yine de ziyaretinizi eksik etmeyin ben elimden geldiğince her hafta gitmeye gayret ediyorum 11 haftalığım
(13 puan) tarafından
Tm canım Allah razı olsun
0 oy
(1,804 puan) tarafından
Neden mezarlığa gidince düşük olsun ki içini ferah tut hiçbir şey olmaz sen git ,basın sağ olsun Allah birdaha yaşatmasın,evladını kucağına almayı nasip etsin 
(13 puan) tarafından
Amin inşallah canım
0 oy
(15 puan) tarafından
Hamileyken mezarliğa gidersen düşük ve ya başka bir sıkıntı olmaz üzüntüden büyük ihtimal böyle bir rüya gördün rabbim bebeğine sağlıklı uzun ömürler versin inşallah

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 135 göst.
26 Mart 2024 Diğer kategorisinde Kubrabas (185 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 87 göst.
28 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Esra Yagmur (1,070 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 230 göst.
19 Temmuz 2023 Aile kategorisinde Zelis... (446 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 143 göst.