0 oy
72 göst.
Diğer kategorisinde (682 puan) tarafından
kızlar yarın misafirim var meze için patlıcanla kapya közlicemde soyup dolaba koysam bugün yarın yoğurtlasam tadında bi değişiklik falan olurmu?

bide sebzeleri fırında közleyen varmı köz tadı geliyormu öyle 

3 Cevaplar

0 oy
(8,409 puan) tarafından
Ben ocakta kozluyorum kozleyip sogutunca buzluğa paketliyorum buzluğa girince bişey olmuyosa dolapta da olmaz ama ben yoğurtlu yapmafigim için öncesinde bi isitiyorum 
(682 puan) tarafından
sağol canım bebekle ocakta pek uğraşamam gibi görünüyor o yüzden fırına atmak istiyorum deniyim bakiyim nasıl olucak
(8,409 puan) tarafından
Kolay oluyosa tabiki fırına at canım ne ugrascan
-Reklam-
0 oy
(7,761 puan) tarafından
fırında yapıyorum hep, cam ocak benimki patlar diye korkuyorum. ertesi güne de kalır buzdolabında bozulmaz 
(682 puan) tarafından
sağol canım fırında yapınca o köz tadı geliyormu peki
0 oy
(455 puan) tarafından
Hiç bir değişiklik olmaz canm olursa bana yaz sabahları kozleyip yiyebildigim kadar yiyorum gerisini kapatim tezgaha bırakıyorum takı ertesi gün sabahına hicbirsey olmuyor patlicak dayanıklı bir sebze korkma geleli dolaba koyarsan hiç endişe etme birde fırında koz tadı olmiyorr ocakta daha koz tadı alirsin
(682 puan) tarafından
teşekkür ederim yaptım şimdi soyup dolaba atıcam:))
(455 puan) tarafından
Afiyetle yersiniz insallah

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 94 göst.
16 Mayıs 2024 Yemek-Tarifler kategorisinde heygirls (500 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 107 göst.
2 Ekim 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Simayyy (1,814 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 120 göst.
13 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Sumeyyeali (1,185 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 162 göst.
1 Haziran 2023 Yemek-Tarifler kategorisinde Cerenin Annesi (164 puan) tarafından soruldu

389,253 soru

11,637,908 cevap

35,430 kullanıcı

...