+2 oy
1,479 göst.
Aile kategorisinde (49 puan) tarafından
Kızlar 20 aylık bebeğim kazara toplu iğne yuttu acile geldik çok korkuyorum nasıl çıkacak o igne eşimle perişanız pasina gelen varmı 

41 Cevaplar

+3 oy
(49 puan) tarafından
Kızlar bebeğim iğneyi çıkardı doğal yolla çok şükür bi zarar vermedi burada merak edip soranlar olmuş tek tek vbp veremedim buradan yazayım dedim dua eden herkesden Allâh razı olsun inşallah bidaha yaşanmaz böyle bi durum Rabbim daha beterinden korusun sizde dikkatli olun bu konularda
(407 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun
(2,355 puan) tarafından
Ay şükürler olsun bununla geçmiş olsun
(49 puan) tarafından
Teşekkür ederim
-Reklam-
+1 oy
(49 puan) tarafından
İyi dilekeleriniz ve dualarınız için hepinizden Allah razı olsun şimdi geldik eve takipe alacaz yavrumu kaka takibi yapacaz 1 , 2 gün inşaallah çıkarır yarın kontrol amaçlı yine hastahaneye gidecez bakalım selametle atlatırız inşallah.. 
0 oy
(1,207 puan) tarafından
Umarım bağırsak ya da mideyi dememiştir.  Allah yardımcıniniz olsun 
(49 puan) tarafından
İnşallah Allâh razı olsun canım
0 oy
(13,998 puan) tarafından
İnşallah dışkı yoluyla falan çıkar kuzum ya en korktuğum şeylerden biri
(49 puan) tarafından
İnşallah ilk defa başımıza böyle bişey geliyor dua eder misiniz
0 oy
(13,541 puan) tarafından
İnşallah kakasıyla hemen çıkar 
(49 puan) tarafından
İnşallah amin
0 oy
(7,136 puan) tarafından
Üzülerek söyleyeceğim ama eğer igne diskidan veya doktorların müdahalesiyle alinamazsa çok sıkıntı yaratan birsey bir akrabamiz çok sknti cekti
(49 puan) tarafından
Allah korusun inşallah dışıyla atar dua edermisinz
(7,136 puan) tarafından
Rontgenle baktilsrmi

Ne dedi doktor
Rabbım korusun yavrucagi
0 oy
(135 puan) tarafından
Doktor röntgen e bakmadım bağırsakları geçmişse çıkar . benim oğlum da mandalin telini yutmustu kakasiyla çıktı Allah büyüktür 
(49 puan) tarafından
Allah büyük Evet röntgen de bagirsaklardaymis inşallah diskiyla atar duanızı eksik etmeyin
(135 puan) tarafından
İlerliyomu zaten sürekli kontrol ederler ilerlerse hiç bişey olmaz
0 oy
(391 puan) tarafından
İnşallah dışkısı ile çıkar. 
(49 puan) tarafından
İnşallah amin canim
0 oy
(364 puan) tarafından
Hastaneye göturdunuzmu? Bide o toplu iğneyi yuttuğunu nerden anladınız? Ben onun yutabileceğini sanmıyorum
(7,136 puan) tarafından
Bende sanmıyorum batar cunku
(364 puan) tarafından
Ama yorumlarda Şimdi yazmış gördüm de bağırsaklarındaymış röntgende falan diye Şaşırdım doğrusu
(256 puan) tarafından
Eğer top kısmındsn dikey bi. Şekilde tuttuysa ilerler yatay yutsaydı çize çize bata bata inerdi
(4,763 puan) tarafından
aynn annem basortusunu baglarken ahzina koyuo hep. her sefere. cvk gormesin diyor ama her sefere de unutup koyuyor:)  dedigin gni toplu kisimdan luk diye kayar zaten
0 oy
(7,752 puan) tarafından
bir yere batıp kalır büyük ihtimalle, operasyonla çıkartabilirler. dışkıya dışarı çıkmasını beklemek zor, olsa bile çoğu organa zarar verebilir. inşallah çok basit bir şekilde kurtulur bebeğin, çok geçmiş olsun 
0 oy
(299 puan) tarafından
İnşallah dışkısıla atar rabbim korusun öyle şeylerden ben çok korkarım Allah kimseye yaşatmasın canm sonucu haber ver mutlaka 
0 oy
(767 puan) tarafından
Rabbim yardımcınız olsun inşallah.cok üzüldüm inşallah kendiliğinden çıkar.
0 oy
(650 puan) tarafından
Çok qecmis olsun cnm sonra haber verir misin merakta kalırım yaa inşallah kötü bisey olmaz 
0 oy
(768 puan) tarafından
Geçmiş olsun .. dün 9 aylık oğlum çekirdek yuttu dikkat etmeme rağmen  iki gündür nefesini kakasını kontrol ettim bugün çıktı . İnşallah bağırsaktaysa atar dışarı 
0 oy
(674 puan) tarafından
Ay Allah'm esirgesin inşallah kolayca çıkar vücudundan çok zor geçmiş olsun nasıl bi müdahale ediyorlar hiç sevindirici bişey dediler mi
0 oy
(1,562 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun nasıl farkettiniz
0 oy
(810 puan) tarafından
Çook çook geçmiş olsun canım bizi de haberdar et Rabb'im korktuğunuza uğratmasın inşaAllah
0 oy
(1,749 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun ya bnde ortaokulda yutmustm zor bide bebek Allah yardımcın olsun cnm 
0 oy
(790 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun inşallah sağlıklı bir şekilde kurtulur yavrum çok üzüldüm 
0 oy
(6,863 puan) tarafından
Ne yaptınız sonuç belli mi Dr ne dedi çok merak ettim yavruyu 

İlgili sorular

0 oy
28 cevap 651 göst.
23 Şubat 2021 Diğer kategorisinde Aslı saray (371 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 288 göst.