0 oy
237 göst.
Diğer kategorisinde (2,212 puan) tarafından

Sizce bu çizgiye itimat etmelimiyim çok beklemeden çıktı dünde aynısını yapmıştım hiçbirsey yoktu bu sabah yaptığım test böyle oldu biliyorum çok erken kasık ağrısı göğüs ağrısı ve regl ağrısı yaşıyorum takip etmek istedim regl döngum 23 25 gün aralığında gelir normalde 

image

8 Cevaplar

0 oy
(3,695 puan) tarafından
Belli ki çok istiyorsun ama böyle erkenden sürekli test yapmak psikolojini çok bozar. Akışına bırak, regl gecikmesi olursa yap testi. Belirtilerin bu kadar kafaya taktığın için psikolojik olabilir.
(2,212 puan) tarafından
Yok be gülüm çok isterim ama hamd olsun bı oğlum var 5 yaşında belirti yaşayınca bakmak istedim şuan odaklandigim nokta spor yapip zayıflamak öyle aşırı aklım orda değil
(15 puan) tarafından
Evet silik bir çizgi var
-Reklam-
0 oy
(12,279 puan) tarafından
Hayalet çizgi var 

Sen biraz daha bekle bence 
(2,212 puan) tarafından
Tamm canım sağolasın spor yapıyorum belirti yaşayınca sorun çıkmasın dedim çok hoplayıp zipliyorum
(12,279 puan) tarafından
O zaman bir kaç gün ara ver spora varsa  Temelli bırakacaksın zaten
(2,212 puan) tarafından
İnşallah Allah duysun ağzından
(12,279 puan) tarafından
Rabb'im gönlüne göre versin  AMİN
(2,212 puan) tarafından
Amin canım seninde inşallah Allah razı olsun
0 oy
(4,878 puan) tarafından
Ben hayalet bir cizgi gördüm canım biraz daha bekle kan ver bence.
(2,212 puan) tarafından
Öyle yaparım cnm spor falan yapıyorum çok hoplayıp zipliyorum belirti yaşayınca erkenden yapayım dedim
0 oy
(4,407 puan) tarafından
8 günde hormonlar bile yükselmez. Çizgi nasıl çıkacak? Regliniz geçsin öyle yapın testi
(2,212 puan) tarafından
Evet tabiki haklısın şimdi ben ağır sporlar yapıyorum hoplayıp zipliyorum belirtiler yaşayınca bakmak istedim teşekkür ederim
(4,407 puan) tarafından
Bu ara hafif egzersizler yapın yürüyüş yapın inşallah bebiş vardır :)
(2,212 puan) tarafından
İnşallah çok amin öyle yaparım cnm
0 oy
(1,282 puan) tarafından
Ben bı gördüm silik 
(2,212 puan) tarafından
Evet evet daha belirginleşti çıplak gözle bakalım ne olacak teşekkür ederim
0 oy
(7,770 puan) tarafından
erken gebelik testi yapmak psikoloji bozmaktan başka işe yaramaz. gebelik olsa bile negatif çıkar. pozitif çıkar ama regl olursun kimyasal gebeliktir, tamamen hayal kırıklığı. 
(2,212 puan) tarafından
Evet çok doğru şu yuzden yaptım normalde edetim değildir bunu 8 gün varken yapmak şimdi ben spor yapıyorum hoplayıp zipliyorum ve 1 haftadır kasık ağrısı regl ağrısı ve göğüs ağrısı yaşayınca bu belirtiler varsa ki gebelikte varsa erken oluşmuştur diyerekten baktım teşekkür ederim canım
0 oy
(277 puan) tarafından
Negatif canım adetin geçmeden bunu bilemezsin daha çok erken tabiki bişey çıkmaz ben ikinci çizgi göremedim 
(2,212 puan) tarafından
Belirtim neden erken yaptigimi sağol canım görememiş olabilirsin elbette ama şuan çıplak gözle bakıyorum daha netleşti teşekkür ederim yorumunuz için
0 oy
(8,402 puan) tarafından
Çizgi varsa hemen ciktiyse heleki bu kadar erkenden yapılan in test yanılmaz canım hayırlı evlat olsun inşallah 
(2,212 puan) tarafından
İnşallah canım umarım bizi yaniltmaz rabbim mucizesini tekrar nasip eder sırf tekrar evlat sahibi olabilmek için mücadele veriyorum 16 kilo verdim ben mucadelemi veriyorum rabbimde karşılıksiz bırakmasın
(8,402 puan) tarafından
Amin canım

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 516 göst.
8 Temmuz 2024 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 264 göst.
17 Şubat 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Gonca_memmedova21 (24 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 301 göst.
13 Mart 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 303 göst.
6 Ocak 2022 Diğer kategorisinde Anne.adayii (869 puan) tarafından soruldu

389,317 soru

11,639,754 cevap

35,434 kullanıcı

...