0 oy
198 göst.
Aile kategorisinde (418 puan) tarafından
Kızlar ilçede yaşıyorum dünden beri çok Kötüyüm, vajina da ilişki sırasında ağrım oldu durduk yere sonra birden yanma oldu dünden beri geçmiyor ağrı var dokununcada acıyor kadın doğum doktoru burda yok yarın acile gitsem anlatsam ama utanıyorum ilaç yazarlar mi çok kötüyüm büyük ihtimalle idrar enfeksiyonu. 

5 Cevaplar

0 oy
(1,207 puan) tarafından
Acile git idrar tahlili ver.
(418 puan) tarafından
Bugün gidicektim cenaze vardı gidemedim dayanılcak gibi bişey değil bide ilk defa yaşıyorum böyle bi şeyi, acı çekmektense gitmek iyidir haklısınız kızlar ilginiz için çok teşekkür ederim, sonuçlar ne zaman çıkar acaba idrar sonuc
(1,207 puan) tarafından
Acilde 2 saat içinde çıkar.
(9,640 puan) tarafından
acilde maks 1 saatr çıkar. hiç çekme bilirim onun acısını, kan gelir bazen benden, sanki bıçak batıyor gibi
(9,640 puan) tarafından
2 saati bulmaz kız, tqbi yoğunluğa da bağlı da
(418 puan) tarafından
Burada çok yoğunluk Yok ya küçücük bir yer zaten
-Reklam-
0 oy
(4,245 puan) tarafından
Ahh ah o aciyi ben bilirim kan gelirdi benimkinden 3 serum antibiyotikle kendime gelmistim berbat bir aci 

Hic bekleme git israr yaparken agrim oluyor de zaten idrar tetkiki yaparlar antibiyotik verirler 
(418 puan) tarafından
Vallahi çok zor bir şeymiş ya Ben ilk defa yaşıyorum Dünden beri öldüm resmen sürekli bir ağrı var İdrarım gelmiş gibi oluyor ama yok yaparken yanıyor berbatt . Kızarmış bide dokunamıyorum acıyo.
0 oy
(2,772 puan) tarafından
Geçmiş olsun çok çok kötü birşey ben yaşadım 2 hafta önce dayanamadım acile gittim idrar verdim idrar yolu enfeksiyonu olmuşum iki ilaç verdi 3 günde geçti şükür
(418 puan) tarafından
Antibiyotik mi verdi canım
(2,772 puan) tarafından
Bir antibiyotik birde sadece bir kerelik suyun içine bırakılan toz ilaçtan verdi o çok etkili birşeydi
(418 puan) tarafından
Canım çok özür dileyecek sorucam ama vajinam kızarık ve şiş dokunamıyorum. Seninde öyle miydi. Mantar enfeksiyonufa olabilirmiş int de öyle diyor.
(2,772 puan) tarafından
İç tarafını diyorsan evet canım. Yarın muhakkak acile git çekilecek çile değil gerçekten . Afedersin birde bende kanlı idrar vardı.
Doktor kum döküyor olabilirsin demişti neyse ki değilmiş
(418 puan) tarafından
Evet iç tarafı canım çok teşekkür ederim
0 oy
(4,552 puan) tarafından
Sistit olmusundur ben balayinda olmustum berbat bisi bilirim antibiyotik veriyorlar bol su ic birde
(418 puan) tarafından
Ayy çok kötü gerçekten dokunamıyorum bile sürekli yanıyor
(4,552 puan) tarafından
Kesinlikle sana bir tane sase ve hap olarak antibiyotik verirler bir kqc gune toparlarsin
(418 puan) tarafından
Kızarık ve şiş dokunamıyorum sizinde öyle miydi yoksa mantarmı bu acaba her idrar yaptığımda felaket acıyo
(4,552 puan) tarafından
Yok  canim oyle degildi benim vajinal enfeksiyonda olabilir
0 oy
(334 puan) tarafından
Acile git canım. Acile gidene kadar da bol bol su iç. Yanmayı azaltıyordu ben de. 
(418 puan) tarafından
Canım vajinam şiş biraz dokunamıyorum bile çok acıyo ve kızarmış sizinde mi öyleydi yoksa mantarmı olmuşum
(334 puan) tarafından
İdar yaparken, İdrar çıkış kısmında yanma durumundan bahsettiğinizi zannettim ben. Bende o şekilde olmuştu çünkü. Vajinada neden olur bu durum bilmiyorum canım. Belki zorlantıdan olmuş olabilir diye düşünüyorum. Kaşınma durumu yoksa mantar olduğunu sanmıyorum.
(418 puan) tarafından
Kaşıntı yok ama vajinama dokununca çok acıyo ve kızarmış. İdrar yaparkende acıyo. Ağrı yapıyor.  İnternete bakıyorum mantar enfeksiyonu bütün belirtileri var ama sadece kaşıntı yok.
(334 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun canım. :(
(418 puan) tarafından
Sağol canım :(

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 85 göst.
5 Temmuz 2024 Aile kategorisinde Gamzeli_1 (418 puan) tarafından soruldu
+1 oy
7 cevap 155 göst.
27 Kasım 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 973 göst.
0 oy
4 cevap 102 göst.
15 Eylül 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Hclkylmz (110 puan) tarafından soruldu

398,118 soru

11,905,946 cevap

36,033 kullanıcı

...