0 oy
89 göst.
Diğer kategorisinde (244 puan) tarafından
Kızımın doğum günü için sizce bu menü ideal mi güzel olur mu? 

Su böreği

Patatesli gül böreği

Kıbrıs tatlısı

Zeytinyağlı sarma

Makarna salatası

Tuzlu kurabiye

Cupcake

Doğum günü pastası

Belki hazır kurabiye 

8 Cevaplar

+1 oy
(17,581 puan) tarafından
Çeşit çok fazla. Ve inan ki yenmiyor. Ben oğlumun doğum gününde

patatesli börek 

Yoğurtlu makarna salatası 

Yaprak sarma 

Yaş pasta 

Elmalı kurabiye yaptım. Sonra buraya sordum . Poğaça da yapayım mı diye. Yaptım. Üstüne ikram etmeyi unutmuşum. Sonradan ikram ettim. Ama herkes doymustu. Yemediler. 

Kızımın doğum gününde 

Patatesli börek 

Kısır 

Yaprak sarma 

Yaş pasta 

Hazır kurabiye  

Ve akrabamız ıslak kek getirmişti. Onu ikram ettim. Kurabiyelerin çoğu yenmedi. 5 çeşit yani 3 tuzlu 2 tatlı ideal oluyor. 
(17,581 puan) tarafından
20 21 kişiydik
(244 puan) tarafından
İki gün üst üste yapılacak biri aileler benim ailem eşimin ailesi ertesi günde konu komşu kendileri dedi diye aynı gün çağırsam çok kalabalıl olacak yer sıkıntosı olacak o yüzden
(17,581 puan) tarafından
Bizim de doğum.gunleri çok yakın çocukların. 3 hafta var aralarinda. Börekleri yap buzluğa at. Kişiler farklıysa aynı menüyü yap geç.  Ben tüm börekleri sardım önceden attım buzluğa. O gün pisiriverdim kişi sayısına göre. Kurabiyeyi de önceden pişirip attım buzluğa. Onu o gün çıkardım. Çözünunce yemeye hazır. Yaş pasta hazır geliyo zaten. Yaprak sarmayı ailem getirdi pişirip de. Ben o gün bı tek makarna salatası yaptım. Bı de pogacayi yapiverdim. Böyle yaparsan rahat edersin
-Reklam-
0 oy
(429 puan) tarafından
Bence çeşit çok fazla patatesli gül böreğini çıkarabilirsin hazır kurabiyeyede gerek yok bence 

Kıbrıs tatlısı

Su böreği 

Zeytinyağlı Sarma 

Makarna salatası 

Cuphake 

Tuzlu kurabiye

Pasta 
(244 puan) tarafından
Bende az diye düşünmüştüm o zaman yeterli
(429 puan) tarafından
Yok canım az değil bence fazla bile yazık ziyan olmasın
0 oy
(244 puan) tarafından
......... ..... 
0 oy
(2,098 puan) tarafından
Kıbrıs tatlısına gerek yok pasta var zaten. İki börek çeşidi fazla 1 tanesi yeterli olacaktır. Fazla yapmayın yemiyor kimse hepsi artıyor
0 oy
(1,506 puan) tarafından
Patatesli gül böreğini ve hazır kurabiyeyi çıkartın bence

Ağustosta bizde yapacağız çok bişey yapmayacağım yenmiyor çünkü gelecek misafirlerim de belli çok kişi çağırmayacagiz 

Dereotlu poğaça 

Sarma

Kurabiye 

Makarna salatası 

Pasta 
0 oy
(747 puan) tarafından
Hazir kurabiye alma bacim bosuna alırsın hiç yenmiyor börek sarma salatayi fazla fazla yap tuzlular kapis kapış gidiyor
0 oy
(4,147 puan) tarafından
Herşeyi ikişer yapmana gerek yok bence. Böreklerden birini, cupcake’i (pastada kekli çünkü), hazır kurabiyeyi çıkart menüden. Hatta Kıbrıs tatlısını da pasta var çünkü. İlla çok çeşit olsun dersen dereotlu poğaça olabilir. 
0 oy
(9,078 puan) tarafından
Daha nolsun canım afiyet olsun 

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 30 göst.
0 oy
2 cevap 108 göst.
4 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Masallinam38 (743 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 57 göst.
24 Ağustos 2023 Aile kategorisinde nurr001 (2,098 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 75 göst.
16 Ağustos 2024 Yemek-Tarifler kategorisinde BekleyenAnnesi (265 puan) tarafından soruldu

398,125 soru

11,906,169 cevap

36,033 kullanıcı

...