0 oy
86 göst.
Diğer kategorisinde (196 puan) tarafından
Merhaba kızlar kırk gün geçti ama çok az lekelenme şeklınde kanamam var namaz kılmaya başlamalımıyım bir çok afedersiniz eşimle ilişki olabilir mi bir kaç gündür erteliyorum Az da olsa lekelenme var diye

5 Cevaplar

0 oy
(17,508 puan) tarafından
40 gün dolunca lohusalık bitiyor. Gusül abdesti alıp namaz kılmaya başlamalısın. Ve her namaz kilacaginda normal namaz abdesti alman gerekiyor. Özürlü olduğun için. Eşinle birliktelik de olabiliyor. 
(196 puan) tarafından
Çok sağol canım benim
-Reklam-
0 oy
(1,876 puan) tarafından
Bilmiyom canım benim 40. Da çoktan bitmişti 
0 oy
(743 puan) tarafından
Adet olmuş olabilir misin. Benim 37 de bitti. 3 gün ara sonra normal adet olmuştum. Şansıma tüküreyim. 
0 oy
(1,004 puan) tarafından
canım kanama tam bitmeden yapmayın zaten bitse bile ilişkiyi dikkatli yapmak deneyerek yapmak diyor hani scı vs olursa diye enfeksiyon kapma bir de az daha sabret.doktors git bi baktır.doktorun izin vermesi lazım öyle yap.ultrasonla iç dikişlerine bakıyor ona göre bir şey der zaten 
(196 puan) tarafından
Aaaa doktorun baktığını bilmıyordum dikkat ederim canım çok sağol
(1,004 puan) tarafından
evet canım 40 çıkınca o yüzden kontrole çağırıyplar doktor ultrasonla iç dikişlerine de bakıyor yara yerini kontrol ediyor ondan sonra start veriyo :D hiçbir şey sağlığındsn önemli değil beklesin az daha.Bizim 2 ayı geçmişti yani ben psikolojik olarak hazır da hissedememiştim eşim anlayışla karşıladı
0 oy
(52 puan) tarafından
Şafi misiniz Hanifi mi
(196 puan) tarafından
Şafi canım
(52 puan) tarafından
Şafilerde lohusalık müddetinin üst sınırı 60 gündür 60 günden sonra kan gelse dahi güslünü alıp ibadetlerini yerine getirebilir cinsel ilişkiye de girebilirsin
(196 puan) tarafından
Çok sağol canım
(52 puan) tarafından
Rica ederim

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 184 göst.
11 Mart 2024 Diğer kategorisinde Mai (467 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 131 göst.
0 oy
14 cevap 300 göst.