0 oy
136 göst.
Diğer kategorisinde (2,196 puan) tarafından
Arkadaşlar spinal anestezi oldum sezeryan doğum boynumu sağa sola harraket edemiyorum cok ağrıyo ne yapmam gerekiyo 

7 Cevaplar

0 oy
(1,982 puan) tarafından
Ay canım co geçmiş olsun kuzum bende seni merka ediyordum bilgim yok sezaryan hakkında 

Bebek nasıl kuzum adını ne koyacaksın 
(2,196 puan) tarafından
Bebeğim cok iyi ben cok kötüyüm gülüm oğlum oldu ismi ishak
(1,982 puan) tarafından
Adıyla yaşasın canım benim sende iyi olursun gülüm üzülme güçlü dur acı hissetmiyor Muş gibi davran eşinden destek al
(2,196 puan) tarafından
Tamamdır teşekür ederim
-Reklam-
0 oy
(1,447 puan) tarafından

İğne sonrası kafanı çok mu hareket ettirdin canım..Ben uyarılmama rağmen o hatayı yaptım 1 sene oldu doğum yapalı resmen kronikleşti boyun ağrısı:( Bol bol filtre kahve iç bitter çikolata ye ve bol su

0 oy
(4,312 puan) tarafından
Sade kahve iç cnm bitter çikolata ye bol bol ben kola de içmiştim doktorum demişti ama yinde baş ağrısı ve ve bel ağrısı olmuştu 
0 oy
(604 puan) tarafından
Acı nescafe ve bitter çikolata çok iyi geliyor canım 
0 oy
(1,004 puan) tarafından
o ağrıyı bende yaşadım sezeryan ağrımı unutturdu o derece.sürekli sıcaklı kompres yap sıcak su torbası falan koy rüzgara sakın durma çok ağrıdığında da ben parol içiyordum.nerdeyse  10 gün çektim 
(1,455 puan) tarafından
Bende 9. Gün birden kesildi ağrı
Bitter çikolata kahve
Sıcak su torbası ağrı kesici hap, iğne hiç biri tamamen geçirmiyor ama hafifletir belki
0 oy
(1,753 puan) tarafından
Bol bol yürüyüş yap sade neskafe ve bitter çikolata ye bol su iç o kadar etki ediyor ki anlatamam ☺ 
0 oy
(1 puan) tarafından
Aynı seyi yaşadım. Vücut narkozu atamadığı için oluyormuş. Doktorum acilden giriş yapmamı söylemişti. Serum taktılar ağrı kesici ilaç yazmıştı. Evde kendi kendine su içerek kahve içerek vs hemen geçmiyor. Hastaneye gidersen eve donene kadar daha iyi hissedersin. Sonrasında kahve vs iç yine. Ama çabuk toparlamak için gitmende fayda var. Ben evde bir gün çektim geçmedi. Dayanılması berbat bir şey o ağrı. 

İlgili bir soru bulunamadı

399,822 soru

11,959,395 cevap

36,127 kullanıcı

...