0 oy
221 göst.
Diğer kategorisinde (2 puan) tarafından

Cinsiyet ne anlayan varmi doktor söylemiyor bilerek cinsiyet tayini yapılmamaktadır diyor

image

image

12 Cevaplar

0 oy
(28,275 puan) tarafından

Ne kadar saçma ya neden söylemiyor öyle şeymi var tövbe yarabbim özele git soyler

(2 puan) tarafından
Biz doğuda küçük bi ilçede oturuyoruz doktor kapısına kocaman yazmış cinsiyet tayini yapılmamaktadır diyor siz hepiniz erkek istiyorsunuz o yüzden söylemiyorum diyor bizimde özele gitme imkanımız yok
(28,275 puan) tarafından
Yani eğer çok denk geldiyse oda haklı ama desydin hocam benim için kız erkek önemli değil söyleyin diye
(2 puan) tarafından
Hiç bi şekilde söylemiyor maalesef
(2,671 puan) tarafından
Şikayet edin o doktoru ne demek siz hepiniz erkek istiyorsunuz diye yazı asmak kime ne ona  ne
-Reklam-
0 oy
(8,154 puan) tarafından
Nasıl cinsiyet tahmini yapılamamaktır diye ilk defa duyuyorum
(2 puan) tarafından
Dediğim gibi tek doktor o zaten hiç bi şekilde hiç kimseye söylemiyor
0 oy
(701 puan) tarafından
Kız olduğunu söylediğinde düşürmek için uğraşanlar falan mı oldu acaba..
(2 puan) tarafından
Yok doktor kürtleri sevmiyor o yüzden söylemiyor
(701 puan) tarafından
Sanmıyorum öyle bişey olduğunu
(580 puan) tarafından
Hepiniz erkek istiyosunuz o yüzden söylemiyorum diyomuş doktor. Doğu tarafında istisnalar olsa dahi aksini isteyen geneli bu kanıda bebek konusunda. Açıkçası o yüzden doktora pek de bişey diyemiyorum kendince haklı bi gerekçesi var bence
(14,307 puan) tarafından
Doktor Kürtleri sevmiyor değildir o,
Erkekse vaaaaaooooovvvv ,
Kızsa he hayırlısı,sonraki erkek olur diyen bı kesim var o yüzdendir o
0 oy
(2 puan) tarafından
Tahminde bulunun
0 oy
(3,476 puan) tarafından
Anaa nasıl yani doğana kadar demiyor mu bişey? 

O da haklıdır kendince. Kız denince anneyi karnındaki bebeği zor duruma sokanlar görmüştür belki de.

Ultrasonda cinsiyet tarafı bile tam çıkmamış sanki. Dr garantiye almış:)) 
0 oy
(481 puan) tarafından
Demek ki doktor bu yüzden sıkıntılar yaşamış doktor doktora ne cinsiyetinden söyler geçer. Üzerine falan gelindiyse ya da olumsuz olaylara şahit olduysa o da karışmama kararı aldı demek ki. Hala maalesef erkeği üstün görüyorlar erkek istiyorlar gerçekten demekki oralar da bu takıntı daha fazla 
0 oy
(1,239 puan) tarafından
kızdır büyük ihtimalle hani erkek çocuk beklentisi oluyor kızlar istenmiyor ya 
0 oy
(448 puan) tarafından

Ben erkeğe benzettim kafa yapısını  hayırlısı olsun.

Kaçıncı gebeliğin ve kaç haftalık oldun.
Bende doğuda yaşıyorum bizim burda görse hemen söylerler ama görmek için uğraşmaz
0 oy
(117 puan) tarafından
Hangi ilde yaşıyorsunuz 
0 oy
(580 puan) tarafından
Bu görüntülere bakıp cinsiyet şu diyebileni tebrik ederim açıkçası, bebeğin kendisini seçemedim bile. Şehir merkezindeki hastaneden randevu alıp oraya git bi dahaki sefer, orda öğrenme şansın daha yüksek. 
0 oy
(1,314 puan) tarafından
Ne yani dogurana kadar ogrenemiycekmisiniz.kafasinda sorun var o doktorun bence hiç gitmeyin Allah korusun bir sağlık sorunu olsa bile söylemez boyleleri
0 oy
(15,880 puan) tarafından
Yok artık belli bir haftada söylenir anne de ona göre hazırlık yapar ne saçma ya batıda da doğuda da kız çocuğu ayrımcılığı yapanlar vardır yani sadece o köydeki herkes mi ayrımcılık yapıyor dr abartmış 

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 23 göst.
0 oy
3 cevap 76 göst.
28 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Bdhdjdjkdkdk (6 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 235 göst.
0 oy
3 cevap 97 göst.
11 Şubat 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu

393,731 soru