0 oy
235 göst.
Diğer kategorisinde (1,294 puan) tarafından
Kızlar bizim burada iki tane okul var İkisi de devlet. bir tanesi proje okulu olarak geçiyor. Kırtasiye ücreti yok aylık 4500 tl yemek de var 12.30-17.30 arası. Bana biraz pahalı geldi. Diğeri proje okulu değil normal ortaokulun anaokulu kısmı. O da kayıt olurken 6 bin tl kırtasiye ücreti sonra her ay 900 tl istiyor ama yemek yok her gün öğretmenin verdiği listeye göre beslenme koyuyorsun. Sizce hangisini göndermek daha mantıklı sizin oralarda ücret nedir ?

8 Cevaplar

0 oy
(181 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Yemek gırınce pahalanıyor ilk kayıtta 3 bın aldılar sonrakı aylar 1500 dedıler
-Reklam-
0 oy
(501 puan) tarafından
Bend yazdiracam. 3 yaş sınıf açılırsa insAllah eşim geçen gidip konuşmuş aylık 400 TL aidat var demişler. Kırtasiye alınacak yemek aileler evde kendileri yapıp yolluyacaklar 
0 oy
(1,626 puan) tarafından
Şöyle düşün yemek liste göre veriliyor pogca börek tarzı şeyler hep yapılıyor kuruyemiş konuluyor bunlar hepsi almak yapmak ücret istiyor tabi aylık hesap etmek 

Bak yemk listesi uygunsa al ama hep farkliysa diğer okulun ücretinden fazla cikabilir
0 oy
(2,167 puan) tarafından
Ben devletin 4 yaş kresine vermiştim. Kırtasiye malzeme listesi vermişti öğretmeni. 3 buçuk- 4 bin arasi tutmuştu. Yemek yoktu beslenmeyi öğretmenin verdiği listeye göre biz hazırlıyorduk. Çok memnun kalmıştık herşeyden. Aylık 4500 kırtasiye çok fazla geldi bana yıllık bile yeter o 
(152 puan) tarafından
Nasıl veriliyor acaaba bilgi veirirmisiniz okullara mi soruyorsunuz
(2,167 puan) tarafından
Biz gittiğimizde direk kaydettik. Bütün gerekli bilgiler öğretmen WhatsApp ta grup oluşturduğunda size söylenir dendi. Öğretmen grup oluşturunca kırtasiye malzeme listesi ve haftalık beslenme listesi atmıştı. Ama önceden sen bilgi edinmek istiyorsan okuldan öğretmenin numarasını vs isteyip sor bence canım her ilin farklı oluyor çünkü ama bizimki böyleydi çok memnun kalmıştık bütün veliler olarak
0 oy
(1,233 puan) tarafından
Aylık 1235 TL yemek dahil ve 1 seferlik 6000 TL sanırım kırtasiye ücreti o da kızım 3 buçuk yaş. Sınıfın açılıp açılmayacagi belli degildi 16sinda belli olur dediler ama dün veli WhatsApp grubu kurulmuş demek ki açılacak diye umut ettim bakalım inşallah açılır netleşir 
0 oy
(1,565 puan) tarafından
750 TL kavalti veriyorlar 8_12 akşam 5 kadar istersen oda 1000 tlmis  ama 5 e kadr hoca olmuyormuş oyun saati oluyormuş ders ogelene kadar
(32 puan) tarafından
Şehir neresi
(1,565 puan) tarafından
Samsun
0 oy
(59 puan) tarafından
Siz hangi ildesiniz ben Gaziantepteyim burada gönderen aileler War ilk kayıt için 500 TL istiyorlar galiba veyada A4 kağıdı istiyorlar diye biliyorum şimdi gidip öğreneceğim eğer boleyse ben göndermem maddi gücünüz okadar yok bide yani bu devlet okulu değil mi neden bukadar ücret istiyorlar yemekse mesela aileler yapıyormus bir gün birisi diğer gün digrr veli her gün veliler yapıyormus
(32 puan) tarafından
Aylık mı 500 tl
(59 puan) tarafından
Hayır ilk yazılım
0 oy
(102 puan) tarafından
Merhaba bu 3 yas grubunun okulunun var olup olmadığını nasıl öğrendiniz acaba 
(59 puan) tarafından
E dvlette yaz çıkıyor canm okula kadar
(152 puan) tarafından
Ne diye yazıyoruz bnde merak ettim bilgi verirseniz
(59 puan) tarafından