0 oy
168 göst.
Diğer kategorisinde (202 puan) tarafından
Bebegim 15 gunluk gazi var ikiniyo hep uyuyamıyor hangi damla size iyi geldi  baska yaptığınız bisey var miydi 

8 Cevaplar

0 oy
(1,207 puan) tarafından
Has zeytinyağı Gerisi fasa fiso 
(202 puan) tarafından
Sagolun
(1,207 puan) tarafından
800 lira verdim bi aldım 640 lira verdim bi aldim 350 verdim bi aldım hiç birinin faydasını görmedim aksine çocuğa daha çok huzursuzluk yaptı.  Sabah1 çay kaşığı zeytin  veriyorum masaj yap bisiklet sürdürme hareketi yap. Dus aldır gecer
(66 puan) tarafından
Kelebek senin dedigin gibi doktor gaz damlasıni onermedi dun aksam yine aglama krizine girdi kizim 3 saat agladi tabu bu esnada karnına zeytinyağı ile masaj yaptim karnina havlu koydum kimyon cayi demlemek icin mutfaga girdim bir baktim bizimki gazini cikartti sonra çok şükür güzel uyudu. Şunu sormak istiyorum bu aglama krizleri illaki olacak mi bunun onune gecemez miyim
(1,207 puan) tarafından
Valla gaz damlası verince de aynı krizler oluyor,  emzidrukten sonra gazını çıkart ağzından hafifler krizleri
-Reklam-
0 oy
(14,571 puan) tarafından
biogaia ve metsil kullanmistik metsil cok etki etmedi ama biogaia etkiliydi bide saat yonunde masaj cok iyi geliyordu kizima bakalim oglumda nasi olacak 
(202 puan) tarafından
Ay unuttum ben cidden:) telastan gunler geciyo
(14,571 puan) tarafından
kac kg dogdu normal mi yapmistin
(202 puan) tarafından
3800.dogdu normal doğum 40+1 de dogdu
(14,571 puan) tarafından
masAllah masAllah kendi sancinla mi dogurdun cnim
(202 puan) tarafından
Hayir dil alti hapi verdiler 2 tane sancimi başlattı o rahime fitil koydular bide 2 saat sancim oldu dogdu hemen şükür ilk oglumda kendi sancimi 22 saat çekmiştim deli gibi cokk zordu cok şükür bu daha kolay oldu
0 oy
(153 puan) tarafından
Ben her damlayı kullandım oğlumda her hafta farklı damla ve bir cuma günü akşam damlam bitti nöbetci eczanede yoktu ve eşim almadı cumartesi akşam rahat uyudu oğlum vermememe rağmen ve öğrendim ki o damlalar oğlumda gaz yapıyor 

Zeytinyağ ver sabah akşam hemşire öyle demişti bana yoğun bakım hemşiresi ve sürekli gaz hareketi yok inan ki sabırla hepsi geçeçek
(202 puan) tarafından
Cok sagolun
0 oy
(428 puan) tarafından
40 i çıkınca veriliyor biogaia kullandık çok güzel bir probiyotik  sabahları 5 damla verirdim tüm gün rahatım 
(202 puan) tarafından
Sağolun
0 oy
tarafından
Kesinlikle forbiome minies 
(202 puan) tarafından
Sagolun
0 oy
(1,439 puan) tarafından
Kesinlikle sab simplex çok iyi bir damla yanına da biogaia olunca sorun kalmıyor 
(202 puan) tarafından
Sagolun
0 oy
(522 puan) tarafından

Bio gaia muhteşem bir damla iki kızımi da onunla büyüttüm buradan ona teşekkürlerimi sunarım :D

(202 puan) tarafından
Ben kullandım ilk.oglumda 4 ay bize iyi gelmedi hic fayfa etmedi
0 oy
(1,030 puan) tarafından

Biogaia-Bağırsak Düzenleyici

Nurse Harveys - Gaz Damlası bu ikisi iyiydi zeytinyağı da veriyordum 8 aylık diş dönemin de gaz oldu bizim zeytinyağı verdiğim de 2 saat için de kakasını yapıyor saat yönün de masaj işe yaramıyor diye düşünme inan sabahtan yapmaya başla her altını açmada yap akşama gazlar birikmez dağılır havlu ısıt zıbınına üzerine koy DİKKAT et yakmasın ama bedenini canım ve havalar nasıl orda bilmiyorum ister gün aşırı ister her gün akşamları banyo ettir :)

(202 puan) tarafından
Klimali odada kaliyo zibinla üşür mu acaba kolları serin oluyo oda gaz yapar mi acaba
(1,030 puan) tarafından
Yani şöyle diyim çok mu sıcak eviniz klima çok mu yüksek çalışıyor?
Ben klima hiç kullanmadım
(202 puan) tarafından
Hayir klima 27 de calisiyo izmirdeyim hava cok.sicak oyuzden
(1,030 puan) tarafından
He o zaman evin ortamını bilmediğim için bir şey diyemem canım kullanma derim çok sıcak olur bebeğin bunalır kullan derim bir ayrı ev için dereceler var o derecelerden temin et bulunduğu odaya koy odanın derecesine göre bebeğimi giyindir terli görürsen zıbınına değiştir sırtına bir mendil koy terini çeksin çünkü ter de soğuğa döner

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 332 göst.
22 Eylül 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Balbebem (1,284 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 550 göst.
25 Ocak 2021 Diğer kategorisinde SweetDreams00 (1,011 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 95 göst.
26 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Laplusbelle (2,942 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 308 göst.
13 Ocak 2021 Diğer kategorisinde elis (2,029 puan) tarafından soruldu

399,730 soru

11,956,841 cevap

36,123 kullanıcı