0 oy
63 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (353 puan) tarafından

image

kizlar dün kan tahlili verdim aralarından bir kaç tanesi referans dışıydi bende internetten baktım böbrek yetmezliği gibi bişey oluyormuş aranızda hemşire olan var mı bakabilir mi bu sonuca bu arada tabii ki doktora gidecem ama merak ettim şuan 

1 cevap

0 oy
(8,680 puan) tarafından
bunun benzeri arkadaşımda olmuştu o da tabi panikle öleeceem diye geziniyordu. sorduk hemen doktora. önemli olmadığını söyledi. böbrek yetmezliği gibi bir durum sadece bu teste bakılarak söylenmez diğer parametreler önemli ve gerekirse üroloji doktoruna giderek başka testler de yapılır demişti. o gün bugündür googledan aratmam tahlil sonuçlarımı 
(353 puan) tarafından
Yanii bende merak ettim açıkçası bir iki tane daha var referans dışı olan onlarda böbreğe bağlıydı galiba yanlış değilsem tabii internet ne kadar doğru söylüyor bilemem
(8,680 puan) tarafından
İnternete güvenme, o hep en kötüsüne yoruyor. ilk fırsatta doktora göster sonucu
-Reklam-

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 68 göst.
7 Ağustos 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Busra5843 (4 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 44 göst.
0 oy
1 cevap 70 göst.
13 Aralık 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Elizan ikra (23 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 29 göst.
13 Aralık 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Elizan ikra (23 puan) tarafından soruldu

393,744 soru

11,775,133 cevap

35,793 kullanıcı

...