0 oy
876 göst.
Diğer kategorisinde (6,725 puan) tarafından

Neden insanları seçip cevap veriyorlar anlamıyorum. Bizde yorum yapıyoruz bizim neyimiz eksik acaba ?:ermm: ben kimseye cevap vermemezlik yapmadım.

24 Cevaplar

0 oy
(2,201 puan) tarafından
Yirim senii :)) bsover tribiii yeni yilin kutlu ve musmutlu olsun bebitommmm :)
(6,725 puan) tarafından
Balimm benim teşekkür ederim sana da alyakusum la eşinle mutlu huzurlu ve sağlıklı yıllar dilerim canımın ici☺☺❤❤❤
-Reklam-
0 oy
(25,224 puan) tarafından

Ben veriyom kız ama çok bildirim geliyo bazen kaçan yorum olursa hakkınızı helal edin valla. Tuğbasu ya bile yazıyom o kadar söyliyim :D

(6,725 puan) tarafından
Biliyorum kuzum sen cok yorum olunca veremiyorsun ona birşey demem zaten☺☺ver ver cevapsız kalmasın kız bu arada tuba su kim ya yani mevzu yu biliyorum ama burda adı ne
(25,224 puan) tarafından
Hahaha kız tugbalı bişeydi valla unuttum gereksiz boşver :D
(6,725 puan) tarafından
Tuğbaasel mi☺☺
0 oy
(2,704 puan) tarafından

Valla ben önceden ayar olmazdım da ben de olmaya başladım, ben post açtığım da yorum atanların hepsine cevap veriyorum. Gözden kaçırdığım oluyor mu diye tekrar dönüp bakıyorum varsa onlarada yazıyorum, insanlar değişik yaaaa ama ayrımcılık var yani samimi olduklarına cevap veriyorlar. Ben de bir daha o kişinin postuna cevap yazmıyorum hatırlıyorsam kim olduğunu eğer, ben de bayağı unutkanlık var çünkü ve bunlar hep yaşlanma belirtileri :D 

(2,704 puan) tarafından
Ben seni hiç cevapsız bırakır mıyım iki gözümün çiçeği? Ayıb ediyon ☺☺❤
(6,725 puan) tarafından
Hahah☺☺teşekkür ederim kuzum benim ya Allah razı olsun ❤❤ben de postlarini gördükçe yazmaya çalışıyorum
(2,704 puan) tarafından
Gördükçe gel, küserim gelmezsen ☺☺
(6,725 puan) tarafından
Küsme kuzum gelirim tabiki♥️❤☺
(2,704 puan) tarafından
Canımsın ☺❤❤
0 oy
tarafından
benimde anlayasamadigim biri var her seferinde ters dusuyorum onunla muhattap olmamaya bakiyorum not Rabiaakkaya :))
tarafından
demem hic sevmiyorum valla o kadar zıtız ki anlatamam
(6,725 puan) tarafından
Tamam balım sen bilirsin ☺☺
(6,725 puan) tarafından
Benimde öyle var birkaç tane maalesef
tarafından
yapacak bisey yok illaki oluyor
(6,725 puan) tarafından
Evet kuzum :)

İlgili sorular

+1 oy
7 cevap 121 göst.
16 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde 1Gozbebegimmm (2,813 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 284 göst.
10 Haziran 2023 Aile kategorisinde 16Nur16 (130 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 288 göst.
26 Haziran 2021 Diğer kategorisinde ❤ Çimen Gözlüm ❤ (7,098 puan) tarafından soruldu
0 oy
27 cevap 1,228 göst.
21 Eylül 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

381,579 soru

11,423,377 cevap

34,981 kullanıcı

...