0 oy
426 göst.
Diğer kategorisinde (1,266 puan) tarafından
illa kazıt diyorlar hayatta yapmayacagım bir şey biberiye yağı duydum sizin kullandiginiz biseyler var mı saclari güçlendirmek için 

17 Cevaplar

+1 oy
(91 puan) tarafından
Ben ikisinide kestirdim kızların kazittigim kızımın saçı yok diğerinin maşallah hem uzun hem sık canım kazimayla alakası yok kızımın birinin saçı ben birisi babası 
-Reklam-
0 oy
(5,476 puan) tarafından
Tatlı badem ve Hindistan cevizi yağını haftada iki kere banyodan 2 saat önce yapıyorum. Banyo bonesi geçiriyorum. Banyoda 3 kere falan yıkıyorum ama :D
(1,266 puan) tarafından
işe yarıyor mu canım :)
(5,476 puan) tarafından
Ne istediğine bağlı. Gürleşsin diyorsan yılan yağını duydum ama ne kadar doğru bilmiyorum
(14,519 puan) tarafından
hakiki yilan yagini bulmak cok zor canim bu yaglarin yapildigi yerde calistim bildigin ay cicek yagini doldurutorlar siselere hatta bende kullandim ama abarttim sanirim bitlenmistim :D aktardan felan almayi dusunurseniz maalesef orjinal olmuyor
(1,266 puan) tarafından
yılan yağlı bir şampuan vardı bulursam atayım çok popülerdi bir ara :)
0 oy
(205 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
bu1 yasindayken kazıttım öndeki bebek saç felan yok hepsi bir daha sık kızımın saçalrı
(205 puan) tarafından
Şuan 4 yasinda iyiki diyorum tavsiye ederim :)
(1,266 puan) tarafından
tesekkur ederim :)
0 oy
(1,822 puan) tarafından
Bende istemedim ama uzamıyorda bilmiyorum napsam :)
(1,266 puan) tarafından
uzamamak değil de çok seyrek benimkilerin saçı
0 oy
(917 puan) tarafından
Ecowell şampuanı çok övüyorlar bı araştırın isterseniz 
(1,266 puan) tarafından
yorumlarda biri daha yazmış bakayım canım teşekkür ederim
0 oy
(501 puan) tarafından

Banada çok kazıt dediler yapmadım. Benim de eşiminde saçını kazitmislar ama ikimizinde saçları ince tel seyrek kiziminda öyle. Arkadaşımda bir kızı var maşallah kız bildiğin saç yumağı saçtan yüzü görünmüyor bebeğin :D biberiye aldım aktardan demledim kızımın saçını taradikca sıkıyorum bebek saçları gerçekten uzadı. 

(1,266 puan) tarafından
mutlaka deneyeceğim biberiye :) asla kazıtmam ya bende
(501 puan) tarafından
Aynen yerinde varsa olur zaten :)
0 oy
tarafından
Ben sıfıra vurdum çok güzel çıktı saçları 
(1,266 puan) tarafından
ben vurmam ya başka çözüm istiyorum :)
0 oy
(9,659 puan) tarafından
kazıtmaya gerek yok işe de yaramıyor. ecowell kullanıyorum şampuan. şu anki saçı baya iyi
(1,266 puan) tarafından
yok ben kazıtma taraftarı değilim zaten
0 oy
(7,492 puan) tarafından
Kazımak ile hiç alakası yok boşuna kel etme çocuğu 
(1,266 puan) tarafından
yok etmem zaten nefret ederim lüzumsuzlar diyor kazıt diye
0 oy
(3,148 puan) tarafından
Anneler saçlar uzasın tokalara hemen geçelim istediği için acele ediyor ☺️ bırakın kendi haline zamanla uzayacak zaten. Kazıtmak saçı gür yapmaz eğer ailede gür saçlı yoksa... Eğer kazıyarak saçlar gür olsaydı kimse bu kadar kel erkekler olmazdı. 
(1,266 puan) tarafından
yok ben kazitmaktan yana değilim sadece biraz gurlessin istiyorum baglayacak kadar saçı var :)
0 oy
(521 puan) tarafından
Benim kızımın da çok seyrek. Onceden daha da seyrekti banyodan önce zeytinyağı sürdüm baya olmayan yerlerde saçı çıktı. Ama şimdi süremiyorum. Sağa sola sürünce bırakmıştım. Hakiki zeytinyağı olacak ama ise yarıyor 
(1,266 puan) tarafından
teşekkür ederim canım
(521 puan) tarafından
Rica ederim
0 oy
(9,308 puan) tarafından
Canım coxukları kendı halıne bırakın kazıtmak sadece sacların aynı anda uzaması sebebiyle gürmüş gibi gösterir bi faydası yoktur. 
(1,266 puan) tarafından
teşekkür ederim canım ben hiç dusunmuyorum zaten
0 oy
(2,553 puan) tarafından
Kazitmak çözüm değil.ben hiç kesmedim kesmicem de .benim ablamın saçını kazitmislar okadar seyrekki yani ince telli bide.benimkine dokunmamislar benim daha gür ve yapılı.kimseye kulak asma off kime ne ya her halta karisiyorllar
(1,266 puan) tarafından
evet canım her halta karisiyorlar bıktım kazitmak yapmayacağım şeylerden biri hani erkek olsa neyse ama yapmam kızlara bunu
(2,553 puan) tarafından
Benim kızımin saçı zaten bebekken hiç yoktu bir yasina kadar erkek gibiydi valla.sonra bı uzadı şuan beline yakın çok güzel valla kiymam ben.ustleri düz altları kıvır kıvır Allah ne güzel yaratmis kuaföre götürsem yapamaz
0 oy
(2,925 puan) tarafından
Çörek otu yağı 

Badem yağı 

Hindistan cevizi yağı 

Sürüyorum duştan 1 saat önce masaj yapıyorum 

Sonra yıkıyorum yıkadıktan sonra saç bakım sütü var onu sürüp masaj yapıyorum 
(1,266 puan) tarafından
teşekkür ederim canım
0 oy
(28,506 puan) tarafından

Sekiz ayında sıfıra vurdum sonra uzadı şimdi dört buçuk yaşında güzel kıvırcık saçları var özel birşey kullanmıyorum kullanmayı da düşünmüyorm alismasin doğal halinde uzasin

(1,266 puan) tarafından
teşekkür ederim canım
0 oy
(2,449 puan) tarafından
İlk kızımda çok dediler kestir saçını bilmem ileride kel olurmuş felan :D şimdi maşallah çok güzel saçları var döküldü çok yerine de çıktı yani sıkıntı olmadı..şimdi 5 aylık bir kız bebem daha var onunkini de kestirmeyi düşünmüyorum:))
(1,266 puan) tarafından
teşekkür ederim canım bende kestirmem ya erkek olsalar neyse :)
(7,492 puan) tarafından
Minnak kız bir şey sorcam bu bebitolar ortalama kaç aylık desteksiz oturmaya başlıyordu benimki de 5 aylık merak ediyorum büyük kızımı unuttum ne zaman oturuyordu
(2,449 puan) tarafından
Ay inanır mısın benimde ilk gibi, herşeyi unutmuşum :)))
(2,449 puan) tarafından
Sanırım 8-9 aylıkken felandir ya :D
(7,492 puan) tarafından
O baya var o zaman :)
0 oy
(2,449 puan) tarafından
Bu arada extra bir şey yapmıyorum sadece banyodan önce zeytinyağı ile masaj yapıyorum saçlarına o kadar

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 55 göst.
28 Temmuz 2024 Diğer kategorisinde Sumeyyeali (1,266 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 110 göst.
30 Mayıs 2024 Güzellik-Bakım kategorisinde Birsu (3 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 44 göst.
19 Mayıs 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Neyla (280 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 177 göst.
26 Mart 2024 Güzellik-Bakım kategorisinde mrcn06 (73 puan) tarafından soruldu

398,171 soru

11,907,305 cevap

36,038 kullanıcı

...