0 oy
253 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (88 puan) tarafından

image

6 7 defa geldi jel mi desem jöle gibi felan geliyor ama sancım yok nişansa doğum ne zmn olur acaba 

11 Cevaplar

0 oy
(14,517 puan) tarafından
nisana benziyor dogum gelmis sanirim ama hemen olmuyor galiba kiminin 3/4 gun gecince sancilari geliyormus oyle okumustum 
(88 puan) tarafından
Teşekkürler cnm
-Reklam-
0 oy
(4,123 puan) tarafından
Ben nisandan bir hafta sonra doğum yaptım cnm 37.4 de
0 oy
(9,716 puan) tarafından
Nişanı iki doğumumda da görmedim bilmiyorum ama alttan muayne oldun mu hiç bu günlerde
(88 puan) tarafından
Hayır olmadım
(9,716 puan) tarafından
Vajinal muayne sonrası da bu tarz lekelenmeler gelebiliyor da ondan sordum, sağlıkla kucağına al inşallah canm
(88 puan) tarafından
İnşallah Allah razı olsun
0 oy
(2,449 puan) tarafından
Bende de hiç nişan gelmemişti ama bir acile felan mi gitseniz yani illa sancı olması şart değil ki bu arada kaç haftaliksiniz
(88 puan) tarafından
39+2 haftalığım
(2,449 puan) tarafından
Ay doğum belirtisi o zaman
(2,449 puan) tarafından
Rabbim yardimciniz olsun
0 oy
(3,486 puan) tarafından
Benim nişanım geldiğinde sancımda vardı hastanede 2 gün kaldım sancılarım düzensizmiş böyle devam ederse sabah eve göndeririz dediler yarım saat sonra doğum yaptım. Benim nişanım bi tık daha kanlıydı
0 oy
(14,493 puan) tarafından
Kac haftaliksin canım nişan olabilir 
0 oy
(13,885 puan) tarafından
Haftan baya ilerlemiş nişan olabilir 

2 hamileliğim de de yaşamadım ama burada görüyordum sanki biraz daha kırmızı gibi oluyordu 
0 oy
(42 puan) tarafından
Nişana benziyor bende geldi persembe günü cuma kontrole gittim sancın var acılman var 1santim dedi düzenliymiş sancılarımda ama ben hissetmiyorum yatış verdı pazara kadar yattım düzenli sancım var ama ben hissetmiyorum yatınca cok fazla agrı oluyor ayaktayken bişey yok pazar günü 3santim acıklık sancı aynı dedi böle giderse iltahap olur cocuk pisli su fln yutar suni sancı verelim dediler onunla 1saat içinde dogum yaptım bence git bi muane ol iltahap kaparsın dogum başlamış olabilir kaslarım sert oldugu için sancımı hissetmiyrmusum sende de olabilir bi görün
0 oy
(2,405 puan) tarafından
Aynen canım nişan. Benim doğumum akşamına başlamıştı. Bazılarının daha bekleyebiliyor Allah sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin sancın helince beklemeden koş 
0 oy
(1,043 puan) tarafından
Evet canım nişan. Zaten günün de gelmiş. Birkaç gün içinde doğumun başlar. Sağlıklı ve kolay doğumun olsun inşallah 
0 oy
(5,426 puan) tarafından
Nisana benziyor canim benimki pbe gelmisti yılbaşında 2 ocakta doğum yaptım Hayırlısı olsun Allah bı avazda kurtarsın ❤️

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 236 göst.
10 Ağustos 2024 Diğer kategorisinde 1Sehzade Annesi (271 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 78 göst.
16 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Kader2127 (37 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 139 göst.
0 oy
19 cevap 195 göst.
24 Ocak 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde glsm.c (77 puan) tarafından soruldu

398,128 soru

11,906,330 cevap

36,034 kullanıcı

...