0 oy
1,131 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Bi karşi komsu var pek goruşmeyiz ,gecelikle dolasiyor tamam evin icinde banane beni ilgilendirmez,ama gecen esimi yolcu edecektim oda cikmiş kapi önüne saten mini kirmizi gecelikle duruyor ,neymiş esini bekliyirmus ee git icerde bekle esim onu oyle gormek zorunda mi ya

34 Cevaplar

+11 oy
(1,570 puan) tarafından
Edep yoksunu. Hepten kudurdu bunlar ya
tarafından
Ters ters baktim anlamistir umarim
-Reklam-
+7 oy
(341 puan) tarafından
Kız kapıda beklemesi bahane bence ,belki eşin öyle görsün diye çıkmıştır belli mi olur aman dikkatli ol bence
+5 oy
(1,145 puan) tarafından

Hadi bu komşunun yaptığı normal değilde peki ya şeyi sorcam bu dışarda afedersiniz g*tünün arasına giren kot şortları giyenler evde ne giyiyor:D

(5,995 puan) tarafından
Evde uzun pijama ve normal tşört giyiyor inanki mesele dışardakine göstermek zaten
(16,963 puan) tarafından
Avvsvzgzhdbbd
(1,145 puan) tarafından
Dimi ya çünkü başka giyecek açık birşey kalmıyor mecbur pijama tişört ☺️☺️
+4 oy
(14,309 puan) tarafından

Kapıda gecelikle bekleyen karılardan olamadik ya ona yanarım:)

Boşver kuzum eşin dönüp bakmaz bile,
Dışarda gecelikten daha çıplak geziyo millet.
Et görmek de cazip gelmiyo artık inan ki
tarafından
Askimmm yaaa rabbim sana ferahlik versin❤️sormaa yaaa disarisi dedigin gibi aynsn
(14,309 puan) tarafından
Amin gülüm benim aminnnn ♥️♥️♥️♥️

Evet evet inan ki millet gecelikten beter sokakta o yüzden dönüp bakmaz bile,erkekler de alıştı cunku ne yazikki.
Hiç darlama içini.
Kadına da ters bakma :)
+4 oy
(9,468 puan) tarafından
Şimdi yazacam da kesin linç yicem :D bacım millet dışarda crop şort adı altında yarı çıplak geziyo kadın kapısını öyle açmış uyarsan bile alacağın cevap sanane sende giy olur muhtemelen. 
(446 puan) tarafından
Ben kimsenin gecelikle kapıda durmasını normal karşılayamam valla
(9,468 puan) tarafından
Tamam karşılama.eeee napicaksin?
Bir dizi yada film izlerken gormuyo mu eşin gecelikli kadın? Mayolu kadın? Sosyal medya da ? Böyle kıskançlık ömür çürütür :D
(1,045 puan) tarafından
Kiskanclik mi pardon madam edebin adi ne zaman kiskanclik olmus bikini mayo denizde giyilir giy bahcene cik bak nasil ahlak polisi geliyor kapina yari ciplak cik balkona bak ahlak polisi nasil geliyir kapina zaten bu diziler toplumu ahlaksizlastiriyor mini elbise ile mini gecelik ayni temayi vermez zira en acik insan bile mini saten gecelikle kapisinin onune cikmamasi gerektigini bilir
(446 puan) tarafından
Selim'in annesi emin ol düşündüğün kadar kıskanç degilim ama senin kadar geniş mezhepli de degilim şükür kocam kırmızı mini gecelikli kadın görsün istemem karşısında canli canlı dizi film değil bu farkindaysan
(9,468 puan) tarafından
Valla bende geniş mezhep li değilim sende buna emin ol :D sadece senin müdahale edebileceğin bir durum değil bu bunu demek istiyorum
+3 oy
(1,532 puan) tarafından
Sürekli gecelik giymekte sıkar insanı ya. Ne kadar abartı bir davranış 
tarafından
Ya evin icinde banane de ama kapi onunde dn azindan daha uygun giyinebikir
+2 oy
(2,021 puan) tarafından
Yuh artık .....
tarafından
Bende şok oldum gorunce
+2 oy
(1,691 puan) tarafından
Bu yüzden komşu meselesi çok önemli bir mevzu 
+2 oy
(446 puan) tarafından
Valla ben olsam bende kiskanirim haklisin
+2 oy
(1,176 puan) tarafından
Tövbe yarabbim ama bazıları aranıyor resmen 
+2 oy
(1,430 puan) tarafından
Kapıyı açıp eşini niye bekliyor ki eşi kapıya gelir içeri girer hemen kapatır kapıyı misal kapı açıp beklemenin anlamı ne ki? Ben bile evde şort ve askılı giyinmeme rağmen otomatiği açarım dış kapıyı açmam kesinlikle eşim kapıya gelir tık tık vurur hemen öyle açarım kapının arkasında dururum. Gerçekten bazı insanları anlamak çok zor yerin kulağı olduğu gibi bence gözü de vardır kimin kapı arkasında ne yaptığını bilemeyiz o yüzden her zaman edep edep edep.. 
+2 oy
(124 puan) tarafından
O zaman kocası konya ovası yani eşinin o şekilde kapıda beklemesine bişey demiyorsa siz, deseniz bile, sizi tersler haksız çıkartır
+2 oy
(1,627 puan) tarafından
Yazık diyorum başka bişey demiyorum o kadının niyeti aslında kocasını beklemek değil de.. 
+2 oy
(986 puan) tarafından
Çocuklarımıza mahremiyet eğitimi vermeniz şart!
+1 oy
(16,963 puan) tarafından
Normal değil. Hem de hiç. 
0 oy
(8,043 puan) tarafından
Tövbeler olsun. O kadar da değil
tarafından
Uyaracagim yakinda acik acik
0 oy
(10,510 puan) tarafından
Yine Sen ve kıskançlıkların 
tarafından
Hee istemiyirsan yazma ,ayrica sen kocani hic kiskanmiyorsun sanirim
(10,510 puan) tarafından
Bu bahsettiğin şeyde haklısın tabi ama çok çok absürt şeyleri kıskandığı oldu doğru söyle şimdi :)) adın çıkmış bir kere kıskanmakla
tarafından
Yav. Vala kiskancim napim baciim elimde degil
(1,627 puan) tarafından
Mantıklı olarak bu konuda kim olursa kıskançlık yapması bayağı normal
(10,510 puan) tarafından
Pamira hanım alttaki yorumuma bu konuda haklı olduğunu zaten yazdım düzgün okur musunuz
0 oy
(8,718 puan) tarafından
Ben gece giyerim şort ince askılı üst fln ama akşamda giymem ya kapım çalsa diye saat 11 olur öyle giyerim kaynanam karşı komşum ha zile bassalar çocuklarım açarsa diye.gercekten millete edep kalmadı dışarısi çıplaklarla dolu
0 oy
(2,530 puan) tarafından
Usturuplu giyinmiş ne var bunda.disarda hep sütyen kilot yürüyor:))))
0 oy
(1,346 puan) tarafından

Yok daha neler :woot::woot::woot::blink:

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 786 göst.
4 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Sudeee1 (16 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 730 göst.
31 Temmuz 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 774 göst.