0 oy
225 göst.
Diğer kategorisinde (869 puan) tarafından
Yarım saat içinde bakıyorum sırtı full ıslanmış yatak olduğu gibi ıslak saçları vs. Saçları tam toplanmıyor. Yani tek zıbınla yatırıyorum yine aynı. Sizin çözümleriniz neler bu kadar ter normal mi bizden fazla terliyor gibi 

14 Cevaplar

0 oy
(1,207 puan) tarafından
Yatakta nevresim nasıl pamuklu mu ? 
-Reklam-
0 oy
(7,752 puan) tarafından
klima ya da vantilatör 
0 oy
(18,594 puan) tarafından
Bana normal gelmedi sen yinede doktora götür canım
(869 puan) tarafından
Kan değerlerine yemi bakılmıştı kansızlık vs de çıkmadı başka ne olabilir ki
(18,594 puan) tarafından
Demir eksikliğinden kaynaklı olabiliyo canım
0 oy
(999 puan) tarafından
hava sıcak demek ki bebekler serinliği sever zaten ara sıra elini yüzünü yıka ya da bir iki kez duş aldır, nevresimde terletiyor olabilir pamuklu değilse eğer terletir.saçlarına bandana takıp ya da taç gibi bir şey geriye alabilirsin 
(869 puan) tarafından
Yani bizim yatağa alıyorum bazen emzirmek için hani her kumaşta da terliyor
(999 puan) tarafından
havalar sıcak yani normal bilmiyorum nerde yaşıyorsunuz da odanın ısısını vantilatörler vsle düşürmeue çalış belki. biraz rahatlar bi de bu kdr terlemeye su kaybı da olur ona da mutlaka dikkat et
0 oy
(7,775 puan) tarafından
Yattığı yerde alez mi vR
0 oy
(3,193 puan) tarafından
Eviniz kaç derece ve en önemlisi evin içindeki nem miktarı nedir ?

Zibin çarşaf naylon karışımı değilse, yatak sünger elyaf silikon türevi  olmadığını düşünerek aşağıdaki detayı göz önünde bulundurmani tavsiye ederim

"Burun tıkanıklığı varsa veya geniz eti problemi ,büyük bademcik bunlarda terleme yapıyor çünkü solunum sıkıntısından  dolayı"

Not :

Minnoslarin vucut ısısını  ayarlanlamasi yetişkinler gibi değil büyüdükçe daha dengeli oluyor nasıl biraz serin hava bizi hemen etkilemezken minnoslar usutebiliyor aynı mantık.
0 oy
(28,143 puan) tarafından

Pamuklu nevresim kullan pamuklu zıbın hava nemli ise oluyor maalesef 

0 oy
(1,150 puan) tarafından
Bizde öğleyiz kafası yeni yıkanmış gibi oluyor kışın bile böyleydi doktor olabilir dedi bize
0 oy
(252 puan) tarafından
Bebekliğinden beri terliyor. 3,5 yaşında Sırtı sırılsıklam oluyor yarım saatre. Yaz kış böyle terliyor. Şuan zıbınla yatıyor klimada açık diğer odada buraya geliyor serinlik. Doktor alerjik ve genetik durum dedi. 
0 oy
(2,861 puan) tarafından
13 aylık kızımda öyle canım saçı hep su çocuğun sırtı bi yatar kalkar sanki su dökmüş gibi yastık üstü falan havadan maalesef İzmir’de yaşıyoruz bide 
0 oy
(5,723 puan) tarafından
Nerede yaşıyorsunuz canım bebek çok çıplak oluncada üşüyüp soğuk ter oluyor 
0 oy
(1,178 puan) tarafından
Zibin yerine kısa kol tişört ve dize kadar şortla yatirinca daha iyi oluyor terleyince teri emebiliyor, diğer türlü ter teninde kalır bir de böyle deneyin ya da kısa kol zibinla uyutun bacaklar ve koltuk altı kısmını yani teni tenine değince terleyecek yerleri çıplak kalmasın demek istiyorum ben bebekliğinden beri böyle yatiriyorum klimasız odada, diyarbakirda yasiyorum ustelik☺️
0 oy
(1,285 puan) tarafından
Troidlerine baktır mutlaka genuz eti nede bir baktir 2 side degilse genetiktir oglum kışın bile sırılll sıklam oluyor gece 3 4 kez kiyafetini degistiriyorum bebeklikten beri 7 aylikken basladi terleme troitlerine baktirdik ter temiz doktor genetik dedi. Geniz eti cok buyuktu aldirinca gecer dedik gecmedi 5 yasinda hala ayni terlemesi genetik 
0 oy
(9,504 puan) tarafından
Nemden dolayı canım vantilatör ve klima ile odanın nemini düşür klima çarpar vs diyorsan tavan vantilatörü kullanabilirsin 14 aylık oğlumun terlemesine öyle çözüm buldum 

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 126 göst.
10 Ekim 2021 Diğer kategorisinde Hayal53 (386 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 135 göst.
25 Mart 2022 Diğer kategorisinde yılmaz. (306 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 421 göst.
16 Mayıs 2019 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 78 göst.