0 oy
231 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (109 puan) tarafından
2 yaşında bir oğlum var bir kardeşi olsun istiyorum artık ama 5 aydır gebelik henüz oluşmadı normal mi değil mi bilmiyorum ama doktora gittim sağ yumurtalıkta kist var ama zararlı değil kendi kendine geçer dedi hafifte bir yumurta tembelliği var dedi açıkçası biraz moralim bozuldu ister istemez ne oluyor bu yumurta tembelliği gebeliğe engel mıdır acaba niçin olmuyor diye takmaya başladım. Fikirleri olan paylaşabilir mi 

5 Cevaplar

0 oy
(9,732 puan) tarafından
Ovulasyon testi denedin mi canm
(9,732 puan) tarafından
Inşallah hayırlı haberleri alırsın yakın zamanda canım
Stres yapmayn stresten de olmuyor ☺️
(109 puan) tarafından
İnşallah inslah. Valla stresi bırakmıştım düşünmüyordunlm ama doktor tembellik falan diyince onu takmaya başladım ya
(9,732 puan) tarafından
Takma canım olacağı varsa inan ki her türlu oluyor. Bende pko var, miyom var ve rahmim de kalp şeklinde. Ama Allah isteyince oluyor. Sen yine de doktor kontrollerini fln aksatma tabi ki
(109 puan) tarafından
Doğru diyorsun canım benim. Çok teşekkür ederim güzel önerilerin için
(9,732 puan) tarafından
Rica ederim canım ❤️
-Reklam-
0 oy
(2,524 puan) tarafından
Bizde ikinciyi istiyoruz 1 yıldır olmuyor kızım 3 buçuk yaşında geçen ay kimyasal gebelik geçirdim bu ayda negatif bakalım inşallah olacak ya nasip diyoruz ama bir yandada üzülüyoruz hayırlısıyla Rabbim sanada banada nasip etsin inşallah 
(2,524 puan) tarafından
Nasip canım ya inşallah olur ikimizinde.
(109 puan) tarafından
Evlendigimin ilk gecesi o ay oğluma hemen hamile kaldım işte 2 yıl korunduk sonra böyle olunca birden nerden çıktı yumurtalık tembelliği falan diye düşünmeden edemiyorum ya
(109 puan) tarafından
İnşallah İnşallah çok amin kuzum
(2,524 puan) tarafından
Vardır Allah'ın bir bildiği bundada bir hayır canım geçmiş olsun
(109 puan) tarafından
Teşekkürler canım çok sağol
0 oy
(16 puan) tarafından
Normal canm oğlumdan sonra öyle oldu 6 yaşına kadar korunmamama rağmen olmadı Dr a gittim yumurtalar da tembellik olmuş dedi yumurtlama ilacı verdi 2 ay kullandım 3. Ay hamile kaldım
(109 puan) tarafından
Bana ilaç olarak sadece pikassos diye folikli karisik içerikli bı ilaç verdi daha alamadım ama onu alacağım ins ise yarar
(16 puan) tarafından
Aynen alın bende folik asit ve dediğim gibi yumurtlama ilacı kullandım ismi aklıma gelmiyor şuan bilinen bir ilaç sonra kızım oldu ve 3 buçuk yaşindayken kızım korunmama rağmen 3. Ye hamile kalmıştım şuan çok ağlamıştm üzülmüştüm bir kızım daha oldu  o da şuan 3 yaşına girecek hergün yatıp kalkıp dua ediyorum iyi ki olmuş diye ablasıyla o kadar güzel oynuyorlar ki arkadaş oldular birbirlerine elhamdülillah Rabbim dilediği zaman en güzel şekilde veriyo bilemeyiz bizim için en hayırlısı hangisi :)
(109 puan) tarafından
Rabbim size bağışlasın canım benim. Evet doğru en güzel hayırlı zamanı Rabbim bilir tâbi. Allah'ım isteyenler herkese nasıp etsin inşallah
(1,069 puan) tarafından
Yumurtlama tembelligini nasıl anliyorlar acaba canim
(109 puan) tarafından
Vajinal ultrasonla baktı hafif yumurta tembelliği var dedi
(16 puan) tarafından
Amin amin Allâh razı olsun canm
(16 puan) tarafından
Ultrasonla baktı söyledi
0 oy
(1,630 puan) tarafından
Kesinlikle hayit tohumunu kullan derim bende bu dediklerin ileri seviyedeydi tedavi de oldum işe yaramadı en son aşılama dedi o ay kadınlar kulübünde gördüm aldım başladım o ay hamileydim canım 
(109 puan) tarafından
Yaa nasıl kullanacağım peki bı zararı yan etkisi varmıdır acaba
(1,630 puan) tarafından
Ben iki kez kullandım ikisindede ilk aydan hamile kaldım internetten bak ben bir zararını görmedim adetim geldiği gün başladım sabah akşam aç karna bir tatlı kaşığı hayıt tohumunu bir bardak kaynar suya demle ılıyınca süz iç bu kadar canım gün aşırı ilikide bulunmaya dikkat ettim diğer adet zamanına kadar yaptım birkaç gün kala testte çıktı bıraktım kızım yanımda uyuyor şuan iki yaşında ;)
(109 puan) tarafından
Rabbim bağışlasın snaa canım benim. Deneyeceğim muhakkak bende bugün âdet oldum tamda yarın alacağım inslah faydasını görürüm
0 oy
tarafından

Kız deli misin :D bu dünyaya 2. Çocuk getirmek çok fazla ya (2.ye hamile kalıyormuşum bide :P ) 

(109 puan) tarafından
Hhahahahahahah yaa insan özlüyor yaaa yıne benek falan. Kız rahatlık batıyor yaa bana ahahahahhaha
tarafından
Şuan benim kız 11 aylık olduğu için sana çok fevri davrandım ahahah :D bence de rahatlık batıyor otur oturduğun yerde Allah bile vakti gelmedi diyor 5 aydır :D
(109 puan) tarafından
Yaaa ahhaahah kız çok güldüm ya fghgdbbfhrh

İlgili sorular

0 oy
24 cevap 363 göst.
19 Ağustos 2024 Aile kategorisinde Cansuklns (31 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 369 göst.
13 Haziran 2024 Aile kategorisinde Zeynepp60 (78 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 488 göst.
0 oy