+1 oy
797 göst.
Aile kategorisinde (2,399 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

Selamın aleyküm hanımlar günaydın gününüz aydın olsun rabbim bol bereketli gün eylesin inşallah :ermm:

Dün yazan herkese çok ama çok teşekkür ederim hakkınızı helal edin hepsini okudum ama inanin cevap yazacak kadar takatim yoktu birde sürekli sağa sola cihazlara gidip geliyoruz telefonu 1.2 kere kaybettiğimiz için odada bırakıyoruz ;)

Diğer doktoru şikayet ettinmi diyenler olmuş evet ilk şikayetimizi yaptık ama hastane raporu bekleniyor taburcu olurken rapor verecekler onunla dava açılacak 

HANIMLAR BİRAZDAN ENDOSKOPİ ÇEKİMİM VAR BANA BOL BOL DUA EDERMİSİNİZ MİDEMDEKİ VE BAĞIRSAKTA Kİ STENTTE BİR SORUN YOKSA EVDEN DEVAM EDECEK TABURCU OLUCAM İNŞALLAH BUGÜN  DOLU DOLU 30 GÜN OLDU YORULDUM ARTIK ŞİMDİDEN ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM 

30 Cevaplar

0 oy
(2,405 puan) tarafından
Allah şifa versin inşallah soeun olmaz da rahatça evine giser çocuğuna kavuşursun. Acil şifa versin rabbim 
-Reklam-
0 oy
(2,077 puan) tarafından
Rab'bim yar ve yardımcın olsun canım 

Çok çok geçmiş olsun bi an önce iyileste esine yavrularina kavuş eski günlerine dön inşallah 

Rab'bim sağlık sıhhat versin insallah 
0 oy
(296 puan) tarafından
Rabbim Tez vakitte sağlığına kavuştursun herşey en hayırlı şekilde gönlünce olsun evine yavruna sağlıkla kavuştursun seni 
0 oy
(2,089 puan) tarafından
Rabbim şifa versin inşallah bi an once toparlanirsin inşallah 
0 oy
(23 puan) tarafından
Rabbim şifa versin canım 
0 oy
(4,062 puan) tarafından

Rabbım yar ve yardımcın olsun canim acil şifalar versin inşallah iyi olacaksın Allahin izniyle çünkü sen çok güçlü bir annesin maşallah <3

0 oy
tarafından

Büşra :'( ben yeni gördüm postunu. Rabbim Şafi ismiyle şifa versin inşallah Allah yardımcın olsun canım 

0 oy
(8,363 puan) tarafından

Büşra abla inşallah mübarek cuma günü güzel haberler almissindir.Allah çocuklarını sana seni onlara bağışlasın.Bu günleri atlattigin güzel zamanlarla sağlıklı mutlu gebelik geçir inşallah cocugunuda sağlıkla al kucağına.Dualarim seninle insallah<3

0 oy
(1,207 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun şifa bulursun inşallah 
0 oy
(1,148 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun Allah'ım şifa versin 

İlgili sorular

0 oy
31 cevap 571 göst.
28 Ağustos 2024 Aile kategorisinde Defnedamla (293 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 701 göst.