0 oy
76 göst.
Diğer kategorisinde (842 puan) tarafından

Kızlar komşunun bebegi oldu sütü gelmedi çocuk emmedi zorluk yaşadılar baya şuan hiç sütü yok mama vermesi gerek 2 aylık daha çocuk hiç bir mamayı kabul etmiyor iki saatte bir sadece 20 ml mama yiyormuş HİPP Organik.Aptamil.SMA Mama.Hero Baby.Bebelac.Bebelac gold.Baby Goat.Arılac. bunlar dışında bı kaç mama daha aldılar hiç birini kabul etmiyor doktor receteli özel mama yazdı onu da öyle bı çok biberon aldılar kaşıkla şırıngayla her şeyle verdiler yemiyor devamlı ağlıyor doktorlar da açlıktan diyor bu durumla karşılasan oldu mu 

5 Cevaplar

0 oy
(2,859 puan) tarafından
Kızım mama seçmedi ama biberon, kaşık biberon denemediğimiz şey kalmadı. Biz şırınga ile vermekte çare bulduk. Ben 1.5 yil şiringa ile içirdim. 
(842 puan) tarafından
Onu da ittiriyo diliyle alsa da kusuyo hemen perişan oldular yazık doğduğundan beri
(2,859 puan) tarafından
Bilirim. Bizim 2 ay Red sürdü. Artik kafayı yemeye başlamıştım. Sonra aç bıraktım. Doktorum aç birak dedi yaklasık 8 saat aç kaldi. O şekilde kabul etti.
-Reklam-
0 oy
(1,036 puan) tarafından
Mamaya vanilya surubu koyup verenleri gördüm burda bir doktoruna danışıp o şekil deneyebilirler
0 oy
(69 puan) tarafından
Ben iste bu.ucuncu ayına girecek.bir buçuk aydır meme reddi.arrik asla almıyor meme.kilonalmiyor .doktor mama başla dedi.ozel mama yazdı aldık.bibrron tutmuyor.philips denedim yok evdeki biberonlari denedim yok.lansinoh dediler onu biraz tuttu.ama altı saatte 60 CC içiyor zorla.olmeyecek kadar içiyor.ictigini de ardı sıra kusuyor.iki aydır kilo alımı kötü.caresizim.kasikla verdim tukuruyor.kendi sütüm var sağıp veriorumm.arti mama da kullanıyorum ama mamalar hep çöp oluyor.siringayla denedim.kendini bogduruyor.yutmuyor asla.silikon meme denedim o da yok.biktim usandım artık.bi çözüm yolu bulurlarsa lütfen bana da soyle
0 oy
tarafından
İçine çok az pekmez koysun mamasinin 
0 oy
(2,072 puan) tarafından
Mamaya çok azıcık hakiki pekmez koysunlar 

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 99 göst.
6 gün önce Diğer kategorisinde Toprak24. (427 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 210 göst.