0 oy
174 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (51 puan) tarafından

33 haftalığım da doktor toplantıya girmisti bakamadi pazartesiye kaldı 

image

image

image

6 Cevaplar

0 oy
(14 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun çok fazla enfeksiyon mikrop var vücudunda 
(51 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim cnm zaten gitmeyen sapsarı akıntım var yani çocuk bezi kullanıyorum o kadar fazla yani
(14 puan) tarafından
Ne yaptın canm göründn mü Dr a
-Reklam-
0 oy
(14 puan) tarafından
Başka Dr a baktırabilme imkanın varsa hemen git gebelik olmasa beklersin de gebelik var hiç bekleme bence 
(51 puan) tarafından
Yok cmm normal devlete gidiyorum bana dediği sen yüksek riskli gebesin üniversite hastanesine git diyo
0 oy
(1,091 puan) tarafından
Enfeksiyon var hep biran evvel tedavi olman lazım gebelikte sıkıntı 
(51 puan) tarafından
Ya sürekli böyle çıkıyor bişey bile demiyolar ki ama değerlere dikkat etmedim tabi sadece kırmızı olunca ediyorum
(1,091 puan) tarafından
Yok canım DR.nu degis enfeksiyondan ben 36+6 da plesanta ayrılması nedeniyle acil sezaryen oldum
0 oy
(762 puan) tarafından
Abovvv enfeksiyon var hem idrar hem kanda WBC de yüksek cıkmış kanın çok düşük 9 rakam önerilmiyor gebelikte benim 8 e düştü kan taktı bana damardan kan ilacı kullanıyor musun
(51 puan) tarafından
Kan ilacı kullanıyorum cnm da bilmiyorum ne derler bana bide 24 saatlik idrar da protein kaçağı vardı bnde
(762 puan) tarafından
Kan ilacı bende de yükseklik göstermedi doktor nasıl kullandıgımı sordu ben de aç karnına içtiğimi ama hemen peşine kahvaltıds peynir vs tükettiğim için yükselme olmadı bende gece alıyorum
(51 puan) tarafından
Bilmiyorum cnm ya ama bu hamilelik çok yordu beni ya
0 oy
(682 puan) tarafından
canım değerlerin baya kötü çok geçmiş olsun doktorun uygun bi tedavi yöntemi önerir sana
(51 puan) tarafından
Teşekkür ederim cnm bakalım pazartesi ne diycek bnde merak ediyorum
0 oy
(149 puan) tarafından
Buradakiler doktorsa yorum yapsınlar tecrübeyle yazıyor herkes biri aşırı kötü derse ýada dalgalanma var ama az derse ne olacak anemi var mı cunku ben anemi olduğum için hep böyle geçti 1 ay oldu doğum yapalı sağlık ocaklarinda aile hekimleri var en yakın sağlık kuruluşuna gidin hamilesijiz yorumlar sizi kötü etkileyebilir 

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 85 göst.
18 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Elif ayca (2,176 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 86 göst.
5 Nisan 2022 Diğer kategorisinde 3prensannesi (1,497 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 79 göst.
9 Mayıs 2024 Aile kategorisinde Suskungirl44 (51 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 131 göst.